Komentarze do pytań do czarodziejów

Forum wieści z Arkadii.
Ellax
Posty: 65
Rejestracja: 14 lis 2012 21:28

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Ellax »

@Silkathas!
Rafgart już wcześniej odpowiedział na takie pytanie, poszukaj. Nie mylę się na 95%. Z tego co pamiętam staże się nie zapamiętują.
Zawsze musi być jakiś cel, żeby odczuwało się chęć.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

Staz sie zapamietuje ale dopiero po zmianach.
Wezcie se przeczytajcie raz jeszcze te zmiany bo naprawde powtarzacie sto razy te same pytania. Na dodatkowa bron trzeba miec staz nowy. Masz jedna bron, chcesz dodatkowa to musisz ja wyidlowac. Jak wol stoi w odpowiedzi ze to dodatkowa bron.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Paulie pisze:(...)I to na tyle, ze potencjalne zmiany w tym temacie wzbudzaja moje watpliwosci, czy aby przypadkiem marchewka w postaci expienia nie zostanie zmniejszona za bardzo (czy tez w ogole usunieta).
Hmm, z mojego punktu widzenia:
Nie wiemy jakby te zmiany mialy w efekcie koncowym wygladac, mamy tylko metna informacje ze zmiany sa w planie, nic ponad to.
Nikt nie mowil ze to bedzie 'marchewka', zawsze moze to byc 'kij'.
Urisiel pisze:(...)

Żeby ludzie pisali skrypty na łaziki, bo podczas ucieczki przed kimś jest nieopłacalne wpisywanie kierunków z palca?:)
Jest tez druga strona medalu, zeby goniacy nie wklepywal kierunku z palca, bo jest to rownie nieoplacalne.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Grrid »

Urisiel, na wielu traktach tak było od zawsze i obawiam się że nie są to żadne zmiany a nowe dla Ciebie odkrycie.
Urisiel

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Urisiel »

No ja nie przypominam sobie by było od zawsze fakt, faktem jakieś kilka lat jeżeli chodzi o Ishtar, lub było to mniej odczuwalne. Nawet jeśli nie są to nowości to wciąż zastanawia mnie po co są :)
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Herenvarno »

Faktycznie, jest tak od dawna, o ile nie od zawsze.
Subiektywne odczucie mowi mi jednak, ze: dzis w taki sposob meczymy sie w wiekszym stopniu, niz niegdys.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Falik
Posty: 9
Rejestracja: 13 lut 2009 20:42

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Falik »

Narzekającym na zmęczenie przypominam o komendzie 'idz'. Ona nigdy nie zejdzie ci z traktu.
Silkathas
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Silkathas »

Ellax, Torgen : Możecie podać gdzie była odpowiedź na takie pytanie ?
I co to znaczy, że staże zachowują się po zmianach ? Jeśli mam zawód nadany jeszcze za starych czasów, kiedy to zawody były przypisane do gildii, to się nie zapamiętuje ? Może się powtarzają pytania, ale nie do końca rozumiem właśnie to sformułowanie : staż się zapisuje na postaci, ale dopiero po zmianach. Wolałbym,żeby wiz któryś odpowiedział mimo wszystko też, definitywnie że tak powiem,
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Torgen »

re up
Problemem jest to ze ciagle pytania do wizow zasypujecie tymi samymi pytaniami, i moze z lenistwa nie chce wam sie czytac odpowiedzi. Tak, Rafgart podal odpowiedz co do tego pytania w tymze watku. Napisal:
"Staz zostaje dopiero od ostatnich zmian. Nie ma mozliwosci odzyskania go."
Masz watpliwosci, przesledz uwaznie "pytania do wizow" czy jak sie to tam zwie.
Urisiel

Re: Komentarze do pytań do czarodziejów

Post autor: Urisiel »

Falik pisze:Narzekającym na zmęczenie przypominam o komendzie 'idz'. Ona nigdy nie zejdzie ci z traktu.
Nie sprawdzałem, ale zdaje mi się, że komenda idź jest przerywana podczas walki :)
ODPOWIEDZ