Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Varden
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2009 16:00

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Varden »

Czy cecha wytrzymałość ma wpływ na zmęczenie np. podróżą? Czyli w ogólnym przypadku np. postać z wyższym poziomem będzie w stanie przebiec większą odległość bez odpoczynku?
Dhogrin
Posty: 167
Rejestracja: 16 lut 2009 00:34
Lokalizacja: Konin / Poznań

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Dhogrin »

Varden pisze:Czy cecha wytrzymałość ma wpływ na zmęczenie np. podróżą? Czyli w ogólnym przypadku np. postać z wyższym poziomem będzie w stanie przebiec większą odległość bez odpoczynku?
Tak.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Magog pisze:Napisanie triggera sczytujacego przedstawionych do bazy danych to ok. Ale takiego ktory chociazby pod bindem po kolei dodawal do zapamietancych to juz szara strefa chyba ;)
Kiedy już masz zczytane wszystko do bazy, wykonujesz na niej operacje wysyłającą kilka(dziesiąt? set?;) Nie więcej niż 200 na pewno!) komend do muda, ale dokładnie wiesz co one robią, i odbywa się to po Twoim kliknięciu klawisza czy wpisaniu komendy. To po prostu długi alias. (możliwe, że trzeba by było wprowadzić opóźnienie między komendami, nie testowałem)
Przynajmniej taką mam nadzieję, że nie nikt za to piorunem nie dostanie! Zważywszy na zerową szkodliwość społeczną ;] (Bo z tego co pamiętam, z niegdysiejszej dyskusji o bindach i skryptach nic nie wyniknęło, przynajmniej dla mnie wciąż nie jest jasne, czy jeśli po ataku Stefana na Krzysia binduje mi pod F1 'zaslon krzysia' to jest to legalne czy nie...)
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Paulie »

Haern pisze:przynajmniej dla mnie wciąż nie jest jasne, czy jeśli po ataku Stefana na Krzysia binduje mi pod F1 'zaslon krzysia' to jest to legalne czy nie...)
Z tego co zrozumialem, to jest. Chyba, ze wciskasz automatycznie, bez patrzenia co sie dzieje i wiz da Ci inne echo niz zwykle, a bind wysle Ci na przyklad zaslon nie rob tego bo dostaniesz piorunem.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Dhogrin pisze:
Varden pisze:Czy cecha wytrzymałość ma wpływ na zmęczenie np. podróżą? Czyli w ogólnym przypadku np. postać z wyższym poziomem będzie w stanie przebiec większą odległość bez odpoczynku?
Tak.
Nie do końca ma wpływ na zmęczenie podróżą - zwiększa tylko pulę punktów staminy. To jak się postać męczy zależy od siły i tego ile obciążenia na sobie ma. W ogólnym rozrachunku postać, która ma wyższa wytrzymałość faktycznie przebiegnie więcej niż osoba o mniejszej wytrzymałości, ale tylko jeśli jest tak samo obciążona i ma taką samą siłę jak druga osoba.
Piono
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2011 12:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Piono »

Mam pytanie odnosnie ekwipunku . Da sie go odzyskac po wpadnieciu w przepasc ? Bo gram niecały tydzien a dzis stracilem caly swoj dorobek w gorach i sie zastanawiam czy rozpoczynac zbieranie ekwipunku od nowa czy przeszukiwac gory.
Delgar
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2011 19:48

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Delgar »

Piono pisze:Mam pytanie odnosnie ekwipunku . Da sie go odzyskac po wpadnieciu w przepasc ?
Z tego co mi wiadomo to nie. Chyba, że się spadnie po zerwaniu liny w pewnych górach w pewnym miejscu i uderzy ryłem o płaską glebę, ale to nie przepaść tak właściwie.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Radgast »

To raczej zależy od przepaści. Zawsze można spróbować tam jeszcze raz wpasć... I jeszcze raz... Aż do skutku. Ale z oczywistych wzgledów odradzałym tą metodę, o ile nie należysz do kamikaze :P
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Garn
Posty: 8
Rejestracja: 07 sie 2011 13:23

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Garn »

Ja mam jedno, jedyne pytanie. Czy nie należąc do Zabójców Trolli. (Z wiadomych względów.) Mogę takiego zabójce odgrywać?
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Możesz odgrywać wszystko, o ile masz na to pomysł i robisz to umiejętnie, a przede wszystkim wiarygodnie, zgodnie z klimatem.
Zablokowany