Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Kadmilos
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2015 18:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kadmilos »

Ok kolejne pytanie jak napełnić słoik ? Komenda napełnij otwarty słoik nic nie daje ani żadne jej wariacje.
Awatar użytkownika
Aika
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2014 22:05
Lokalizacja: Brugge

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Aika »

sloik jest pojemnikiem. pojemniki sie otwiera np otworz sloik, potem cos do nich wklada lub wybiera ... wez ziolo ze sloika, wloz ziolo do sloika,.. a na koniec da sie zamknac sloik.
tak samo z plecakami, torbami, woreczkami, kuframi, skrzyniami itp.
komenda 'napelnij plecak' jest w sumie wyjatkiem,jej dzialanie jest opisane przy ogladaniu plecakow czy ?plecak, nie pamietam dokladnie.

polecam przeczytanie pomocy dokladniej. dostepna w kliencie, lub w mudzie poprzez ?
komendy jak wez, daj, odloz sa raczej podstawowe a wioska startowa ma wiele podpowiedzi.

edit. dol: tak, musi byc buklak, manierka, kubek, dzban, wiadro etc. niektore pojemniki maja ograniczenia co mozna do nich wlozyc.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2015 22:53 przez Aika, łącznie zmieniany 3 razy.
Madame Directeur, patronne des Elfes, Demi-elfes et voyageurs
Kadmilos
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2015 18:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kadmilos »

Czyli nie moge nalać wody do słoika by potem sie z niego je napić ? Musi ot być koniecznie bukłak ?
Mikkel

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Mikkel »

Bukłak, kubek, butelka, wiadro, dzban, garniec i pewnie parę innych przedmiotów nadaje się do przechowywania wody i innych płynów. Jest paru rzemieślników, którzy sprzedają naczynia, a wiadra są u paru kowali. Bukłak jest chyba najbardziej praktyczny.
Kadmilos
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2015 18:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kadmilos »

Kolejne pytanie jak mogę zresetować moja postać ew zacząć gre od 0?
Czy jest może gdzieś obszerny spis wszystkich komend dostępnych w tej grze by nie zandudzać was pytaniami ?
Dhorw
Posty: 122
Rejestracja: 14 mar 2014 12:16

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Dhorw »

Jezeli chcesz zachowac wyglad i imie to masz kilka sposobow w zaleznosci czego sie chcesz pozbyc:
jezeli zle rozlozone cechy pare zgonow powinno pomoc.
jezeli ktos Cie goni to zawsze gpek moze sie dogadac.
Jezeli masz znak chaosu na ramieniu czy cos to faktycznie "trzeba" ta postac usunac. Zgloszenie tego wizom powinno pomoc.
Polecam jednak zalozyc inna postac.
Kadmilos
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2015 18:38

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kadmilos »

Ale jak to sie robi bo poza podaniem nicku postaci i wpisaniu hasła nie zauważyłem żadnego sposobu na integrowanie w moje konto.
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Duar »

Musisz jako imię wpisać adres email jaki podałeś przy zakładaniu konta. Hasło to samo co do postaci.
Zura
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015 09:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zura »

Cześć, chętnie spotkam się z Tobą i pomogę. Pisz na Arkadii do mojej postaci, Zury (na poczcie: "napisz list", potem "zura", temat jaki chcesz, a potem, aby wyslac list dwie gwiazdki <**>). Jak założysz nową postać, koniecznie ustaw odpowiednio cechy podczas medytowania! (komendy, które musisz wklepać, to: "medytuj", "ustaw cechy", "sile", "sile", "zrecznosc", "zrecznosc", "wytrzymalosc", "wytrzymalosc").

Powodzenia i pozdrawiam oraz życzę wytrwałości, bo jak się przebrnie przez początki, to Arkadia staje się naprawdę najwspanialszą grą na świecie ;)
Zura
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015 09:44

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Zura »

Nie chce mi się wysłać wiadomość na privie, więc piszę tutaj:

Pierwsze kroki:

1) ustawienie cech;
2) zdobycie złota na trening umiejętności defensywnych (tarczownictwa, parowania i uników) oraz jednej wybranej broni - cała reszta umów jest niepotrzebna na początku; złoto zdobywa się najlepiej robiąc zadania i nosząc paczki - spotkamy się na Arkadii, to Ci pokażę, gdzie znaleźć można pierwsze zadania, od razu będziesz miał ze 100 złota, to wystarczy na trening broni;
3) wykucie w Nuln pancerza kolczego;
4) zdobywanie doświadczenie poprzez robienie zadań i zabijanie potworów;
5) nauka mechaniki gry, w tym, przede wszystkim, walki w grupie (należy wiedzieć, jak zasłaniac, przełamywać, itp.);
6) poznawać świat i się dobrze bawić, odgrywając rzetelnie swoją postać;
ODPOWIEDZ