Zmiany, zmiany

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Tiga
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2014 20:38

Zmiany, zmiany

Post autor: Tiga »

Pozwalam sobie założyć nowy wątek, bo nie bardzo wiem gdzie to umieścić.

Proponuję wrzucać tu informacje o zmianach które się pojawiają, a mogą być niespodziewanym zagrożeniem, które do tej pory nie występowało.
Zmiany niegroźne dla życia postaci odkrywajmy jak najbardziej sami, ale zejście bo coś się nagle zmieniło jest przykrą niespodzianką :(

Patrol orków wraz z trollem w Imperium nagle zaczął atakować graczy. Nie pomaga schowanie się na lokacji z aktywnym NPC-em. Czekałam aż Adaś z Dunkelbergu wróci bo paczkę dla niego miałam, wparowali i pac na mnie bez słowa. No chyba że ja tak wyjątkowo im do gustu nie przypadłam... Ale do tej pory zostawiali w spokoju.
Zdążyłam uciec, nie wyszłam jeszcze po herbatę :) Wyglądało że mnie gonią, ale to pewnie przypadek.

I druga rzecz, zmienił się sposób walki stworów w ruinach koło Rinde, radzę zachować czujność. Ale o tym pewnie większość już wie.

Pozdrowienia dla ekipy dostarczającej niespodziewanych emocji :D
Slain
Posty: 93
Rejestracja: 23 maja 2012 21:05

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Slain »

Proponuję jednak napisać stosowną notkę na tablicy w paru miastach, a nie zakładać specjalny wątek na forum ;)
Awatar użytkownika
Tiga
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2014 20:38

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Tiga »

Słusznie może, choć nie raz na forum pojawia się w postach niedosyt informacji o takich zmianach.
Nie mogę sama usunąć wątku, proszę kogoś z administracji o usunięcie. Zamieszczę info na tablicach w okolicy zdarzenia.
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Alicia »

Skoro twój pomysł nie spotyka się z aprobatą to po co masz wyłuskiwać wszystkie zmiany na świecie i opisywać na tablicach żeby było lepiej innym którzy najprawdopodobniej oficjalnie i tak tylko wzruszą ramionami i słowem nie podziękują?

Mi osobiście inicjatywa się podoba ale może rzeczywiście nie ma tej "radości" z odkrywania zmian.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Gleanevall »

Alicia pisze:pomysł nie spotyka się z aprobatą
Niniejszym wyrażam aprobatę wobec rozpowszechniania takich informacji (w sposób klimatyczny, na Arce).
Alicia pisze:słowem nie podziękują?
Z góry dziękuję.
Mikkel

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Mikkel »

Aprobuję. Na tablicach, znaczy.

Radość odkrywania to jedno, śmierć postaci dlatego, że jakiś potwór zaczął nagle gonić, a wcześniej tego nie robił, to drugie.

Ja z góry dziękuję, a i postać któraś pewnie listownie podziękuje jak jej coś podobnego zadek ocali.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Werbat »

Też chciałbym na tablicach, ale komu się zechce szukać frajera, co obleci wszystkie? ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Cochis
Posty: 119
Rejestracja: 13 lut 2009 14:58
Lokalizacja: San Antonio

Re: Zmiany, zmiany

Post autor: Cochis »

re up
Zaloz specjalny fundusz.
Oplac tych to biegaja z informacjami.
Wszyscy beda szczesliwi.
Zrob dobry PR w klimatyczny sposob.

ps.
Pewnie masz malo czasu -> deleguj uprawnienia (tak to sie chyba nazywa)
pozdro
[...] jest dorosly, dojrzaly, ma swoje hobby ... bawi sie klockami Lego [...]
ODPOWIEDZ