Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Rataj

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rataj » 14 maja 2020 13:47

A co trzeba wpisać, aby u kuśnierza coś z tej skory zrobić?

Awatar użytkownika
Kerian

Post autor: Kerian » 14 maja 2020 13:50

ob tabliczke
zamow woreczek ze skory weza

Rataj

Post autor: Rataj » 14 maja 2020 14:05

>ob tabliczke
>>Rzezbiona, drewniana tabliczka.
>przeczytaj tabliczke
>>Drewniana tabliczka, na ktorej nic nie jest napisane. Widocznie wlasciciel warsztatu jest zbyt zapracowany by to zrobic.

>zamów <coś> ze skóry <czegoś>
>>Slucham?
>zamów <coś> z skóry <czegoś>
>>Slucham?

Jest jakaś inna komenda na sprawdzenie wyrobów czy ja coś robię źle?

Awatar użytkownika
Adair

Post autor: Adair » 14 maja 2020 15:18

Tylko jeden kuśnierz robi rzeczy ze skór. Szukaj w Tilei. Dwóch na dobrą sprawę, ale do drugiego dostęp jest utrudniony.

Chyba, że mam podać informację na tacy gdzie kto jest?

Awatar użytkownika
Kerian

Post autor: Kerian » 14 maja 2020 15:18

Nie wiem jakiego kusnierza znalazles, ale idz do varieno. Tam jest dzialajacy warsztat z tabliczka.

Ogroh

Post autor: Ogroh » 14 maja 2020 20:27

To ja mam jeszcze jedno pytanie w temacie "odzwierzęcym". W Imperium można wyciąć kły z ciał różnych pokonanych stworów, ale nie jestem w stanie znaleźć ani dopytać się w grze o żadnego rzemieślinika który coś by z nich potrafił zrobić. W Ishtar jest taki jeden, ale z tego co widzę, jego skille ograniczają się chyba do naszyjników z kłów z czterech rodzajów zwierząt/ stworzeń. Byłbym wdzięczny za podpowiedź, czy te imperialne kły też się do czegoś nadają, po odszukaniu odpowiedniego NPCa. Nie pytam o wskazówki gdzie szukać - po prostu, czy w ogóle jest czego szukać.

Awatar użytkownika
Kregan

Post autor: Kregan » 14 maja 2020 23:05

Ogroh pisze:
14 maja 2020 20:27
To ja mam jeszcze jedno pytanie w temacie "odzwierzęcym". W Imperium można wyciąć kły z ciał różnych pokonanych stworów, ale nie jestem w stanie znaleźć ani dopytać się w grze o żadnego rzemieślinika który coś by z nich potrafił zrobić. W Ishtar jest taki jeden, ale z tego co widzę, jego skille ograniczają się chyba do naszyjników z kłów z czterech rodzajów zwierząt/ stworzeń. Byłbym wdzięczny za podpowiedź, czy te imperialne kły też się do czegoś nadają, po odszukaniu odpowiedniego NPCa. Nie pytam o wskazówki gdzie szukać - po prostu, czy w ogóle jest czego szukać.
Tylko w Ishtar to co jest. Plus jeszcze naszyjnik z jednego stworzenia ale to już prawie, ze poza zasięgiem.
Pierwsza zasada podróżnika "Nie sztuka gdzieś wleźć, sztuką jest wyleźć".
Druga zasada podróżnika "Gdziekolwiek wleziesz zawsze znajdzie się tam jakieś wyjście, na przykład przez zaświaty".

Awatar użytkownika
Slewhut

Post autor: Slewhut » 15 maja 2020 11:20

Dużo wcześniej padło pytanie odnośnie zużywania się przedmiotów. Co w sumie można narpawiać poza bronią i zbrojami? Sakiewka, plecak, buty, lina?
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi

Rataj

Post autor: Rataj » 15 maja 2020 11:37

Slewhut pisze:
15 maja 2020 11:20
Dużo wcześniej padło pytanie odnośnie zużywania się przedmiotów. Co w sumie można narpawiać poza bronią i zbrojami? Sakiewka, plecak, buty, lina?
Ubrania u krawca/krawcowej (komenda <?krawiec>), plecaki, liny itp. nie wiem.

Awatar użytkownika
Gritta

Post autor: Gritta » 15 maja 2020 13:46

Sakiewki wyprodukowane u pewnego rzemieślnika można naprawiać, tak jak duże pojemniki tworzone u innego rzemieślnika. Naprawiają je ich twórcy.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!

ODPOWIEDZ