Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Karg
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2010 20:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Karg »

Hmm myślę ze pomysł Torgena jest ciekawy i warty rozwagi

Naprawde mogło by to przynieść zmiane podejścia do wielu rzeczy
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Etam, my tak mamy i ja wiem czy to tak fajnie :>
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Xion »

Hmm myślę ze pomysł Torgena jest ciekawy i warty rozwagi

Naprawde mogło by to przynieść zmiane podejścia do wielu rzeczy
Również popieram pomysł Torgena, jednak z zastrzeżeniem, aby limit ustawić nie na zwiedził, tylko na doświe. Wtedy byłoby jeszcze łatwiej odexpić, wszyscy chodziliby na PK, postacie szybciej by padały od serii speców i w ogóle byłoby wesoło!

A jak ktoś lubi sobie w zamian poexpić, to jego problem. No nie? Przecież to niemoralne mieć wyższy poziom od innych.
Życie jest sumą przypadków.
Karg
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2010 20:03

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Karg »

No cóż w pewnym momencie to poziom nie ma już większego znaczenia po prostu ładnie wygląda (sprawdzone empirycznie :) ) i tak przewagę dają umiejętności :mrgreen:
Ank
Posty: 34
Rejestracja: 14 maja 2009 17:15

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ank »

Wreszcie Torgen bedziesz mial nieosiagalny cel za ktorym bedziesz mogl podazac. Taki nowy death wish
Stay tuned for 80 years of crap
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Buluar »

Juz kiedys na arce poziom i cechy mialy wieksze znaczenie, niz umiejetnosci. Szybko to jednak zmieniono, po tym jak sie okazalo ze ogry przekopujom zakonnikow od polnocnej, do poludniowej bramy Nuln. ;)
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Karg pisze:No cóż w pewnym momencie to poziom nie ma już większego znaczenia po prostu ładnie wygląda (sprawdzone empirycznie :) ) i tak przewagę dają umiejętności :mrgreen:
Sprecyzuj jaki to jest moment? Bo ja go jakoś nie widzę... Owszem, umiejętności są ważniejsze, ale te każdy może mieć wymaksowane (pozostaje jeszcze kwestia w jakim zawodzie). Natomiast z poziomem jest inaczej: jedni umieją expić, mają na to czas i cierpliwość, poza tym potrafią unikać zbyt częstych zgonów. Inni nie (np. ja :P ). I tak ja ze swoim śmiesznym "wiele przeszedł" nie mam szans z żadnym wyexpionym graczem. Tak że wg mnie to właśnie poziom decyduje o wszystkim. Umy to podstawa, która jest niezbędna, ale sama w sobie niczego nie gwarantuje.
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Sunird »

Jak naprawdę wygląda $8 zasad podstawowych?

Bo u mnie w wyniku jakichś zakłóceń pojawia się coś takiego:
Cytuj:
$8 Arkadia przeznaczona jest dla ludzi, nie botow. Nie jest dozwolone
uzywanie, pod nieobecnosc wlasciciela, programow sterujacych jego
postacia. Nie jest dozwolone korzystanie z programow oddajacych
postac pod kontrole innej postaci.

Natomiast MG karze graczy za wcisniecie, w czasie 0,5 - 1 sekundy, binda pod ktory podpina sie powiedzenie co postac zobaczyła.

Pulp, ja rozumiem zal i rozgoryczenie ze zabrano wam troche umow, ale nie wierze ze nie rozumiesz o co tak na prawde chodzi. Zasady sa zasadami napisanymi zeby bylo wiadomo z grubsza o co chodzi, interpretacja nalezy do MG. Tak samo bylo z kasacja mutantow za boty. Nie kasowani byli tylko ci co botowali ale rownie ci co swiadomie boty ciagali - o tym nie ma nic w zasadach. Jezeli chodzi o wasz przypadek to skoro postac nie patrzy nawet co sie dzieje tylko wciska binda nawet co sekunde czy dwie, i potrafi szepnac ze ostatnie slady prowadza na polnocne-poludnie to czym to sie rozni od automatu ktory dziala z 2 sekundowym opoznieniem... Nie twierdze ze ja nie jestem bez winy, w koncu bylem jednym ze skasowanych. Jednych kara omija inni sa lapani, inni karani niesprawiedliwie...tak juz jest..ale juz nie robmy z siebie ofiar jakiegos spisku bo to zalosne...
Awatar użytkownika
Ghark
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2009 12:34

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ghark »

mysle ze jakby wciskala binda tropiacego co sekunde czy dwie to raczej by sobie nie pograla.... a mowienie tego co sie widzi chyba nie jest niczym strasznym? i czym to sie rozni od gracza uciekajacego na 2clicku do safelocka? w obu przypadkach mozna tak samo stwierdzic ze gracz nie ma 100% kontroli nad postacia... jak i stwierdzic ze jest to dzialanie z gory zaplanowane. Dlaczego wiec jedno takie zachowanie jest jakos tam pietnowane a drugie nie?
Ciaran
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2010 22:55

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ciaran »

Sunirdzie na jakiej podstawie twierdzisz, ze wciskajac binda nie patrzymy na arke? Wyraznie po wyskoczeniu komunikatu w ktora strone prowadza slady naciska sie binda, nikt go nie trzyma.
Rowniez nie rozumiem skad wzielo sie owo, juz legendarne "polnocne-poludnie", skoro nie ma mozliwosci szepniecia czegos takiego z prostej przyczyny.. Taki kierunek nie jest dodany do skryptu.

Co do auto binda..
Na takiej same zasadzie dzialaja wszystkie listy wrogow, ktore kazdy posiada, bo nie uwierze ze przykladowo atakujacy mnie Grung w momencie gdy wchodze na poczcie klepie zabij bezwzglednego opanowanego ogra, lub ma pod ktoryms przykladowo z eFow moj opis, rowniez nie wydaje mi sie za prawdopodobne zeby wciskal binda atakujacego cala jego liste wrogow wliczajac wszystkie opisy mutantow, ogrow plus innych jego wrogow.

Dodac jeszcze nalezy ze myslac w ten sposob kasacji umiejetnosci podlegaly by rowniez te osoby, ktore w swoich skryptach maja autobindowanie niestandartowych wyjsc jak np przy wodospadzie w ruinach.

Moim zdaniem doszlo tu do pomylki.
ODPOWIEDZ