Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deli »

Zmiana premiuje aktywne stowarzyszenia i w końcu "etat" będzie kosztował troszkę wysiłku. Nie będzie problemu, że stowarzyszenia dostało "z przydziału" etat i trzeba komuś dać :)

Ps.
Może w końcu imć Rafgart ukoi swe stargane - myślami o secondach, przychodzących tylko po etat - nerwy :)
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gniot »

Re up :
A w jakich gildiach tak bylo ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Kagain
Posty: 122
Rejestracja: 16 lut 2009 13:23
Lokalizacja: Szczecin

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Kagain »

Ja po prostu jestem ciekaw w czym znowu przeszkadzały darmowe etaty od kodu przyznawane raz na 3 miesiące. Loendil dobrze napisał, że ciężko jednemu stowarzyszeniu zdobyć etat. Mi do głowy przychodzą tylko 2 zdolne do tego. Czasami nawet w 2 albo 3 stowarzyszenia ciężko jest zebrać odpowiednią ilość osób. Do tego co jakiś czas pojawiają się dodatkowe utrudnienia przy niektórych NPCach jak np. zmniejszenie pojemności gniazda gryfa albo dopłynięcie do druchii.
Saggiga
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2009 09:24

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Saggiga »

Vinzt pisze: Zauwzcie, ze ci, ktorzy bawia sie w pewna niezdrowa zabawe, nadal beda nosic bron w plecaku (bo tak lzej). Ci drudzy zas, ktorym zalezy tez na czym innym, beda zadowoleni z efektu zewnetrznego.
Nie widzę nic zabawnego w noszeniu urwanej nogi stołowej, czernionego łańcucha, drewnianego młotka czy tasaka w plecaku. Natomiast bardzo mnie bawi widok takiej broni w pochwie czy temblaku, ale ja jestem tylko wstrętnym expiarzem.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gniot »

Ale na taka halabarde czy inne dwureczne bronie to juz specjalne plecaki powinny byc :D moze jakies torby na kije golfowe ...
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Vinzt »

Saggiga - tez wole miec piekna nieociosana galaz w temblaku a nie w plecaku! - przeca po to pytalem o taka mozliwosc - szkoda ze sie nie da :(

A na halki to faktycznie powinni zrobic jakis taki pojemnik, bo zawsze to smiesznie wyglada jak ktos chowa partyzane albo cos nawet do sporej torby :D albo malego niebieskiego plecaka :D

Jeszcze do zlomowania - w kwestii mozliwosci niszczenia calej skrzyni przez najezdzcow - mozna np. zablokowac mozliwosc korzystania z kowala na terenie gildii dla agresorow. Targanie tego sprzetu dalej nie byloby oplacalne.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Szczerze mówiąc etaty i mechanizm ich "dostarczania" nie grzał mnie ani wcześniej ani teraz. I co za różnica? Wcześniej czasem był problem, że "stały" takie i "trzeba było" komuś dać. W Stowarzyszeniach, które miały za mało ludzie się organizowali, z innymi uzgadniali i ruszali, hej.
Nagle zmiana frontu i problem, że nie mozna się zebrać? Jakoś nie widzę związku w tym wypadku ze zmianami jakie wprowadzono. Skoro wcześniej można było to czemu nagle nie można.
Zreszta, przecież zdobywanie nie jest jedyną drogą. Dla tych, który się nie mogą zebrać jest ta druga. Problem jest taki, że żeby teraz przydzielić etat trzeba więcej zachodu. I to wszystkich boli. Lepiej ułatwiać niż robić coś bardziej wartościowe (przez to, że mniej osiągalne).

Tak byłam ciekawa czy ktoś napisze jakieś płacze inne niż zakładałam, ale póki co przegrywam zakład:( Pomóżcie!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Coronius »

Wszyscy marudzący na ucięcie etatu z przydziału: sie gra, sie ma.
Moze jeszcze expo tez wam dodac takie jak te osoby co expia 24h/dobe, a wy na to nie macie czasu, a tez byscie chcieli?
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Raglak »

Kagain pisze:Ja po prostu jestem ciekaw w czym znowu przeszkadzały darmowe etaty od kodu przyznawane raz na 3 miesiące. Loendil dobrze napisał, że ciężko jednemu stowarzyszeniu zdobyć etat. Mi do głowy przychodzą tylko 2 zdolne do tego. Czasami nawet w 2 albo 3 stowarzyszenia ciężko jest zebrać odpowiednią ilość osób. Do tego co jakiś czas pojawiają się dodatkowe utrudnienia przy niektórych NPCach jak np. zmniejszenie pojemności gniazda gryfa albo dopłynięcie do druchii.
Nie jestes w stanie zdobyc etatu - ciulaj kase, nie musisz zabijac npcow, wystarczy 150 mth (a nie jest to duza kwota, gdybym potrzebowal sam bym ja sobie zarobil w miare krotkim czasie, a co dopiero cale stowarzyszenie). Albo sprzymierz sie z innym stowarzyszeniem i idzcie razem. Odrobina interakcji z innymi graczami nie boli?
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Eve »

Raglak, więcej empatii.. Wiesz jakie to cierpienie, kiedy logujesz się i nie masz za samoto nieznaków? A co dopiero zbieranie kasy.. kto by się w to bawił.. Poza tym, nie rozśmieszajmy się z tym, że trzeba by coś dogadywać z kimś, zbierać się, umawiać.. jakieś stosunki grupowe nawiązywać.. Fe. ;)
ODPOWIEDZ