Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Forum wieści z Arkadii.
Folko
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2009 12:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Folko »

ja tez uwazam, ze podrasowanie zawodow AJ to bardzo dobry pomysl. w koncu sie moze zaczna tworzyc te szajki zbojeckie czy minigildie graczy, ktorzy niekoniecznie chca od razu sie starac o masowy etat = wiklac sie w politykie stowarzyszenia, ktore moze go im zapewnic
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Gniot »

Hmm moze mi ktos wytlumaczy jaki cel mialy zmiany w predkosci atakowania przez npce ? Po co to ? To w ramach rownowagi obnizenia dmg jaki zadawal cios w plecy (o ile zostal oslabiony)? Jakies racjonalne wytlumaczenie ?
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Goldfinger »

Co się stało z chlubną i długą tradycją "Dnia 1 kwietnia" na MUDzie? Można tegoroczny brak niespodzianek podpiąć pod wypadek przy pracy?
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Coronius »

Zostala zabita przez gildie, ktore wykorzystywaly fakt cofki do testowania roznych miejsc jak np. Bodrog.
Turan
Posty: 31
Rejestracja: 12 lut 2009 22:51

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Turan »

Podpinam sie pod pytanie Gniota.

Po co zwiększono szybkość atakowania npc? Na pewno nie podnioslo to poziomu urealnienia, a tylko utrudnilo zycie mlodym graczom, ktorzy czesto na expowiskach wyszukiwali pojedynczych osobnikow - w obecnej sytuacji juz po kilku "biegach" sa atakowani przez wszystko co zyje.

Mam nadzieje, ze Czarodzieje dostrzega, iz nie jest to pozytywna zmiana i cofna ja.
Folko
Posty: 32
Rejestracja: 20 kwie 2009 12:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Folko »

Podpinam sie pod pytanie Gniota. Po co zwiększono szybkość atakowania npc?
Byc moze chodzilo o ukrocenie handlu zlomem, smigalo zawsze pelno po expowiskach postaci, ktore zbieraly graty i nimi handlowalo. Albo mialo to utrudnic zycie hunterom, ktorzy czatowali na expowiskach i atakowali rannych. Ale w sumie dalej mozna to robic, tylko z nieco wiekszym ryzykiem, wiec tez nie rozumiem tej zmiany.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Goldfinger »

Coronius pisze:Zostala zabita przez gildie, ktore wykorzystywaly fakt cofki do testowania roznych miejsc jak np. Bodrog.
Nie chodzi o cofki, tylko o atrakcje i klimat. Cofek nie było już od jakiegoś czasu, zabawie to nie przeszkodziło.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Coronius »

Dodaj sobie do tego brak mocy przerobowych wsrod wizow.

edit dol: no wlasnie nie jestem pewien czy to bylo rok temu, ale swojego czasu wizowie zapowiedzieli, ze nie bedzie cofek bo gracze to wykorzystuja, a potem i tak byly, tylko nie globalnie.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2010 14:53 przez Coronius, łącznie zmieniany 1 raz.
Belhard
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2009 23:58

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Belhard »

Coronius myslisz się. W zeszłym roku nie było cofek, a LICZNE atrakcje się pojawiły. Wielka szkoda, bo takie eventy wprowadzają elementy integracji.

Bel.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Uwagi do zmian, nie dyskusja o...

Post autor: Haern »

Random do ataku moze i utrudnil expienie ale tez nie jakos specjalnie... Gorzej z mobami, ktore blokuja/gonia - tu dopiero zrobilo sie zabawnie...
ODPOWIEDZ