Pytanie do czarodziejow

Forum wieści z Arkadii.
Hesp
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2009 00:01

Pytanie do czarodziejow

Post autor: Hesp »

Witam,
powiedzmy ze jestem bardzo stara postacią na arkadii i bardzo niepokoi mnie mój zgon. Czy jest możliwym sprawdzić ilość lub/ jakie komendy były wysyłane do mojej postaci w MUDzie z konsoli serwera. Druga sprawa jeżeli nie można bardzo niepokoi mnie fakt ze ciągle przy walkach MC z drużyną DS (pomimo zajebistych łączy etc ) maja miejsca ciagłe lagi ( pomimo ze nikt nie ma prowadzący ma ) .... ( DoS , DDos ?) rzeczami ? Zatem zadaje pytanie czy to wizowie poprzez spamowanie postaci (ip gracza) maja coś wspólnego z tym niecnym procederem CZY za duzo u nas juz cfaniakow z TIBI i innych kurwigierek którzy sie bawią w HAKJEROW ?( sprostowanie ( serwer we Francji ale kurwa od pol roku widzę zależność, PÓŁ ROKU (( to nie obserwacja krótkoterminowa) )) Potwierdzaja to zgony z kilkunastu miesiecy i mam nadzieje ze to nie spamowanie na serwerze. Chcialbym tym pytaniem zapytac o logowanie komend wydawanych przez wizow. Jezeli chodzi o DoS czy DDoS atak wszystko jest wiadome. Od odpowiedzi mam nadzieje wiazac kasacje postaci tak wiec prosze o wyczerpujaca odpowiedz jakie pomniejsi magowie maja mozliwosci. Z uszanowaniem Radoslaw B. vel Hesp
Hesp
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2009 00:01

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Hesp »

Gdzie sprostujac przez poltora roku nie mialem problemow z laczem .... tylko dziwne ze sie zaczynaja na WALKACH z DS. Gdzie z mobow zaczynasz waczycz z graczami. I przypominam to nie jest odosobniony przyklad !!! Gdyby ktos poddawal pod watpliwosc mam ich kilka. Dlatego czekam na precyzyjne odpowiedzi. Najwyzej stracicie gracza chociaz moze to malo bo jestem w MC(czy to znaczy ewentualnie ze EMCE jest w nielasce i trzeba sobie zrobic Halflinga zeby wiecej jadl ciastek niz probowal walczycz robiac z tego muda wiele innych).
Sredniopozdrawiam R.B

P.S. Rafgarcie chcialbym Zebys rzetelnie spojrzal na ten PROBLEM/LUKE/PREMEDYTACJE (wizow)?
Awatar użytkownika
Galatea
Posty: 113
Rejestracja: 24 maja 2013 12:54

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Galatea »

Ostatnio nie mam siły ciąć w arkę, ale jak grałem przez tych parę miesięcy, to lagi regularnie miałem przy wszystkich możliwych okazjach. Czy to przy walkach z graczami, czy przy wyciąganiu magików, zdarzały się przycięcia na dobrych pięć sekund. W takim czasie paść można bez problemów.

Lipa wielka, że Tobie się Hesp to przytrafiło, ale szczerze wątpię też, żeby wpływ na to miały intencjonalne działania osób trzecich. Raczej serwery są jakie są i wyexpianie czegokolwiek ponad "Zwiedził" rozmija się z celem, gdy nie z własnej winy można stracić tygodnie expienia.

Trzymaj się, następnym razem Ty kogoś zdejmiesz.
Troal zaklada na szyje niewielka drewniana fujarke.
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Ralandil »

Hesp, kilka godzin przed Twoim zgonem mieliśmy starcie drużyn i nagle pojawiły się duże lagi. Zamrażało postacie i nie można było nic zrobić. Żaden elf jednak nie płacze z tego powodu, ani tym bardziej nie wskazuje przeciwnej drużyny jako źródła problemu.

Przyznaję, że trochę mnie to irytuję, zwłaszcza jak padają mi przez to osoby z gildii, czego byłeś chyba naocznym świadkiem.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Haern »

[post usunięty przez hakerów]
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014 11:11 przez Haern, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Duruk
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2009 08:15

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Duruk »

Teoria niczym ze Smolenska ... ;)
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Molu »

Wczesniej nie postrzegalem w taki sposob tego problemu. Ale padl Hesp - to przekonuje mnie, ze to rzeczywiscie jest spisek!

Edit: I jeszcze te przepascie - czy mozliwe, zeby jakis wiz swoim ukrytym atakiem zepchnal gracza w przepasc? Zdarzylo mi sie kilka razy w ciagu ostatniego polrocza...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2014 10:38 przez Molu, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Brygu
Posty: 115
Rejestracja: 13 lut 2009 14:34

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Brygu »

Nie szydzić! Może rozmawiał z Antonim, a jak wiadomo on często jest w posiadaniu tajnych dowodów!
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Gerdia »

To ja wykorzystam 'gorący temat' w dobrym celu:

Wszystkim arkadyjczykom, bez wyjątku, życzę spokojnych świąt w otoczeniu pozytywnej aury reala :)
Niech choć pare dni w roku wszystko co złe poleży nieużywane na półce.

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Pytanie do czarodziejow

Post autor: Torgen »

Ja rowniez podzielam zdanie Hespa. Tez zauwazylem dziwna zaleznosc pomiedzy aktywnoscia graczy z MC a moimi zgonami. Ostatni zgon np byl kiedy bylem przy kompie i walczylem z MC. I padlem! Nie mam pojecia jak sie to stalo, wszystko bylo pod kontrola i padlem. Czy wizowie mogliby sie przyjrzec temu problemowi? Bo dochodze do wniosku ze ktorys z czynnie dzialajacych wizow nie zaspamowal wtedy MC i nie mieli oni lagow a taki stan rzeczy jest niewyobrazalny na arce.
Zablokowany