Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Dahed
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2014 10:53
Lokalizacja: Nuln

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dahed »

Widzę, że zawód obieżyświata, a później odkrywcy wiąże się ze SGW. Do SGW należeć mogą tylko gnomy ?
Moira
Posty: 84
Rejestracja: 29 wrz 2012 19:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Moira »

Do SGW mogą należeć tylko gnomy, ale możesz być w dowolnym stowarzyszeniu i mieć dowolny zawód (nie licząc elitarnych). Można być obieżyświatem w wojsku Lyrii czy w kompanii Gryfa. O ile oczywiście szefostwo danej gildii wyrazi na to zgodę.
Awatar użytkownika
Dalan
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2013 15:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dalan »

Im więcej wypytasz się ludzi w grze tym bardziej wczujesz się w klimat Arkadii, a zapytany gracz na pewno z chęcią Ci pomoże i da jakieś wskazówki.

Jeśli jesteś nowy to dodam, że na forum otrzymasz co najwyżej podpowiedzi niż gotowe rozwiązania, a wszystko to wynika z regulaminu arkadii, który znajdziesz na TEJ stronie :)
"Nothing is true, everything is permitted."
Awatar użytkownika
Dahed
Posty: 33
Rejestracja: 17 lip 2014 10:53
Lokalizacja: Nuln

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dahed »

Witajcie,

Mam teraz trochę inne pytanie. Mianowicie mam problem z komenda spojrz.
Gdy wpisuje np. spojrz arogancko na kobiete, wyswietla mi: Gdzie lub na co chcesz spojrzec?. Gdy wpisze spojrz na kobiete arogancko, to nie wyswietla mi sie nic i tak za kazdym razem. Podobnie jest z komenda usmiechnij sie.
Dodam, ze korzystam z oficjalnego klienta na stronie arkadii.

Dziekuje za pomoc,
Pozdrawiam.
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

Wpisuj "popatrz <jak> <na kogo/co>" i problem zniknie. :)
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Brombur »

Jak wejść do lekarza w Wyzimie? Wypróbowałem z dwadzieścia komend i nic. Tracę nerwy. Tak jakby stan poprzedni był zły.
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

Chodzi o skorzystanie z usług owego pana? Bo wchodzi się do niego raczej prosto, z poczekalni na północ idąc... ;)

"zaplac za leczenie" a potem "usiadz na kozetce" (czy tam może "poloz sie na kozetce"? nie pamiętam dokładnie), po uprzednim rozebraniu się.
Powinno być więcej takich medyków, ma bardzo ciekawe i dość dobre opisy leczenia.
Brombur
Posty: 40
Rejestracja: 28 lut 2013 17:35

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Brombur »

Już nie prosto na północ. Pojawia się komunikat, że zajmuje się innym pacjentem. Został ulepszony, a jak wiadomo, lepsze jest wrogiem dobrego.
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gleanevall »

To błąd.
Awatar użytkownika
Talhar
Posty: 38
Rejestracja: 27 maja 2014 12:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Talhar »

Od dłuższego czasu próbuję rozwikłać pewne zadanie odnośnie szpiega w pewnej leśnej osadzie. Spędziłem już sporo godzin nad rozwiązaniem zagadki, jednak chciałem się dowiedzieć czy jest to do wykonania czy raczej fake?
Proszę tylko o odpowiedź czy da się je wykonać. O nic więcej :)

re Finmor
Dzięki :)
Ostatnio zmieniony 22 lip 2014 11:36 przez Talhar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ