Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Raglak:
"a nie jest to duza kwota, gdybym potrzebowal sam bym ja sobie zarobil w miare krotkim czasie" - Mowa trawa.

To jaki jest powod tej zmiany ? chec zwiekszenia interakcji miedzy graczami ? To ja czekam jeszcze na modyfikacje zwiazane z zawodem w momencie odejscia z gildi macierzystej 30% w dol umow a jak chcesz 100% to zdobywaj etat jeszcze raz i bedzie gites.

Eve:
Przestan brac przyklad z raglaka jedna wesz forumowa wystarczy :) ty nie musisz dogryzac ahh jeszcze coronius ... no to mamy dwie.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kagain »

Raglak, kmiotku, przestań się rzucać do każdego. Wbrew swojemu mniemaniu nie jesteś autorytetem.
Nie napisałem, że nie jestem w stanie, ani, że mam problem ze zdobyciem etatu. Napisałem, że prawie żadne stowarzyszenie nie jest w stanie zdobyć go w pojedynkę. Dlatego właśnie zawierane są sojusze itd. Osobiście nie robi mi to żadnej różnicy bo całą gildię już wyumilismy na dwóch smokach i etaty są nam niepotrzebne. Obcięcie darmowych etatów traktuję jako kolejną złośliwość ze strony Rafgarta w kierunku KG, gdzie pojawiło się sporo nowych postaci, większość z nich secondy (w końcu byłem jednym z nich ;]).
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Xion »

Zmiana jak najbardziej pozytywna, a marudzenia wszystkich rozżalonych są co najwyżej zabawne. Polecałbym raczej wdzięczność za to, że przez dość długi czas etaty były nadawane za darmo i nie wymagały kompletnie żadnego zaangażowania.

A że się skończyło? No cóż, żadna promocja nie trwa wiecznie.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eve »

Nie znasz się ;) Promocja na głupotę trwa wiecznie.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Aha :) Eve .... to tak jak pracownik ktory cieszy sie z tego ze mu 13 zabrali ... i kto tu jest normalny :lol: . Rzeczywiscie glupich nie sieja... sami rosna.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Buluar »

Gniot pisze:Raglak:
To ja czekam jeszcze na modyfikacje zwiazane z zawodem w momencie odejscia z gildi macierzystej 30% w dol umow a jak chcesz 100% to zdobywaj etat jeszcze raz i bedzie gites.
A co szkoda chlopakow odchadzacych z gildii? Noo, smutna sprawa, ale z drugiej strony trudno byc zdziwionym takim obrotem spraw.


PS: Tak, tak, odeszli z roznych powodow, nie skloceni ze sztabem, w ogole to nie chodzi o to, nie znam sie i mam downa.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zurwen »

Buluar pisze: nie znam sie i mam downa.
Całkowicie się z tobą zgadzam.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Gniot pisze:Raglak:
"a nie jest to duza kwota, gdybym potrzebowal sam bym ja sobie zarobil w miare krotkim czasie" - Mowa trawa.

To jaki jest powod tej zmiany ? chec zwiekszenia interakcji miedzy graczami ? To ja czekam jeszcze na modyfikacje zwiazane z zawodem w momencie odejscia z gildi macierzystej 30% w dol umow a jak chcesz 100% to zdobywaj etat jeszcze raz i bedzie gites.

Eve:
Przestan brac przyklad z raglaka jedna wesz forumowa wystarczy :) ty nie musisz dogryzac ahh jeszcze coronius ... no to mamy dwie.
Powód? Promowanie aktywnych stowarzyszen.
Skoro to takie ciezkie do zrozumienia to idz pograc w simsy.

A dla ciebie, to pan coronius pariasie.

ps. skoro 150mth do problem dla stowarzyszenia majacego tylu aktywnych graczy to nie dziwie sie, ze 4-5 ogrow z ok taki wam lomot spuszcza
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eve »

Hehe.. Gniot, nie muszę brać przykładu. Skutki nudy i zakładu. Póki co jestem zgrzewkę do tylu przez standardowe posty:/
Ja rozumiem, że jak nie potępiam zmian to mam siedzieć cicho i się nie śmiać z kolejnej fali płaczu, ale jakoś nie wychodzi mi to. Może następnym razem się przyłącze.

Inna sprawa - zawsze jest taka reakcja jak się daje coś i odbiera.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

No właśnie Eve, Raglak i Coronius - znajdźcie sobie inne forum!
To forum jest do narzekania i płaczów!
Wszyscy inni (a szczególnie Ci zadowoleni ze zmian) będą srogo jechani :evil:
ODPOWIEDZ