Przybliżenie zawodów - Partyzant
Re: Przybliżenie zawodów - Partyzant
Czy bouncowanie silnych pokoniunktow w sredniej zbroi to exp dla partka i na jakie czasy mozna liczyc jesli juz sie rozpoznalo miejsce respu w apoce?
W oczekiwaniu na TE święta. 
Re: Przybliżenie zawodów - Partyzant
Obiecałem sobie, ze cos poplacze po tym jak skoncze idlowac wszystkie bronie w zawodzie i tak sie stalo, a wiec
Plusy:
Ma obnizona sile bojowa i jak sie jest w druzynie to szybciej postepy wlatuja.
Mozliwosc trenowania 4 broni
Tropienie ktore obecnie jest nie bardzo przydatne, ale jednak czasem cos tam da informacje.
Minusy:
Partek nie bardzo ma czym blyszczec na tle innych zawodow.
Znam tylko jedno miejsce w ishtar gdzie wyczucie kierunku na poziomie partka sie przydaje.
Jesli chodzi o ukrywanie to troche w sprzyjajacych waruknach działa, ale ogolnie to bardzo nie dziala.
Oszluzgow nie moge zaskoczyc na traktcie w nocy.
Oszluzgi innymi zawodami moge zabic solo bez ukrywania.
Solo exp jest do dupy.
No ogolnie Arkadia nie wspiera gry partkiem tak jak powinna. Nie czuc sie sie gra ukrywajka oprocz tego ze postac jest oslabiona.
Plusy:
Ma obnizona sile bojowa i jak sie jest w druzynie to szybciej postepy wlatuja.
Mozliwosc trenowania 4 broni
Tropienie ktore obecnie jest nie bardzo przydatne, ale jednak czasem cos tam da informacje.
Minusy:
Partek nie bardzo ma czym blyszczec na tle innych zawodow.
Znam tylko jedno miejsce w ishtar gdzie wyczucie kierunku na poziomie partka sie przydaje.
Jesli chodzi o ukrywanie to troche w sprzyjajacych waruknach działa, ale ogolnie to bardzo nie dziala.
Oszluzgow nie moge zaskoczyc na traktcie w nocy.
Oszluzgi innymi zawodami moge zabic solo bez ukrywania.
Solo exp jest do dupy.
No ogolnie Arkadia nie wspiera gry partkiem tak jak powinna. Nie czuc sie sie gra ukrywajka oprocz tego ze postac jest oslabiona.
W oczekiwaniu na TE święta. 