Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Andrei
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2010 00:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Andrei »

A ja mam pytanie odnosnie Aj, wziolem juz jeden, troche czasu nad nim spedzilem, stazu polecialo podtrenowalem sie ale chce go zmienic na inny, czy w nowym AJ bede zaczyna znowu od poczatku i musiec czekac az naleci mi stazu zeby trenowac wiecej umow? czy zostaje to na takim poziomie jaki mialem poprzedni AJ?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Andrei pisze:A ja mam pytanie odnosnie Aj, wziolem juz jeden, troche czasu nad nim spedzilem, stazu polecialo podtrenowalem sie ale chce go zmienic na inny, czy w nowym AJ bede zaczyna znowu od poczatku i musiec czekac az naleci mi stazu zeby trenowac wiecej umow? czy zostaje to na takim poziomie jaki mialem poprzedni AJ?
Będziesz musiał czekać.

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

Mam pytanie, na które nie do końca wiem jakiej odpowiedzi oczekuję. Mam nadzieje, że wy wiecie.
Otóż od nie wiem jak dawna targam cholerną tubę z pergaminami. Znalazłem wszystkich NPCów oprócz jednego. I tego jednego za chińskiego boga nie mogę znaleźć. Po prostu nie ma takiego pana. Napisane, że z Rybitw. Ale tam go nie ma. W Daevon ani śladu. W Gelibolu nic. Na żadnym pobliskim i niezbyt pobliskim trakcie. Przestawiałem się nawet gwardzistom. Nie ma. Nie mam pojęcia co mam robić. Pewnie nie możecie mi pomóc, ale przynajmniej się wypłakałem.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morowak »

A probowales we wsi Rybitwy?
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gwadi »

Tak. Kilka razy.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Sa dwa rozwiazania. Albo akurat trafiles na moment, gdzie npc ten zostal zabity i nie zdazyl sie respanowac, albo owy pan, mimo swojego pochodzenia, zamieszkuje inne miejsce kaedwen, tudziez isthar w ogole.

Jezeli wciaz nie bedziesz mogl go namierzyc, to polecam zapytac sie na arce.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Karg
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2010 20:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Karg »

Może się też nie przedstawiać
wtedy jest napisane że to np. zielarz z ......
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Nie wiem czy to ten sam NPC, ale pamietam, że znajoma miała podobny problem. I to chyba właśnie z Npcem z Rybitw. Była z 4 razy i nigdy nie trafiła na niego, a za 5 tak. Może poprostu jest zabijany albo sie nie przedstawia. Z tym pytaniem na arce to racja, ale niewiele osób pewnie by wiedziało gdzie on jest faktycznie. Jesli nie możesz za chiny odszukać możesz wyrzucić tubę (?tuba) i za jakis czas będziesz mógł dostać nową (nie pamietam co do tego czasu dokładnie, dzien?). Oczywiście trzeba npce oblecieć od nowa, ale moga się trafić jakieś bardziej odszukiwalne.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gerdia »

Oba npce od tuby są we wsi Rybitwa.
Z tym drugim są problemy odkąd pamiętam,
ale na pewno jest we wsi.

G. :|
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

A ja Ci doradzę, że nie warto robić tego questa ;]
Zablokowany