Kowal w Athel-Loren

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Rotkiv »

Wg mnie lepiej by bylo aby w sprzecie wykutym przez legendarnego kowala z Athel Loren chodzili wojownicy z Athel Loren, a nie kazdy kmiotek ktoremu sie to zapragnie.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Coronius »

To albo legendarny kowal z legendarnymi gratami, albo coś porównywalne statowo do tego co można dostać gdzieś indziej, ino z dopiskiem, że elfie.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Buluar »

Amavandrel pisze: Twoje argumenty przypominaja stwierdzenie: Nuln nie jest ogolnodostepne, bo jestem na listach i straz mnie bije.
Troche nietrafiony przyklad, bo do Nuln scigany wejde bez wiekszych problemow.

A poza tym zgadzam sie w 100% Coroniusem.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Evandeil »

Jak dla mnie argumenty o dostepnosci sa smieszne. Jakos nie widze ogrow czy mutantow biegajacych w elfiej zbroi tak samo jak zaden elf z loren nie zalozy zbroji z kuzni chaosu. Ale jesli mialo to by zawazyc na tym czy pomysl ma byc zrealizowany to kowal moze przeniesc swoj warsztat na polane, gdzie dostaje sie pochodzenie ibedzie po sprawie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sjorving
Posty: 39
Rejestracja: 29 maja 2009 14:21

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Sjorving »

Na pewno bardziej by się tym ktokolwiek zainteresował, gdyby zostało zgłoszone sensownie przy pomocy komendy 'zglos pomysl do lokacji', a nie bzdurnej dyskusji na forum.

Jedyne, co można zgłosić, to pomysł udostępnienia gdzieś pewnych rzeczy i zapewnienie opisów. Jakiekolwiek dyskusje dotyczące ewentualnej jakości takiego sprzętu są z zasady bezsensowne.

Podobnie jak gdybanie, że "może by się dało, gdyby kowal był na polance".

edit, w odpowiedzi na posty niżej:
Loren jest częścią domeny Imperium. Nieszczególnie autonomiczną. Jeśli zostało to zgłoszone, ale przez długi czas nikt z tym nic nie zrobił, widocznie nic nie miało zostać zrobione. Zgłaszanie po raz kolejny - czy to na forum, czy w jakikolwiek inny sposób - wydaje się więc być bezcelowe. Oczywiście zawsze można próbować, a nuż kolejnym razem nikt nie usunie zgłoszenia, ale wzniecanie bezowocnej dyskusji na forum raczej do niczego się nie przyda.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2011 14:16 przez Sjorving, łącznie zmieniany 2 razy.
17:54:34 [Wizline] @ Rafgart: no w koncu
17:54:38 [Wizline] @ Rafgart: wylaczylem expa
17:54:42 [Wizline] @ Rafgart: a nadal graja :)
17:54:48 [Wizline] @ Rafgart: balans idealny
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Evandeil »

Pomysl byl zgloszony na arce na lokacji z kowalem w Loren zanim napisalem to na forum. Widac jak czarodzieje sprawdzaja zgloszone pomysly.
Obrazek
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Coronius »

Znaczy teraz masz pretensje do kogoś, kto nie jest opiekunem danego terenu (jeśli taki jest) o brak reakcji? Nieźle :D
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Evandeil »

Ja nie mam zadnyc pretensji. zwyczajnie sugeruje by sprawdzic czy cos nie zostalo juz zrobione zanim sie powie ze mozna by to tak zrobic :P

Poza tym ten czarodziej jest od imperium a co do Loren to nawet nie wiem czy mamy kogos kto sie opiekuje tym kawalkiem arki. Chyba kazdy wymiekl :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Evandeil »

Re up
Moze bezcelowe moze nie. W kazdym razie chociaz jeden z wizow zauwazyl. A jak sie czegos chce trzeba forsowac do skutku. Poczekam jeszcze troche zrobie kolejne zgloszenie na arce :) a jak ni pomoze to kolejne a i tu moze cos dopisze. W kazdym razie postanowilem meczyc do skutku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magni
Posty: 59
Rejestracja: 21 mar 2009 01:15

Re: Kowal w Athel-Loren

Post autor: Magni »

Evandeil przed zgłoszeniem pomysłu popraw ortografie, literówki i interpunkcję :)
Zablokowany