Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

to w sam raz
moza masz niski poziom lub sie napiles
i probuj kilka razy - w koncu sie uda
Eldor
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2009 19:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eldor »

Probuje podniesc cialo. W niektorych wypadkach pisze mi ze jest zbyt ciezkie, zazwyczaj jednak ze jest za duze.

Oznacza to ze moja postac ma za mala sile/wytrzymalosc czy trzeba cos z tym cialem zrobic ?
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Dokladniej tak, jak wiadomo ciala sa ciezsze lub lzejsze.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pieter »

Eldor pisze:Probuje podniesc cialo. W niektorych wypadkach pisze mi ze jest zbyt ciezkie, zazwyczaj jednak ze jest za duze.

Oznacza to ze moja postac ma za mala sile/wytrzymalosc czy trzeba cos z tym cialem zrobic ?
Nic nie musisz robić z ciałem. Będziesz miał odpowiedni poziom cechy siła to podniesiesz. Łatwiej to zrobić gdy się odłoży wszystkie graty co oczywiste.
Eldor
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2009 19:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eldor »

Thx :)

Tylko czy to nie dziwne ze oceniajac cialko dajmy na to wazy 30-40 kg, a sama zbroja w ktorej smigam wazy 29 + tarcza + miecz + plecak + masa innego shitu, w sumie wyszlo ze nosze ze soba kolo 55-60 kg. Czy w takim razie to moze byc blad ze nadal nie moge podniesc?
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hasp »

Jezeli jest 'za duze', to nie wiem czemu w ogole bierzed pod uwage ciezar. Po prostu nie masz jak tego ciala podniesc.

Tu chodzi o objetosc danego itemu. Objetosc, ktora jest w stanie uniesc postac zalezy od wytrzymalosci, waga od sily.

Hasp. :)
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Aslinth »

Dodatkowo ocenianie wagi ciała czy wagi sprzętu jest bardzo "ogólne". To, że wydaje Ci sie że coś wazy 50 kg nie znaczy ze ma taką faktycznie wage :) To jak dobrze szacujesz zależny od twoich umiejętności oraz cech.
Czas goni nas goni nas cały czas...
Bordos
Posty: 15
Rejestracja: 09 gru 2009 22:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Bordos »

Kurcze, a ja nadal nie moge wejsc do mahakamu. A w jezyki zainwestowalem sporo. Czy to mozliwe ze to zalezy od cech? ze niby jestem niewyksztalcony albo za glupi jeszcze ?
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pieter »

To zależy od cech, ale wejdziesz nawet na bardzo mizernym poziomie.
Poziom mojej postaci kiedy wczoraj wchodziłem do mahakamu "niewiele widział",
"znajomość języków" zero (ani jednego treningu). Wysłałem około trzydziestu komend nakazujących przeczytanie tekstu, ale wszedłem.
Podejrzewam, że pewien wpływ ma rasa a duży pochodzenie. Z mahakamskim jest chyba dużo łatwiej.
Eldor
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2009 19:07

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eldor »

Powiem Ci Bordos ze ja tez wszedlem na jednym z pierwszych lvli ze znajomoscia jezykow na troche. Moze wklepujesz zla komende ? Czy odpowiada Ci ze napisy nie skaladaja sie w jedna calosc czy cos takiego?

Trzeba czasem kilka razy rzeczywiscie wklepac ale po 2-3 sie udaje.
Zablokowany