Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Shulz:
Pomyliłeś wątek. To nie płacze...
A właściwie to też nie na forum z tym, a: zglos
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Czy na ogrzym lancuchu z kosteczkami widzial ktos wiecej niz dziesiatki kosteczek?
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Sivlaryan »

Tak.
POWER OF FRIENDSHIP
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Czy ktoś policzył ile potrzeba nieznaków na poziom ( do zwiedził cały świat) ? Nie mam skryptów i zawsze mi to umyka, mam wrażenie, że kiedyś było to 60, ale nie jestem pewien.
Zarbur
Posty: 13
Rejestracja: 06 wrz 2011 16:24

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Zarbur »

Na jakim poziomie upicia najlepiej expic?
Meitner
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2011 17:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Meitner »

Ja znam dwie szkoły :). Najlepszą wytrzymałość, siłę i lepszą, acz nie najlepszą zręczność, i zjadliwie obcięte umy ma się mocno wstawionym. Inną szkołę znam, że lekko podpity, najwyższy bonus do zręczności, mniejsze do siły i wytrzymałości, w porównaniu do obciętych umów, tak mi niektórzy mówili...


Re down:
A możliwe, tej szkoły nie znałem, chyba że pomyliłem się z lekko podpitym.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2011 21:12 przez Meitner, łącznie zmieniany 1 raz.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Najbardziej równomierne jest "podpity" nie spadają umuy, całkeim przyzwoicie rośnie siła, zręczność i wytrzymałość.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Hunrim pisze:Najbardziej równomierne jest "podpity" nie spadają umuy, całkeim przyzwoicie rośnie siła, zręczność i wytrzymałość.
Spadają, tylko mniej.

@Meinter:
Wg mnie to zależy od rasy, poziomu i zawodu (czy w ogóle masz jakiś i jaki). Najlepiej przetestować różne opcje. Albo nie przejmować się i pić "na oko".
Poza tym na expie znaczenie ma też tempo regeneracji, które wzrasta wraz z poziomem upicia.
Awatar użytkownika
Gotmir
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 21:48
Lokalizacja: Bristol

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gotmir »

Hunrim pisze:Najbardziej równomierne jest "podpity" nie spadają umuy, całkeim przyzwoicie rośnie siła, zręczność i wytrzymałość.

umy zaczynaja spadac juz na lekko podpitym (pod koniec)
"Każda mutacja musi mieć czas rozwoju. Najpierw jest taki mutant, taki mutant... A później taki duży mutant"- A.Kwasniewski
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Hunrim »

Nie zgadzam się, można to sprawdzić na przykładzie uma pływanie. Na gp można go wytrenować na nieźle, ale tak ledwo ledwo na nieźle, dokładnie 42 treningi, czyli tylko o jeden więcej niż pobieżnie. Kiedy pijemy, um nie spada aż do poziomu wstawiony- wtedy spada do pobieżnie, a jeżeli to jest ledwo wstawiony, prawie graniczący z podpitym, nie zaobserwujemy już spadku uma, nawet o ten jeden trening. Stąd wniosek, że na podpitym już nie spada wcale, a na niższych tym bardziej. Zaznaczam, że podaję przykłady na krasnoludzie, może w innych rasach jest inaczej.
Zablokowany