Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Maggot
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2018 13:47

Re: Drobne pomysly

Post autor: Maggot »

Ethel pisze: 19 paź 2023 20:08
Thalon pisze: 19 paź 2023 13:38 Wchodze na lokacje i w ulamku sekundy jestem zaatakowany, wskazany jako cel i przedstawiony.
Gritta w tym samym ulamku sekundy atakuje wskazany cel.
Kierowcy f1 maja testy na refleks i sa naprawde swietni.
Jestem pod wrazeniem.
Z podziwu nie moge wyjsc, ze Was bawi taka gra.
A teraz pomysl dla wizow.
Moze juz najwyzsza pora wprowadzic mozliwosc gry w Arkadie, tylko na oficjalnym kliencie?
No chyba, ze na nim tez mozna robic takie sztuczki...nie wiem nie znam sie.
Jesli masz loga z timestampami i nadal podejrzewasz, ze ktos oszukuje, polecam zglosic do mg, a nie plakac na forum.
Z drugiej strony - jesli nie idloexpisz, tylko grasz skupiony, wpadasz na teren wroga i trzymasz lape na bindzie (zwlaszcza jesli grasz tak dzien w dzien, od lat), to wcisniecie tego guzika w ulamku sekundy naprawde nie jest jakims nadludzkim wyczynem.
Plus - ten sam guzik masz w ogolnodostepnych skryptach w mudlecie, wiec o co ten placz? :)
dokladnie, to tableciarze niszcza te gre
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 277
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Kerian »

Ja nie mam tabletu, a gram wlasciwie jak bot. Czasem ktos przyjdzie podniesc cisnienie, ale zazwyczaj to spokoj.

Thalon ty masz z porownania wyzszy lvl od mojego. Naprawde jak dobije te 100000 szkieletow bede tak bardzo zgorzknialy jak ty? Chociaz chyba juz tez mi sie zaczyna...
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 277
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Kerian »

Trzeba byc wdziecznym za obecny swiat, bo zawsze moze byc gorzej...

Z prochu czlowiek powstal i w proch sie obroci... Wiec nie ma co zbytnio wnikac...
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Drobne pomysly

Post autor: Bam »

W sumie problem 'czasu na nieznaka' sprowadziliście na jakieś swoje problemy egzystencjalne ;>
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gritta »

Wypraszam sobie. Gritta nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Zabiła Pana Thalona tylko raz, w 'honorowym' pojedynku wynikającym z wielokrotnego obrażania kobiet w Osadzie z jego strony. I starczy. :evil:

Zgłaszam pomysł, żeby zamknąć to forum. Od dawna nie służy niczemu konstruktywnemu, jedynie płaczom w nieodpowiednich miejscach.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Thalon
Posty: 68
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Drobne pomysly

Post autor: Thalon »

Moj blad. przepraszam.
Emocje
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 277
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Kerian »

W sumie, zeby ukrocic te wszystkie alliasy:

zabij xxx
przedstaw xxx

To moze niech WSZYSCY sie znaja z imienia, dodatkowo w komendzie "kto" zrobic porzadek taki ze zawsze sie pokazuje jak obecne "kto sk"

A zeby znac titla osoby ta osoba musi ci sie przedstawic.

Nie bylo, by pomylek :)
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Thalon
Posty: 68
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Drobne pomysly

Post autor: Thalon »

Skasowac wszystkie secondy.
Jeden gracz, jedna postac.
AAAle by sie wyludnilo
:D
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Drobne pomysly

Post autor: Bam »

Gritta pisze: 20 paź 2023 12:51 Wypraszam sobie. Gritta nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Zabiła Pana Thalona tylko raz, w 'honorowym' pojedynku wynikającym z wielokrotnego obrażania kobiet w Osadzie z jego strony. I starczy. :evil:

Zgłaszam pomysł, żeby zamknąć to forum. Od dawna nie służy niczemu konstruktywnemu, jedynie płaczom w nieodpowiednich miejscach.
Czemu spamujesz? Nie zauważyłem, żebym zaśmiecał tak istotne dla muda tematy jak 'podziękowania dla graczy' 'dedykacje muzyczne' i inne, w których osoby twojego pokroju brylują.
Endless learning the basics...
Obrazek
Ibnil
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2023 16:35

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ibnil »

Jakby można było zasugerować dwie połączone z sobą nowe emocje.
Wyciągnij rękę i uściśnij rękę <jak>
mogłoby wówczas wyświetlać np. "podajesz dlon <xxx>" lub "ściskasz rękę na znak zgody"
ODPOWIEDZ