Ogólna mechanika muda

Forum Pomoc dla Początkujących.
Virrid
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2014 21:38

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Virrid »

Hej, mam pytanie do tych którzy spędzili trochę czasu w kopalniach:
Czy słabszy górnik lub mniej wytrzymały szybciej się męczy? Czy zależy to tylko od umiejętności?
Awatar użytkownika
Quantyl
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2014 15:10

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Quantyl »

Tak jest. Wytrzymały górnik może dłużej. ;)
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Dhorw »

Quantyl pisze:Tak jest. Wytrzymały górnik może dłużej. ;)
:D
Virrid
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2014 21:38

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Virrid »

Pojawiło się w mojej głowie kolejne pytanie. Dotyczy umiejętności unikania i ukrywania się itp.

Czy zakrywając jedną część ciała ciężką zbroją przekraczam jakiś próg, czy może raczej "dorzucam" do "obciążenia'. To jest, czy ma sens nosić różnego rodzaju zbroje; czy ciężkimi nagolennikami psuje sobie uniki?
Wie ktoś?
Mikkel

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Mikkel »

Noś i testuj sam. Każdy powie ci co innego.
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Berrin »

Witam,
można gdzies znalesc informacje gdzie jaka gildia ma przywileje i jakie to przywileje?
Chodzi mi o sytuacje, w których ktoś mnie wyprasza z expowiska, ale kaze się legitymować. Skad mam wiedzieć czy lamie zasady czy ma do tego jakies prawo?
Zaznacze ze na tablicach w tej kraince nie ma zadnych informacji na ten temat.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Rafgart »

Jesli masz watpliwosci czy moze, to zglos mg. To nie boli, jedno zdanie starczy napisac.
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Berrin »

Jedna kwestia zglosic inna jak się zachować.
Nie wylegitymuje się/nie opuszczę expa, zaatakują/zabija/dodadzą do listy wgorow. Zglosze, wyjdzie ze mieli prawo i co mi to da po fakcie?

Pozatym jakos odpowiedzi na forum powjawiaja się szybciej niż na mudzie :P (sprawdzone!)

I jeszcze jedno pytanie.
Czy bedac na przykład scigany w Lyrii będę atakowany tylko przez gracy, którzy maja jakies zobowiązania wobec królowej? Czy przez wszystkich, którzy uznaja ze sa dobrzy a ja zly? Chodzi mi o to czy atakowania postaci, która wisi na listach gończych jest w myśl zasad dozwolone dla wszystkich?
Finmor

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Finmor »

Ścigany na terenie to znaczy, że będzie Cię atakowała straż z danego terenu.
Zachowanie graczy to często dosyć enigmatyczna sprawa. Czasami atakują za bycie na liście gończym, na którym sami figurują :mrgreen:


Berrin:
Najlepiej być grzecznym, posłuchać, wynieść się, a wątpliwościami podzielić się z MG. Wtedy przy każdym scenariuszu kończy się to dla Ciebie dobrze.
Natomiast zakaz wymuszania przedstawiania jest ogólny, bez znaczenia czy ktoś jest na swoim terenie.
Berrin
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2014 09:29

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Berrin »

Zawsze jestem grzeczny ;)
Tylko czasem jest mi szkoda opuszczać jakiś teren dlatego ze ktoś mi tak kaze...

Atakowanie/zabijanie graczy bez wyraźnego powodu jest zabronione (wg zasad), dlatego pytam czy bycie na liscie w jakiejs części swiata to wystarczający powod? :)
ODPOWIEDZ