Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Maggot

Re: Drobne pomysly

Post autor: Maggot »

Ethel pisze: 19 paź 2023 20:08
Thalon pisze: 19 paź 2023 13:38 Wchodze na lokacje i w ulamku sekundy jestem zaatakowany, wskazany jako cel i przedstawiony.
Gritta w tym samym ulamku sekundy atakuje wskazany cel.
Kierowcy f1 maja testy na refleks i sa naprawde swietni.
Jestem pod wrazeniem.
Z podziwu nie moge wyjsc, ze Was bawi taka gra.
A teraz pomysl dla wizow.
Moze juz najwyzsza pora wprowadzic mozliwosc gry w Arkadie, tylko na oficjalnym kliencie?
No chyba, ze na nim tez mozna robic takie sztuczki...nie wiem nie znam sie.
Jesli masz loga z timestampami i nadal podejrzewasz, ze ktos oszukuje, polecam zglosic do mg, a nie plakac na forum.
Z drugiej strony - jesli nie idloexpisz, tylko grasz skupiony, wpadasz na teren wroga i trzymasz lape na bindzie (zwlaszcza jesli grasz tak dzien w dzien, od lat), to wcisniecie tego guzika w ulamku sekundy naprawde nie jest jakims nadludzkim wyczynem.
Plus - ten sam guzik masz w ogolnodostepnych skryptach w mudlecie, wiec o co ten placz? :)
dokladnie, to tableciarze niszcza te gre
Awatar użytkownika
Kerian

Post autor: Kerian »

Ja nie mam tabletu, a gram wlasciwie jak bot. Czasem ktos przyjdzie podniesc cisnienie, ale zazwyczaj to spokoj.

Thalon ty masz z porownania wyzszy lvl od mojego. Naprawde jak dobije te 100000 szkieletow bede tak bardzo zgorzknialy jak ty? Chociaz chyba juz tez mi sie zaczyna...
Entuzjasta aktualizacji które zmieniają świat gry na lepsze.
Awatar użytkownika
Kerian

Trzeba byc wdziecznym za obecny swiat, bo zawsze moze byc gorzej...

Z prochu czlowiek powstal i w proch sie obroci... Wiec nie ma co zbytnio wnikac...
Awatar użytkownika
Bam

Post autor: Bam »

W sumie problem 'czasu na nieznaka' sprowadziliście na jakieś swoje problemy egzystencjalne ;>
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gritta

Post autor: Gritta »

Wypraszam sobie. Gritta nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Zabiła Pana Thalona tylko raz, w 'honorowym' pojedynku wynikającym z wielokrotnego obrażania kobiet w Osadzie z jego strony. I starczy. :evil:

Zgłaszam pomysł, żeby zamknąć to forum. Od dawna nie służy niczemu konstruktywnemu, jedynie płaczom w nieodpowiednich miejscach.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Thalon

Post autor: Thalon »

Moj blad. przepraszam.
Emocje
Awatar użytkownika
Kerian

W sumie, zeby ukrocic te wszystkie alliasy:

zabij xxx
przedstaw xxx

To moze niech WSZYSCY sie znaja z imienia, dodatkowo w komendzie "kto" zrobic porzadek taki ze zawsze sie pokazuje jak obecne "kto sk"

A zeby znac titla osoby ta osoba musi ci sie przedstawic.

Nie bylo, by pomylek :)
Thalon

Post autor: Thalon »

Skasowac wszystkie secondy.
Jeden gracz, jedna postac.
AAAle by sie wyludnilo
:D
Awatar użytkownika
Bam

Post autor: Bam »

Gritta pisze: 20 paź 2023 12:51 Wypraszam sobie. Gritta nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Zabiła Pana Thalona tylko raz, w 'honorowym' pojedynku wynikającym z wielokrotnego obrażania kobiet w Osadzie z jego strony. I starczy. :evil:

Zgłaszam pomysł, żeby zamknąć to forum. Od dawna nie służy niczemu konstruktywnemu, jedynie płaczom w nieodpowiednich miejscach.
Czemu spamujesz? Nie zauważyłem, żebym zaśmiecał tak istotne dla muda tematy jak 'podziękowania dla graczy' 'dedykacje muzyczne' i inne, w których osoby twojego pokroju brylują.
Endless learning the basics...
Obrazek
Ibnil

Post autor: Ibnil »

Jakby można było zasugerować dwie połączone z sobą nowe emocje.
Wyciągnij rękę i uściśnij rękę <jak>
mogłoby wówczas wyświetlać np. "podajesz dlon <xxx>" lub "ściskasz rękę na znak zgody"
ODPOWIEDZ