Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Raglak »

(bo przeciez mamy doslownie kilka jednorecznych drzewcow na arce a nikt normalny z tarcza na doskonale nie uzywa puklerzy)
Jestem nienormalny ;(
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Caradhras pisze:legionistom podniesc defens (bo oni maja byc ponoc super tankerami)
Skoncz pierdolic dziecko, co ma wspolnego wytracanie z tankowaniem? Mylisz pojecia.
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Saggiga pisze: PS.
No teraz to podpadłem wszystkim :D
Oj, oj! Wiem gdzie mieszkasz! ;)
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Baszen »

Moze zeby podwyzszyc defens legionisty nalezaloby zupelnie zmienic speca? Wiem ze to w znacznym stopniu pogorszy samotne expienie legionisty, ale nie przypominam sobie by ktokolwiek mial cos takiego jak spec defensywny. Chodzi mi o cos takiego by legionista po specu mialby sie zastawic tarcza na kilka sekund/lub ciosow co podnosiloby jego ac/szanse na zastawienie sie tarcz. Zawsze to cos nowego i orginalnego.
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Awatar użytkownika
Ilengrim
Posty: 27
Rejestracja: 05 mar 2009 18:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ilengrim »

spec defensywny - formacja OHMu
Jak nie ma jak jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Baszen
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2009 11:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Baszen »

Solowy spec defensywny :)
Szukam zdjecia Ayenne. Nie zapomnimy
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Deli »

Drogi Kolego Buluarze!

Skoro rasa halfling jest taka spasiona nic nie szkodzi na przeszkodzie byś i Ty nią grał!
Dołącz do szczęśliwego grona małych halfliniątek pląsających wokół stołu, ciesz się znowych przepisów na ciastka!

Skoro Ci jednak takie odgrywanie postaci nie pasuje- cóż...

Nawiasem mówiąc - myślę, że ogr na wysokim poziomie, z max zawodem, wcale nie byłby gorszy - kwestia doboru zawodu może? :P
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Huggo »

Dziwne, bo ja natomiast ostatnio widze wszedzie tyle ogrow ile niewidzialem przez 10 ostatnich lat arki. Halfy sa wypakowane pewnie z jednego powodu, jak sie widzi halfa, to sie ucieka zeby cie nie obciazyl ciastkami, i jakos niespecjalnie postrzega sie go jako zagrozenie. Widzac ogra kazdy jest w pelnej gotowosci, i pewnie temu moze sie nim trudniej grac, to troche tak jak gra mutantem. I jeszcze co do przepakowania... to niewiem czy dobijanie okolo bardzo doswa do muskularnego i poteznego jest faktycznie takie fajne, krasnoludem z tym samym poziomem mozna juz zdzialac o wiele wiecej.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Buluar dobrze prawi! My, ogry i krasnoludy - w teori bojowe rasy, jestesmy na arkadii dyskryminowani.

Halflingi - kucharze i pozeracze ciastek
Gnomy - cherlawi mozgowcy

Krasnoludy - dzieli i twardzi wojownicy
Ogry - mocarni silacze

Tak to powinno wygladac. A jesli nie, jesli nie ma byc "realistycznie", to niech bedzie - jak w kazdym dobrym erpegu - sprawiedliwie i po rowno.

Bo teraz jest tak ze kazdy gnom kladzie na lopaty krasnala na podobnym poziomie, a halfy zamiast ciastek zjadaja na sniadanie ogry.

Pozdrawiam (gnomy i halfy rowniez)

Godar

PS. Oczywiscie, daleki jestem od narzekania ;D


EDIT

Patrzac bardziej obiektywnie, nalezy jednak zauwazyc, ze krasnoludy i ogry maja jednak ta przewage, ze dzieki wyzszej sile i wytrzymalosci moga nosic ciezszy sprzet i mniej sie mecza, co wiele daje szczegolnie na nizszych poziomach.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2009 22:33 przez Godar, łącznie zmieniany 1 raz.
Cord
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2009 19:20

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cord »

Blob: bez dwoch zdan masz info z pierwszej reki
pjona
ODPOWIEDZ