Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Cannard
Posty: 108
Rejestracja: 23 lut 2009 06:14

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Cannard »

Ograniczenie szlachty do Bretończyków dość skutecznie zabije popularność klubu i pomysłu. Co to, szlachta istniała tylko w Bretonii?

A co do tych 50%. Lutnie czasem mam takie wrażenie po podaniach, że też pół arki by chciało mieć. I co, pół arki to truwerzy?

Klub nie musi być autojoinem jeśli się pomyśli i znajdzie w miarę rozsądne reguły.

Poza tym, gdzie jest opis w BO? O czym gadamy w ogóle? ;)
Inni zawsze mu doradzali, żeby zrobił coś ze swoim życiem. Zgadzał się z tym: chciałby z niego zrobić łózko.
--------------------
Nieważne, jak żyłeś i umarłeś, ale jak opowiadają to bardowie.
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Donovan czlowieku co to jest rok czasu poswiecony na gre w obliczu postaci ktore graja 6-7 lat i wiecej. Swoje um gp odrobisz bez problemu pomysl co by bylo gdybys mial skonczony zawod np. korka fanatyka czy legionisty lub mysliwego. (ok wlasnie sobie uswiadomilem ze gram na arce juz dobre 8-9 lat zaczynam czuc sie staro).
Razor
Posty: 10
Rejestracja: 09 mar 2009 12:55

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Razor »

A moim zdaniem powinien dostac 3 postacie, a Yarrid powinien sie skasowac, w koncu Donovan kiedys staral sie do Lesnych Elfow a tam nie biora nicponiow!
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Razor powiedzmy innaczej oni tam nie biora nicponiow raczej Masochistow.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Eve »

Razor, wybacz mi. Nie chciałam przypominać tamtych chwil.
Wiem, że malo trafne porównanie, ale mi się skojarzył ten obrazek.

Fakt jest taki, że jeśli nie będzie to autojoin to kto tam będzie - będzie zależeć tylko od przyjmujących.

A czemu o tym piszemy? Z nudów.. Gawedziarze ero..

I i tak nadal nie znam nikogo, kto by obecnie odgrywał takie postacie.
Donovan
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Donovan »

Dzieki za slowa wsparcia, uwielbiam ludzi, ktorzy jak zrobili ciut wiecej, ba, 8 lat wiecej odgrywania, to juz sa wielcy, a pozostali... pozostali to frajerzy... jak dla ciebie rok to nic, to co znaczy ich 8? to tylko 8 razy wiecej... Poza tym nie pisalem tego do Was, wiec jak nie chcecie, to nie czytajcie... Geeez... Tak czy siak moj post podoba mi sie bardziej niz to Wasze gledzenie, ignoranci... :*
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Donovan skasowali cie za lamanie zasad arkadii przyjmij to do wiadomosci zaloz nowa postac i nie podskakuj komus kto moze kiedys decydowac o twoim przyjeciu do stowarzyszenia do ktorego bedziesz sie starac (cale szczescie ze elfow do OHM nie biora mi to nie grozi). A odnosnie twojego ciut Caradhras Tholvarson dla twojej wiedzy jest obecnie rotmistrzem II roty I regimentu OHM a w tymze OHM pelnil kazda istniejaca funkcje poza funkcja zwiadowcy z fucha pulkownika OHM na czele. Wierz mi to w powrownaniu do wielu postaci to nic.

Reasumujac Ignorantia iuris nocet a to ze niewiedziales to juz twoj problem czas byl ku temy by zapytac :D
Awatar użytkownika
Seren
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2009 14:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Seren »

Donovan pisze:Z zawodu bylem zielarzem, ponadto staralem sie o przyjecie do Lesnych Elfow Loren, bylem na liscie kandydatow, a tam nie bierze sie nicponiow i burdelarzy.
I dlatego potem wszyscy nicponie i burdelarze trafiają do Drakwaldu !
Donovan pisze:Po takim obrocie spraw postanowilem, w pelni swiadomie czynu, nie do konca konsekwencji, stworzyc dwie postaci..
Rozumiem Twoją frustrację, robienie po raz setny tych samych zadań jest męczące i psuje klimat. Niemniej jednak całkiem świadomie złamałeś zasady, o czym najwyraźniej wiedziałeś od początku. Może i kara jest lekko przesadzona, ale co poradzić. Wizowie nigdy się nie mylą, a jeśli się mylą, to się nie przyznają! Spisek!

Nie płacz i załóż postać od nowa, na takich samych zasadach jak robi to cała reszta. Arkadia ma z pewnością jeszcze bardzo wiele tajemnic, które będziesz mógł z przyjemnością odkrywać.

Edit, bo owszem, zostałeś źle zrozumiany..
There must be some way out of here, said the joker to the thief
There's too much confusion, I can't get no relief
No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
Donovan
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Donovan »

Zapraszam do przeczytania mojego drugiego postu w temacie pytan do czarodziejow, bo jak widze, nikt z was nie zrozumial o co mi chodzi. Postac, ktorej przywrocenia bym chcial nie zostala usunieta za zlamanie regulaminu itp!

A "w wiekszym wymiarze" oznacza nie w stosunku do regulaminow, tylko w stosunku do innych graczy, bo przyznaje, na poczatku gry, gdy zyskalem troche na sile, zdazylo mi sie zaatakowac slabszego ode mnie. Nie jest to nielegalne, ale nie do konca etyczne, ot co...

A Ignorantia Iuris Nocet nie przewiduje zwiekszania kar w zaleznosci od ewentualnych bolow pozwanego. To tak jakby w Kodeksie Karnym za dany czyn bylo przyznanie 5 lat wiezienia, ale jesli kochasz swoja corke, to dodamy Ci zbiorowy gwalt na niej w ramach nauczenia Cie, ze Pacta Sunt Servanda...
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Caradhras »

Twoja kara bylo skasowanie postaci B i C oraz odmowa przywrocenia postaci A. Co do tego co ma Grocjuszowska zasada pacta sund servanda - umow nalezy dotrzymywac z prawem karnym wspolnego ... Przwrocenie postaci jest przywilejem nie czyms co ci ex lege przysluguje a skoro lamiesz zasady przywileje ci nie przysluguja. Potraktuj to jako dodatkowy srodek karny ot jak chocby pozbawienie praw publicznych.

Dodatkowo Donowan na przyszlosc bede wdzieczny jesli bedziesz stosowal prawidlowa terminologie. kodeks Karny z 1997 roku w art. 197 typizuje bowiem przestepstwo zgwalcenia ... gwaltem i to zbiorowo mozna komus np. zabrac telefon.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2009 18:04 przez Caradhras, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ