Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Wolny emot na arce to troche tak jak nieskonczona ilosc forsy w simsach. Jesli mozna robic wszystko bez ograniczen po jakims czasie staje sie to nudne.
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Sirius »

Visborg pisze:Nie ma, nie będzie, nie podoba się to nie graj.

Amen.
To pytanie to była tylko sugestia. Skąd ta agresja?
Gawicz pisze:Wolny emot na arce to troche tak jak nieskonczona ilosc forsy w simsach. Jesli mozna robic wszystko bez ograniczen po jakims czasie staje sie to nudne.
Błędne porównanie moim zdaniem. Poza tym... Na Vatt'ghernie, Barsie, Nightalu jest taki emot i z tego co wiem, nikt się tam nie nudzi.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Moze to wlasnie ten wolny emot przyciaga owe tlumy grajacych w tamte mudy. ;)
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Sirius pisze:To pytanie to była tylko sugestia. Skąd ta agresja?
Stąd, że piszesz o 'pomyśle' wielokrotnie wałkowanym, bo nie chciało Ci się sprawdzić, czy już ktoś kiedyś nie pytał o to samo.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Kilvar
Posty: 38
Rejestracja: 12 lut 2009 23:49
Lokalizacja: Bydzia

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kilvar »

Na tym forum chyba jeszcze nikt nie pytal o free-emoty. Pochopnie sie rzucacie ;)

pzdr.
K.
One bone broken for every twig snapped underfoot!
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Buluar »

Krobelus:

Jaki masz poziom? B.dosw, zwiedzil? Ilez ci wadzi ten kilkuset gramowy kubek na tym pk?
Nieraz jak patrze na zadawane pytania to podziwam tych, ktorzy marnuja czas na udzielania odpowiedzi.

Do kretynow:
To tylko moja, calkowicie subiektywna opinia i mam do niej prawo. Tak wiem, dla kogos moga byc to wazne pytania. Tak wiem, ja tez moge zadac pytanie, ktore komus moze sie nie podobac. Tak, nielubie elfow.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009 17:37 przez Buluar, łącznie zmieniany 1 raz.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

re: Kilvar

Ale twoj.net chyba dalej stoi i nawet dziala na nim wyszukiwarka?

Tniesz ta grafike, czy nie? ;)

re: Sirius

IMHO blednie interpretujesz, to nie agresja - Visborg stwierdzil fakt. Nie ma i nie bedzie - kropka.

re: Krobeleus w pytaniach

Abstrakutaszac od technicznej mozliwosci - jak bys argumentowal za taka zmiana? Jesli postac cos ma w ekwipunku, to znaczy, ze jest tym obciazona. Czemu, Twoim zdaniem, mialoby byc inaczej?
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009 17:36 przez Brorok, łącznie zmieniany 1 raz.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Buluar pisze:Krobelus:

Jaki masz poziom? B.dosw, zwiedzil? Ilez ci wadzi ten kilkuset gramowy kubek na tym pk?
Nieraz jak patrze na zadawane pytania to podziwam tych, ktorzy marnuja czas na udzielania odpowiedzi.

Do kretynow:
To tylko moja, calkowicie subiektywna opinia i ma do niej prawo. Tak wiem, dla kogos moga byc to wazne pytania. Tak wiem, ja tez moge zadac pytanie, ktore komus moze sie nie podobac. Tak, nielubie elfow.

Kod: Zaznacz cały

Ukrywanie nozownika bedzie scisle uzaleznione od bezwzglednego ciezaru jego ekwipunku
Moze miec i legende +50 a sie nie ukryje, bo cechy nie maja z tym nic wspolnego.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Buluar »

Re up.

Rzeczywiscie, przeoczylem ten, jakze celny argument.
Jednoczesnie wytaczam kontrargument!

Jezeli kubek pijakow utrudnia ukrywanie sie niektorym zawodom, to moze jest to forma balansu? Mianowicie ktos solidaryzujacy sie z pijakami ma utrudnione ukrywanie gdyz statystycznie czesciej jest pod wplywem alkoholu niz osoba trzezwa (tzn nie bedaca w klubie, de vacto mniej pijaca zapewne), ktora logicznie biorac powinna latwiej sie ukrywac.


Boze, chron krola.

Re dol.
Wlasnie patrze na altas swiata stojacy na polce, w moim pokoju nieopodal i mysle ze 2 kg to i tak calkiem niewielka waga!
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009 17:48 przez Buluar, łącznie zmieniany 2 razy.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Krobelus »

Oceniasz, ze zamkniety niepowtarzalny wysluzony mapnik wazy 2000 gramow, zas jego objetosc wynosi 5400 mililitrow.
Aha i Buluar przestan bezsensownie komentowac.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009 17:47 przez Krobelus, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ