Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Pedro
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2020 15:47

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Pedro »

Czy to aby się nie wyklucza ?

→ sprawdz swoja reputacje
Pracownik poczty mowi do ciebie: Tak, ufam ci na tyle, aby powierzyc ci nawet te dalsze przesylki.
→ wybierz paczke 3
Pracownik poczty mowi do ciebie: Nie ufam ci na tyle, aby powierzyc ci dostarczenie tej przesylki.

P.S. jestem w krainie zgromadzenia a wybieram paczke do nuln
Awatar użytkownika
Aenya
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2009 02:12

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aenya »

Wydawanie paczek tak naprawde jest w progach zaplaty, nie odleglosci. Jesli paczka jest ciezsza/ekspresowa, mozliwe jest ze przekracza prog reputacji.
Dodatkowo "dalsze" nie znaczy "dalekie", z KZ do Nuln troche jest.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Czy to tylko moje wrażenie, czy Orki koło KZ są mocniejsze, niż powiedzmy pół roku temu? Z podobnym sprzętem zamiatałem 4 Orki na raz, a teraz to ciężko 3 :D
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 277
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerian »

Slyszy sie plotki, ze podkrecaja moby. Wiec pewnie tak.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wulgor »

Kerian pisze: 07 wrz 2023 15:35 Slyszy sie plotki, ze podkrecaja moby. Wiec pewnie tak.
Fajnie, jakby tez i exp podniesli :D
Ozbo
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2023 23:04

Mapa i jej wielkość

Post autor: Ozbo »

Mam pytanie odnośnie tego ile by zajęło zwiedzenie każdej kolacji w tej grze oraz jaka jest najdłuższa możliwa podróż od kolacji startowej czyli tej wioski? Gram na tej pierwszej opcji czyli w imperium w nuln
Awatar użytkownika
Celebenor
Posty: 7
Rejestracja: 18 paź 2023 20:27

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Celebenor »

Zależy o jakie tereny chodzi. Jesli zmapowane to : Imperium - Karak Kadrin (musisz przejść przez góry), Ishtar - Valkare (musisz przejść przez pustynie). Niezmapowanych obszarów jest tak dużo, ze zgaduję, ze nie ma osoby co byłaby na każdej lokacji. Jednak w miarę łatwo można poruszać się między głównymi miastami dyliżansami, statkami, a na początek masz je nawet za darmo. ;)
Memnos
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2024 09:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Memnos »

Jak wpadnę w przepaść to wszystko stracę co mam przy sobie?
Memnos
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2024 09:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Memnos »

No bo wpadłem w przepaść obudziłem się w zajeździe i nie mam nic. Ciała też nie ma ani w zajeździe ani na szlaku gdzie spadłem. Miałem ze sobą paczkę przepadła ale na poczcie nie mogę wziąć nowej bo "już mi jakość powierzono".
Symon
Posty: 48
Rejestracja: 12 lut 2013 11:48

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Symon »

Hej Memnos,

wszystko zależy od tego gdzie spadłeś. Jeśli w miejscu, do którego nie można dotrzeć, to wszystko przepadło. Paczka sie zresetuje za jakiś czas i znów będziesz mógł z nimi biegać.

Jeśli wiesz, gdzie to było, może ktoś ci pomoże odszukać ciało. Najlepiej poprosić gracza o pomoc (jeśli się zatrzyma na dłużej niż 5 sek. :) ), możesz też napisać notkę na tablicy w mieście gdzie jesteś, informując że tam i tam zgubiłeś swoje rzeczy bo spadłeś w przepaść. Może ktoś już je znalazł i będzie na tyle miły, że ci wszystko odda.

A tak na przyszłość, to najlepiej wejść na DC Arkadii i tam pytać wszystko: https://discord.gg/agG9FJV6
ODPOWIEDZ