Expienie a nowa postać (limit doświadczenia?)

Forum Pomoc dla Początkujących.
Norlex
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2023 14:13

Expienie a nowa postać (limit doświadczenia?)

Post autor: Norlex »

Nie grałem w Arkadie jakoś z 15 lat... i dla sentymentu chwile pobiegałem po różnych gremlinach i stworkach, ale od dwóch dni mam wrażenie że podcechy stoją w miejscu ? Czy jest jakiś limit bojowego doświadczenia jakie mogę uzyskać, gram może od tygodnia ale w sumie dość intensywnie stąd pytanie czy mam sobie na tydzień dać spokój czy o co chodzi? :D z góry dziękuje za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 277
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Expienie a nowa postać (limit doświadczenia?)

Post autor: Kerian »

Ustaw cechy na bojowe i bij ile fabryka dala. Tu nie ma limitu expa, ja np na swoj ostatni wzrost to czekalem jakies pol roku expa. :) Ale wydaje mi sie ze mam troche silniejsza postac niz ty i tobie szybciej wskoczy.
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Norlex
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2023 14:13

Re: Expienie a nowa postać (limit doświadczenia?)

Post autor: Norlex »

Wlasnie znalazłem tylko taki post sprzed lat, poza tym nic w tym temacie i sam nie wiem:

viewtopic.php?p=17813#p17813
3. Zdobywanie doswiadczenia jest ograniczone na poczatku przez wiek postaci, liczony, tak jak wszystko ostatnio, wygranymi tygodniami w RL (zeby zaliczyc "tydzien" trzeba grac min. okolo 5 godzin). Troche jak stara brutalnosc. Trwa to od 5 do 10 tygodni najprawdopodobniej.
Zorrid: to dziala troche inaczej, do pewnego poziomu mozesz ekspic bardzo latwo, dopiero potem uderza sie w limit, ktory powieksza sie z kazdym tygodniem.
Norlex
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2023 14:13

Re: Expienie a nowa postać (limit doświadczenia?)

Post autor: Norlex »

Dobra chyba nie bylo tematu, po wbiciu jakos 2x niebotycznych udalo sie ruszyc jedna podceche :shock:
ODPOWIEDZ