Savoir-vivre Banku Opisów

Bank opisów Arkadii.
Yarrid
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015 21:07

Savoir-vivre Banku Opisów

Post autor: Yarrid » 11 lut 2009 23:29

W Banku opisów, jak sama nazwa wskazuje umieszczamy OPISY tego, co mamy zamiar przedstawić. Wszelkie POMYSŁY można umieszczać na wieściach, bądź gdziekolwiek indziej dowolnie używając sond i innych tego typu bajerów.

Można w poszczególnych topicach BO umieszczać KONSTRUKTYWNA KRYTYKĘ odnośnie opisów przedstawionych przez autora. Także wszelkie wskazówki i pomysły DO owych opisów są pożądane.

Komentarze typu 'Ale głupi ten opis, skąd ty sie urwałeś chłopie' do takiej krytyki nie należą.
Jeśli jakieś opisy maja zostać wykorzystane, to naprawdę męczące jest wyszukiwanie spośród dziesiątek postów tych właściwych, ginących pośród bezsensownych komentarzy.

Pragnę przypomnieć także, iż priorytetowe znaczenie maja tematy założone przez samych czarodziejów - z reguły podpięte u góry listy - macie wtedy niemalże pewność, ze jeśli opisy będą dobre to zostaną z pewnością wykorzystane.

Tematy założone przez graczy, w których przedstawiają oni swoje wizje również szanse takowa maja, jednakże nie należy liczyć, ze dany czarodziej zajmujący sie np. wybrana kraina rzuci wszystko tylko po to by zabrać sie za natychmiastowe kodowanie rzeczy, które właśnie umieszczono w BO.

Zablokowany