Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Fels
Posty: 31
Rejestracja: 17 lip 2014 15:49

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Fels »

Widocznie ten ktoś miał na to skrypt. Lepiej nie pisać bez pewnej wiedzy.

F.
Awatar użytkownika
Harrim
Posty: 15
Rejestracja: 02 paź 2014 15:25
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Harrim »

Witam. Chciałbym zapytać czy zawalony korytarz do sztolni w Mahakamie trzeba jakoś odkopać aby się dostać? Po 'odrodzeniu' nadal jest zawalony.

re Brombur
Dzięki za obie odpowiedzi, choć nie są one dobre.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2014 16:56 przez Harrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Brombur »

Też zadaję sobie to pytanie i chyba wszystkie mahakamskie krasnoludy. Może głowy wiedzą coś więcej, ale nie ma kogo zapytać, przynajmniej jak się loguję.
Gość

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gość »

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się wyznania Ranalda, czy też muszę czekać, aż ten obrazi się za nieskładanie ofiar?
Arlan
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2014 20:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Arlan »

Witam wszystkich.

Dzisiaj zacząłem przygodę w świecie ishar i imperium.

Powiem szczerze, że czytałem tutejsze forum w celu rozeznania się w świecie, ale mam jeszcze kilka pytań.

1. Jako początkujący gracz chciałbym się zorientować za czym się rozglądać na początku (oprócz rozwijania um. bojowych i niebojowych): za klubem , za pochodzeniówką, za stowarzyszeniem czy za zawodem. Domyślam się że wiele szybko to nie nastąpi

2. Jak mogę sprawdzić wartości doświadczenia i postępy <jaka komenda>

3. Jestem w okolicach Novigradu... czym mam się zacząć oprócz polowania na szczury, <jakieś questy?> gdzie warto się wybrać jako początkujący, nie chce sie rzucac na cały świat...

Z góry dziękuje za odpowiedź
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tercoral »

1/ Za kolegami z ktorymi pojdziesz sie bic. Ale zanim to zrobisz musisz troche potyrac na umiejetnosci. Na poczatek wystarczy zawod AJ to taka uboga wersja zawodu masowego hmm poczytaj na wikipedii o zawodach. Jak wyszkolisz sie odpowiednio szukaj jeszcze wiecej kolegow i sprawdz jaka gildia ci pasuje najlepiej do postaci i tam zapytaj o rekrutow czy cos podobnego i pojdzie z gorki jak sie przylozysz. hmm tylko tak powiem ze zrobienie nowej postaci i poznanie swiata to pol roku rozeznania sie w grze.

2/ <ob siebie> i <cechy>

3/ podrywaj elfki pocztowe, nos paczki swiat sam wejdzie po poznaniu kilku miejsc.

To jest gra multi wiec poznaj jak najwiecej osob.

Z singla:

Probuj robic questy spis masz gdzies na stronce wakahiko z mapa.

http://www.mudy.republika.pl czy cos takiego
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gerdia »

re: Arlan

Jesli to nie literówka to domena oparta na twórczości Sapkowskiego to Ishtar (nie Ishar).

Ad. 1 Skup się na trenowaniu umiejętności w gildiach podróżniczych (GP), a w późniejszym czasie pomyśl o jakimś zawodzie auto join (AJ)
(więcej tu: http://mudy.republika.pl/zawod1.html). Stowarzyszenie, kluby, pochodzeniówka i zawód etatowy gdzieś w miarę rozwoju postaci,
ale warto by wszystko było spójne i przemyślane.

Ad. 3 W północnym porcie Novigradu stoi sobie celnik. Porozmawiaj z nim :)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Miszla
Posty: 12
Rejestracja: 03 paź 2014 21:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Miszla »

Jak zmienić pochodzenie? Znalazłam już osobę, która może mi zmienić pochodzenie na elfie z Dol Blathanna, zapytałam się o pochodzenie, odpowiedź: "To należysz, czy nie?". Jak powiedzieć mu, że należę?
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Herenvarno »

Nie pamietam dokladnie ale poprobuj:
"Potwierdz slowa elfa"
"Przystap do..."
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Arlan
Posty: 12
Rejestracja: 02 paź 2014 20:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Arlan »

Witam ponownie.

Mam kolejną dawkę pytań:

1. Zajmuje się teraz łowieniem ryb. Proszę o informacje skąd mam się dowiedzieć jaką rybę złowiłem. Czy za to jest odpowiedzialny um. łowiectwo?

2. Nie do końca wiem czy tutaj moge zadać to pytanie. Jeśli nie to proszę o informacje bo nie chce mieć zbanowanego konta. Pytanie dotyczy pewnej uszkodzonej fontanny. Znalazłem gnoma w Novigradzie który wydaje mi się że jest osobą która pomoże odbudować ją, jest o imieniu na literę R..., ale nie jestem w stanie wstukać komendy która umożliwi pomoc. Wstukałem chyba z tysiąc komend.
ODPOWIEDZ