Płacze na Magów

Forum wieści z Arkadii.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Może za szybko oceniamy. Kiedy zlikwidowana bramę w Mahakamie okazało się, że to z powodu wprowadzenia wozów. Jeżeli ta zmiana jest podyktowana rychłym wprowadzeniem podobnie ciekawych nowinek, to podpisuję się pod tym bez wahania.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Płacze na Magów

Post autor: Gerdia »

re up:
Z wozu tak samo można czytać napisy nad brama, jak stąpając po ziemi, więc to takie troche naciągane usprawiedliwienie.

G. :twisted:


re down:
Równie dobrze można było potraktować lokacje przed brama jako 'rozdroże', na którym i tak się wóz musi zatrzymać.
Ale to takie tylko moje wymyślanie. :)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2012 17:36 przez Gerdia, łącznie zmieniany 1 raz.
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hunrim »

Można przeczytać, ale droga wozów jest w tym miejscu zautomatyzowana, być może nie było możliwe zakodowanie automatycznej drogi przy istnieniu napisu, nie znam się na kodowaniu.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Płacze na Magów

Post autor: Feril »

Jesli to sie staje powodem do kilkustronicowych narzekan, to ta gra serio totalnie nie ma przyszlosci.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Płacze na Magów

Post autor: Haern »

Dzięki za wielce przydatną i sensowną zmianę. Bardzo uzasadnione i poprawiające grę! ... ... ... not.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Płacze na Magów

Post autor: Hiof »

Górniczy fartuch został potraktowany jako ubranie. Teraz się go poprostu zakłada, a kiedyś się przypinało specjalną emocją. Skutek tego taki, że fartuch jest zasłaniany przez np. naudziaki. Gdzie tu logika?
Quint
Posty: 45
Rejestracja: 19 lut 2009 04:55

Re: Płacze na Magów

Post autor: Quint »

Skoro ubraniem pod zbroję są gdzieniegdzie szaty z kapturami (mimo zgłaszania błędu, czyli tak ma być), to nic dziwnego że został nim też gnomi fartuch. Standaryzacja rzomdzi!
Urs
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2011 17:05

Re: Płacze na Magów

Post autor: Urs »

Jaki gornik naudziaki nosi...
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Płacze na Magów

Post autor: Buluar »

Mam prosbe - jak dziekujecie za cos Czarodziejom, to piszcie z laski swojej za co.
Dzieki temu Czarodzieje beda mieli szanse wiedziec, komu podziekowania sa dedykowane, a jesli dziekujecie konkretnemu juz Magowi, to tez bedzie wiedzial za co, wszak przeciez nie koduje jednej rzeczy tylko kilka.

Zaby nie byc goloslowym pokaze Wam jak to sie robi.

Chcialbym podziekowac Zurwenowi za zakodowanie klubu Zelazobrzuchych.

Mozna? Mozna!
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Iluandile
Posty: 149
Rejestracja: 07 cze 2011 00:58

Re: Płacze na Magów

Post autor: Iluandile »

Nie kumam. Dlaczego na Arce są jakieś postacie o imionach Jimmy, Marcinson, Ropuch, Goldfinger i inne takie, a imię ogra, Kitus, już nie pasuje? I jeszcze bez słowa w trakcie grania usuwacie mi postać?! No heloł. Gnoma Kitycjusza także mi usunęliście za imię. Ktoś tam myśli w ogóle?
Zwyczajna droga.
Sa tutaj dwa widoczne wyjscia: wschod i polnocny-zachod.
Zostajesz zmieciony z powierzchni ziemi.

Wprowadzcie jakiś system weryfikacji imion od razu po rejestracji, bo to się grać odechciewa, jak się po paru dniach, czasem tygodniach dopiero orientujecie, że imię wam się nie podoba.
No i wystarczyło przywołać i powiedzieć, że wypadasz za imię, a nie zmiatać i już. Zwłaszcza, że widziałam na Arce Elandera. Dzięki.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2012 14:04 przez Iluandile, łącznie zmieniany 1 raz.
<Gruer> troche wiocha by byla z jakas inna elfka wyjsc na miasto ale ty jestes ziomalka

<3<3<3

Pam pam
Zablokowany