Posiadanie dwu zawodów - bojowego i niebojowego.

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.

Co sądzicie o posiadaniu naraz dwu zawodów - jednego bojowego i jednego niebojowego?

1. Tak - przydałoby się.
18
82%
2. Nie - nie przydałoby się.
4
18%
 
Liczba głosów: 22

Hurim
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2009 00:52

Posiadanie dwu zawodów - bojowego i niebojowego.

Post autor: Hurim »

Świat poszedł do przodu, pojawiły się reformy, komputery, amfetamina...
To, co kiedyś było wykorzystywane lub niemożliwe do zrobienia dziś już takim nie jest, przez wzgląd na reformy właśnie.

Krótko i treściwie:
Pomysł na urozmaicenie rozgrywki PK/RPG - potrzebny czy nie koniecznie?
Przykładem może być krasnolud Hurim z zawodem legionisty służącemu obronie jak i docelowo zawód górnika, dzięki któremu przynależność klanowa (z otwartymi tuż po świętach kopalniami w Mahakamie) w końcu będzie miała sens.

Przykłady można mnożyć wedle zajmowanego stowarzyszenia.
Liczy się sam pomysł.
Co Wy na to? :?:
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Posiadanie dwu zawodów - bojowego i niebojowego.

Post autor: Rafgart »

W takim celu zostaly wprowadzone tzn umiejetnosci praktyczne.
Ogolny system dziala, teraz trzeba tylko czekac na swieta zwiazane np z tym gornictwem (zreszta nawet teraz mozna je przeciez rozwijac bez zawodu, problem w braku kopaln w Ish).
Hurim
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2009 00:52

Re: Posiadanie dwu zawodów - bojowego i niebojowego.

Post autor: Hurim »

Wiem, że to nie jest sezon pytań do czarodziejów, ani najlepsze do tego miejsce jednak raczej muszę spytać czy nie dałoby się podpiąć jakiejś kopalni w Mahaku? Robiłem rozeznanie nie tylko wśród Mahakamczyków, nie tylko w Arkadii i wiem, że choć skromna kopalnia bazująca na obecnym i nie najgorszym systemie byłaby zacna. Znane są mi również planowane reformy górnictwa, byłem na bieżąco z ciekawymi planami Sjorvinga, mam nawet parę własnych pomysłów, ale czy tak bardzo musimy się upierać aby przed podpięciem je dokończyć?
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Michał.

Edycja:
Dziękuję za odpis
eM.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010 17:08 przez Hurim, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Posiadanie dwu zawodów - bojowego i niebojowego.

Post autor: Rafgart »

Nie ma na to szans. Podlaczanie tylko i wylacznie tymczasowych rozwiazan jest straszna strata czasu (do tego trzeba przeciez doliczyc prace konieczna do przepiecia wszystkiego na nowy system).

I nie pisz mi o zacnosci kopalni w Mahakamie. Ja to doskonale wiem. Nie ma chyba rownie potrzebnego i wyczekiwanego projektu globalnego. Byl czas, gdy wszelkie dostepne srodki byly rzucane do tego tematu. Efekty (a raczej ich brak) widac.

Jakkolwiek by to nie brzmialo obawiam sie, ze poki sam tego nie zrobie, to nie bedzie. Biorac pod uwage ilosc zarowno spraw biezacych jak i przebierajacych nogami w oczekiwaniu na przerobienie gildii (w tym niestety coraz realniej km'ow i ohmu z jego ******* wozem i sztandarem), trzeba jeszcze poczekac.
ODPOWIEDZ