Znaleziono 30 wyników

autor: Faiga
24 cze 2010 18:39
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Porady dla graczy.
Odpowiedzi: 7877
Odsłony: 3223410

Re: Porady dla graczy.

do 1000 linijek, znaczy się nie więcej niż 999. stąd się wzięły periodicusy w postaci materialnej :>
autor: Faiga
13 cze 2010 19:05
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Logi!
Odpowiedzi: 656
Odsłony: 358491

Re: Logi!

Maly pokoik wewnatrz namiotu.
===] poludniowy-wschod.
Hoin.
>
Podloge tego prowizorycznego pokoiku uklepano jakims ciezkim, plaskim narzedziem
, tak ze powstale klepisko jest twarde niemal jak skala. Do tego cale jest uwalo
ne jest plamami ciemniejszej ziemi, ktora nie wiadomo skad sie tu wziela ...
autor: Faiga
13 cze 2010 18:23
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Podziekowania dla graczy.
Odpowiedzi: 784
Odsłony: 415937

Re: Podziekowania dla graczy.

To to i ja podziękuję!

Hiirowi przede wszystkim, za idealne zakodowanie i Aranowi , że wyraził zgodę na wszystkie moje pomysły.

Seren , za to że się wyrobiła w ekspresowym czasie i wyrobiła tip top.

Rispatowi i Haspowi za to że po prostu byli sobą :mrgreen:

Farandarowi , Vayneeli i Mirelli ...
autor: Faiga
06 gru 2009 22:13
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Życzenia [urodzinowe/imieninowe/inne]
Odpowiedzi: 211
Odsłony: 159804

Re: Życzenia [urodzinowe/imieninowe/inne]

Nosz co za lizus ;p
autor: Faiga
18 lis 2009 09:10
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Podziekowania dla graczy.
Odpowiedzi: 784
Odsłony: 415937

Re: Podziekowania dla graczy.

Ja przepraszam, ja nie ziewałam! I zdecydowanie nie Potter sux - konkurs filmowy sux. Kwadrat :twisted:
autor: Faiga
13 lis 2009 15:23
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Życzenia [urodzinowe/imieninowe/inne]
Odpowiedzi: 211
Odsłony: 159804

Re: Życzenia [urodzinowe/imieninowe/inne]

Emielowi! 100lat, wina, muzyki i kobiet! :mrgreen:
autor: Faiga
27 paź 2009 12:42
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Komentarze do Pytan
Odpowiedzi: 2967
Odsłony: 1135980

Re: Komentarze do Pytan

Haern - jak ja testowalam to bylo mniej wiecej tak: o, fajnie, działa kilka razy pod rząd, super sprawa. O, raz nie zadziałało, o, drugi... i tak z 6 razy. Nie wiem na czym ta zmiana skutecznosci polegała - ta sama drużyna, wlasciwie mniej wiecej takie same moby, zmeczenia mentalnego nie ...
autor: Faiga
27 paź 2009 10:45
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Komentarze do Pytan
Odpowiedzi: 2967
Odsłony: 1135980

Re: Komentarze do Pytan

Tipi: nie ma to jak komentowanie dla samego faktu komentowania ;p

Moim zdaniem pytania jak najbardziej słuszne - testujemy ten nowy twór i działa dziwnie i mało logicznie. No ale na pewno ma to jakieś wyższe założenia, więc dyskutować nie mam zamiaru. Z formacji nie korzystałam nigdy, przyznaje sie ...
autor: Faiga
05 paź 2009 01:30
Forum: Wieści z Arkadii
Temat: Bardzo wiele wnoszace dyskusje o erpegu
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 58665

Re: Bardzo wiele wnoszace dyskusje o erpegu

Ene - napisz cos do Perio! :P