Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Co się stało z puszeczką w kanałach w novi? Usiłuje znaleźć tam dokumentację, ale niestety nie dość, ze podobno już nie da się znaleźć tego w stary dobry sposób, to przeszukiwanie ścian, dziur etc, w całym kompleksie, nic mi nie dało. Jakaś podpowiedź?
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

wymagana odpowiednia spostrzegawczosc
sprobuj po apoce, moze ktos ja wyciagnal
Moist
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2010 09:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Moist »

Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia do czego jest i jak dziala dana umiejetnosc (jakie cechy bierze pod uwage)?
W samym mudzie nic nie ma (np ?skradanie sie). Na arkadi wiki tez nic.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

?przemknij
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Rahul
Posty: 28
Rejestracja: 03 cze 2009 09:32

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rahul »

Puszkę da się wyciągnąć po zrobieniu części zadania, nie można już jej zabrać zaraz po rozpoczęciu.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

No przecież nie jestem głupi. Nie poszedłem od razu po puszkę. Dostałem wytyczne co do umiejscowienia i kazano mi ją dostarczyć więc poszedłem jej szukać. To że wykonywałem kiedyś to zadanie, to nie znaczy że robię je na pamięć. Co absurdalne, wykonywałem jeszcze 2 questy w daevon w międzyczasie i akurat wczoraj ktoś zatłukł mi npców, więc total porażka..
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Zasady Arkadii sie nie zmienily i przekazywanie informacji o zadaniach jest zakazane.
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Raglak »

Siedzenie na kanalach ircowych dotyczacych arkadii tez?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rafgart »

Z zasadami mozesz sie zapoznac na mudzie za pomoca komendy ?zasady lub na stronie internetowej Arkadii.
Alena
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2010 21:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Alena »

Witam serdecznie

Ponieważ moje pytanie nie doczekało się odpowiedzi postanowiłam zadać je ponownie - tym razem w tym wątku.
Chciałam zapytać gdzie mogę zdobyć zawód przepatrywacza? Ponoć jako tak zwany nieludź można było to osiągnąć w Drakwaldzie - problem polega na tym, że Drakwald został zamknięty - i przynajmniej ja nie umiem się tam dostać.
Czy macie dla mnie jakieś rady w tej kwestii?

Pozdrawiam,
Alena.
Zablokowany