Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Magog
Posty: 127
Rejestracja: 07 sty 2011 00:05

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Magog »

Choboldy zostaw, one sa idealne dla swoje/dosw. Nic tak nie wnerwia jak spasiony, albo nawet zawodowiec, wpadajacy co chwila i wybijajaca potwory w novi albo choboldy w 5 minut - "bo moze" - gdy tymczasem, spokojnie trzech slabszych solo moze sobie bic tylko z przerwami na odsapniecie.

Wez drugiego, albo nawet trzeciego i na zbojow,grzyboczleki, vrany, ryboludzie nawet jak sie dogadasz.
Podstawowa zasada RPG - "Less QQ, More Pew Pew"
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Morowak pisze:Zywiolaki sa calkiem w pyte.
Aż się boję zapytać, ale gdzie ich szukać?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Radgast »

Słusznie się boisz.
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Najlepiej ich nie szukaj :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

To one znajdą Ciebie.
W pytę.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Morholt
Posty: 127
Rejestracja: 26 wrz 2009 21:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morholt »

Magog pisze: Wez drugiego, albo nawet trzeciego i na zbojow,grzyboczleki, vrany, ryboludzie nawet jak sie dogadasz.
Tylko jak bedziesz isc na ryboludzi to koniecznie wez ze soba monety i kosztownosci z kont bankowych i skrytek.
Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Pier »

I zioła! Dużo zióóóóóół! Uciekając krzycz, że ich grotmaszty są tycie tyciuteńkie i bienij w stronę Kaedwen albo Brokilonu! :mrgreen:
Edgard

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Edgard »

Wrocilem do gry w Arkadie po dlugiej nieobecnosci. Wiem, ze nie wszystko jest pisane na wiesciach, a o niektorych kruczkach mozna sie dowiedziec tylko tu na forum, dlatego mam pytanie:

Czy to normalne, ze niektore tarcze(nie wiem jak z innymi typami zbroi, ale przy tarczach widac to dosc znaczaco) niszcza sie szybciej od pozostalych? Mam wrazenie, ze jest jeszcze jakis wspolczynnik "niszczenia sie" zbroi, i niektore rodzaje maja je wyzszy inne nizszy.
Czy to po prostu rodzaj bledu i zglaszac to na Arkadii?
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Jest to normalne. Zgłaszać może gdy wydaje Ci się że niszczenie następuje w sposób skrajnie zawyżony/zaniżony w stosunku do opisu - np potężna, ciężka tarcze w której longu jest zaznaczone że zniesie wiele ciosów, a rozpada się notorycznie na drugim mobie, albo miecz który jest stary, pordzewiały, zniszczony, a od dwóch tygodni intensywnego expa nie wymagał ostrzenia.
Zorrid
Posty: 168
Rejestracja: 22 lut 2010 21:47

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zorrid »

Czy da się zbudować ognisko, które pali się kilka dni? Około 3 nad ranem zbudowałem ognisko w centrum Novigradu, do którego łącznie dołożyłem ponad 40 wiązek chrustu, na nim i na dwóch innych umieściłem ponad 60 kawałków mięsa z niedźwiedzia, o 10 rano już nie było śladu po niczym. Czy od pewnej wielkości, dokładane wiązki już się nie liczą?
Żądamy godnych stawek dla łapaczy zwierząt!
Zablokowany