To, że ty niczego o nim nie wiesz nie znaczy, że jest anonimowy. W tej sytuacji ocenianie przez ciebie jego gry jest bardzo wartościowe. Wsparte logiem, że padł - sięga tradycyjnego poziomu bilansu.Tryggvi pisze: 15 gru 2019 00:40No rzeczywiscie. Thalon. Anonimowy typ, ktory wywalil sie w Broku kiedy polowal na fraga. Aua, rzeczywiscie. Grasz wiecej, ale co to za gra?Thalon pisze: 14 gru 2019 15:16 Valdethruda.
Ide o zakład, ze gram więcej od Ciebie.
Najpierw trochę wiedzy, a potem szczekaj.
http://arkadia.ethel.pl/alto-vs-osada-1v3/
Zawody, treningi.
Re: Zawody, treningi.
Re: Zawody, treningi.
Oj nie stawajcie w mojej obronie.
Driada mnie ubila, no coz...kiedyś ubil mnie licz, innym razem Arond ze zbojami.
Coz poradzę, ze taka ze mnie ciapa? A nie pamietam kiedy jakis ogr, albo wiewiorka.
Driada mnie ubila, no coz...kiedyś ubil mnie licz, innym razem Arond ze zbojami.
Coz poradzę, ze taka ze mnie ciapa? A nie pamietam kiedy jakis ogr, albo wiewiorka.
Re: Zawody, treningi.
Masz racje. Znany jest tez z tego, ze obraza innych uzytkownikow forum i sugeruje, ze jedyny czlowiek, ktory jeszcze trzyma tego muda jest bity w szkole. Cos mowilas o poziomie bilansu?Miris pisze: 15 gru 2019 16:39 To, że ty niczego o nim nie wiesz nie znaczy, że jest anonimowy. W tej sytuacji ocenianie przez ciebie jego gry jest bardzo wartościowe. Wsparte logiem, że padł - sięga tradycyjnego poziomu bilansu.
viewtopic.php?f=4&t=991&p=59153#p59153
Thalon pisze:Pojdzie, pojdzie, bo to człowiek z niesamowita wizja.Rafgarcie, nie idźmy tą drogą
Nie wiem, może był bity w szkole?
Re: Zawody, treningi.
Jako, że prawie już zeszliśmy na elfy, można zamykać. A wizów mogę tylko prosić o pochylenie się nad myśliwym i może dokonanie drobnej regulacji, żeby nie był kilerem nowych graczy niczym Altdorf wizow.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Re: Zawody, treningi.
Strasznie duzo czasu zajelo Wam dojscie do wniosku ze gra w Arkadie bez kary za zgon jest pozbawiona sensu. 
Re: Zawody, treningi.
Cale szczescie ze maja jeszcze na tym forum Ciebie i moze kilku innych fanow 'Einholtowania'.
Dzieki temu choc tutaj moze byc ciekawie bo na Arce juz dawno przestalo byc.
-
Valdethruda
- Posty: 115
- Rejestracja: 28 mar 2015 21:52
Re: Zawody, treningi.
Kiedyś, inną postacią byliśmy razem w gildii.Thalon pisze: 15 gru 2019 17:06 Oj nie stawajcie w mojej obronie.
Driada mnie ubila, no coz...kiedyś ubil mnie licz, innym razem Arond ze zbojami.
Coz poradzę, ze taka ze mnie ciapa? A nie pamietam kiedy jakis ogr, albo wiewiorka.
Miło wspominam ten czas, a szczekam tylko wtedy, kiedy ktoś depce trawnik.
- Adventicus
- Posty: 252
- Rejestracja: 17 sty 2017 23:00
Re: Zawody, treningi.
Prosze mi się tu nie pchać w interes z buciorami.Plisko pisze: 15 gru 2019 13:16 Progi pozmieniacw wycinania skorek i po problemie.Nawet niech i smoka wycina gp mysliwy z odpowiednia wiedza. Nikomu konkurencji nie zrobi przeciez w stowarzyszeniu mysliwy chyba na gronostaje nie poluje ....
Te progi sa troszke dziwne ....
Myśliwym gra okolo 5% postaci na arce. Widzę jednak, że speców od tego zawodu mamy na forum multum. Jeżeli uzależnimy wycinanie skórek od wiedzy (obecnie nie istnieje adekwatny dział wiedzy dla misków czy inszych gronostajów) to należałoby usunąć umiejętność łowiectwo i zielarstwo innym zawodom. Zmiana łowiectwa uderzałaby w tych graczy, którzy poświecili czas i jakiśtam wysiłek na dojście do arkowego endgame.