Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Brorok
Posty: 83
Rejestracja: 24 sie 2009 23:00

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Brorok »

Raglak pisze:[...] ze faktycznie przydaloby sie to zmienic i poprawic w Drachenfels sporo bledow ( w Quen zreszta tez sporo bledow jest), ale jest to tak napisane, ze trzebaby pewnie pisac polowe rzeczy od nowa i po prostu nie ma komu tego zrobic.
Kazde poprawianie kodu, napisanego przez inna osobe, konczy sie robieniem polowy rzeczy od nowa. Nie jest to nic nadzwyczajnego ani zaskakujacego. A juz na pewno nie powinno byc powodem, dla ktorego kodu sie nie poprawia...

A stwierdzenie, ze "nie ma komu" tego zrobic... Moze juz czas, zeby aplikacja na wiza byla skladana przez maila, a nie na mudzie? Tak sobie mysle, moze jest wiecej niz kilku calkiem zdolnych programistow, ktorzy maja gdzies gre, ale chetnie wzieliby udzial w dosc duzym projekcie, w egzotycznym i ciekawym jezyku pisanym? Zeby poznac architekture, zobaczyc, co to jest programowanie prototypowe w praktyce czy z innych powodow...

dol:

Nie byloby problemu, gdyby wewnatrzmudowa dokumentacja (sman i man) byly udostepnione. Nie sa - a sama znajomosc LPC mozna sobie o kant ... rozbic bez tego. Nie wiem tez czy driver i mudlib sa udostepnione, a nawet jesli, to nie kazdemu sie chce je konfigurowac i odpalac, zeby przetestowac pietnascie lokacji i trzy NPCe.

A, i jeszcze - Arkadia to jest projekt, liczac od obslugi socketow po shadowy gildiowe. Grupa paru obiektow, typu Ishtar czy Imperium, to w najlepszym razie skromna czesc projektu :P

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2009 18:36 przez Brorok, łącznie zmieniany 2 razy.

Bo tematy na forum dyskusyjnym nie sluza do dyskusji.
------
Na mnie nie patrzcie, ja tu tylko expie!
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Re up:
MG autojoin.

p.s.
a kto broni wysylac projekty ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Sunird »

Rhan, trafiles w sedno z tym pytaniem! Niechaj winni sie tlumacza!
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Opierdzielili ukrywanie?

Wzialem zawod, nie zabilem nikogo a tu juz chyba 10 zmiana.
Zajebiste, oddajcie mi etat bo i tak zawod do dupy
Awatar użytkownika
Birch
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2009 10:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Birch »

To po wieczornej apoce bedzie jeszcze gorzej?:>
Ciekawe czy administracja pomyslala jaki wplyw maje te zmiany na balans zawodow;]
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Skoro tyle to trwalo to pewnie pomyslala... a mnie interesuje od kiedy mozna zaczac zglaszac bledy i przeoczenia w ukrywaniu. Chyba ze to normalne, ze niewidzialna osoba moze dalej niewidzialnie scinac drzewa :mrgreen:

Czy zyskamy cos w zamian?
Ja juz zyskalem! satysfakcje ze cie to tak boli :D a nieco bardziej na powaznie to realia ukrywania powinne byc zmienione juz dawno z jednym malym ale - to gracze powinni jakos ustalic granice tego co powinno byc, czego nie powinno, a co jest dyskusyjne.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Visborg »

Homerofe pisze: to gracze powinni jakos ustalic granice tego co powinno byc, czego nie powinno, a co jest dyskusyjne.
A fuj, demokrata!
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rafgart »

Kazdy gracz ma szanse zostac wizem i potem kiedys decydowac o takich sprawach. Musi tylko spelniac minimalne kryteria przyzwoitosci :)
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Homerofe »

Rafgart pisze:Kazdy gracz ma szanse zostac wizem i potme kiedys decydowac o takich sprawach. Musi tylko spelniac minimalne kryteria przyzwoitosci :)
Juz cie nie kocham tak jak przed chwila :evil: to zabrzmialo jak odrzucenie mojego podania :mrgreen:
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Mnie nie boli.
Wiorka to nie zawod dla mnie. Nie umiem przemykac po krzakach i czekac az ktos bedzie cieply.
To nie dla mnie.

Tylko obiektywnie spogladajac, jesli ta zmiana bedzie znowu na niekorzysc wiorek to wtedy to juz konkretnie nie ten zawod co bralem.
Uparli sie na ukrywanie strasznie, a jakis dysproporcji w swiecie nie widac.

Tyle mojego zdania.

p.s dodajcie komende na przejmowanie druzyny.. ludziom czasem net pada..grr
ODPOWIEDZ