Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Wyjdzta z lasu to bedzie przekret wszechczasow w waszym wykonaniu :D
Re down:
A juz Ci mialem miejsce na galezi robic... i bananem czestowac.

p.s.
Psss... z gory lepiej widac :D ... przekrety...
Ostatnio zmieniony 27 paź 2009 11:49 przez Gniot, łącznie zmieniany 3 razy.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Aslinth »

Gniot pisze:Wyjdzta z lasu to bedzie przekret wszechczasow w waszym wykonaniu :D
Nie ma sprawy, ale dopiero wtedy kiedy ewolucja pozwoli Ci zejść z drzewa i zainteresujesz się czymś więcej niż bananami i udzielaniem głupich komentarzy :)
Czas goni nas goni nas cały czas...
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rafgart »

To ze wypowiedzialem sie o kims niepochlebnie (bo na przyklad wyjawia mechanike stowarzyszenia do rozgrywania jakichs gierek na forum) nie oznacza, ze za nim nie przepadam. Od jednego do drugiego jest bardzo, bardzo daleko. A nawet jesli za kims nie przepadam (a takich przypadkow nie ma za wiele), to nie ma to zadnego wplywu na Arkadie.

Po drugie przestancie odczytywac odpowiedzi na pytania tak osobiscie. To co napisalem Alinthowi mialo raczej gorzki posmak, spowodowany sytuacja na mudzie jaka trwa od wielu lat. Absolutnie nie mialo byc chamskie.
Awatar użytkownika
Kilvar
Posty: 38
Rejestracja: 12 lut 2009 23:49
Lokalizacja: Bydzia

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kilvar »

Aslinth, Gniot ma troche racji.

Nie widac Was w wiekszej ilosci niz sztuka na lokacje (poza Loren). Moze nie potrzeba przekretu a zwykla aktywnosc?

Pozdr,
K.
One bone broken for every twig snapped underfoot!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Haern »

Fajna sprawa jak ktoś chadza na expa z idlującymi kolegami, ja nie lubię takiego ryzyka ;)
Fajna by byla, gdyby skutecznosc byla znosna. A chyba troche zostalo przekrecone w druga strone, albo na przyklad za mocno jest liczona walka w szyku przeciwnika przed ktorym chcemy sie schowac. Bo 1 udane wycofanie na 11 prob to nie jest ciekawa statystyka (wlasciwie to zadna statystyka, raczej probka, ale wrazenie pozostaje nieciekawe).
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

"Po drugie przestancie odczytywac odpowiedzi na pytania tak osobiscie."
;P jeden zaczal chodzic na silownie a drugi rozpaczal intensywne szkolenie we wschodniej sztuce walk :D oj bedzie sie dzialo bedzie sie dzialo.

Re Kilvar:
To byl zart :D sam ich widzialem daleko od Loren w liczbie 4 i nie zbierali ziol !
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Rafgart: nie miałem na myśli tej jednej wypowiedzi bo znalazłoby się ich trochę w odpowiedziach pod niektórymi pytaniami. Mniejsza z tym jednak. Wolałbym otrzymać konkretną i normalną odpowiedź na pytanie bo możesz mi wierzyć lub nie, ale nie ja jeden tak myślę.
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Aslinth »

Kilvar pisze:Aslinth, Gniot ma troche racji.

Nie widac Was w wiekszej ilosci niz sztuka na lokacje (poza Loren). Moze nie potrzeba przekretu a zwykla aktywnosc?

Pozdr,
K.

Nie wiem o jaki brak aktywności Ci chodzi? :) Nie wiem czy wiesz ale Elfy z Loren mieszkają w Loren i to dlatego jest ich tam tak dużo i koło tego miejsca sie kręcą.

Jeśli chodzi Ci o brak aktywności to nie bardzo wiem o co Ci chodzi bo na chwile obecna średnio 80% z aktywnie grających elfow loguje sie codziennie, i chodzi wspólnie na expa bądz rpguje... Zresztą czyżby był tylko jeden słuszny model grania gildia? Chodzimy cała chmara i wyciagamy magiki bądź chodzmy na pk


Re Gniot:
Po prostu mnie zadziwiasz :) Nie sadziłem że osoba która przejawia tak mały iloraz inteligencji jest wstanie złożyć literki w wyrazy i zbudować z tego tak długi zdanie. Gratki... Jeszcze troszkę i może będzie miało to jakąś wartość w sensie przekazanej informacji :)


Re Raf:

Poje pytanie nie miało na celu wymuszenia i płakania jak innym jest dobrze a nam zle. Chciałem tylko przypomnieć że czekamy i zapytać sie czy da sie coś z tym zrobić. Co do ostatnich jeszcze raz wielki szacunek dla waszej pracy. Zresztą wyniki widac - wczoraj było 190 osob na arce... frekwencja rosnie i mam nadzieje że nie było to tylko zasługa wyprawy OK i MC :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2009 12:10 przez Aslinth, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas goni nas goni nas cały czas...
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Kagain »

Kilvar i Gniot: jeśli aktywność gildii ma wpływ na to czy ktoś zostanie przerobiony to jak wytłumaczycie zmiany w MC? Po kasacjach grało tam aktywnie jakieś 5 osób. Teraz cała masa przyszła na gotowe. Przy okazji jeszcze wyrzucili Swana, który był właśnie jedną z tych osób, które coś robiły zamiast się obrazić i przestać grać.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Paulie »

@Kagain - zajmij sie swoim podworkiem, a nie zagladasz w nasze, ok? (to tak odnosnie ostatniego zdania)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
ODPOWIEDZ