Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

tu masz opis zakladania postaci:
http://www.mudy.republika.pl/postac1.html
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

Witajcie.
Nie wiem gdzie zapytac, wiec spytam tu.

Czy jest gdzies ogolnodostepny mudlib Arkadii? Jezeli mozecie to podajcie namiary.
Pamietam kiedys byl pod adresem: ftp://arkadia:arkadia@ftp.arkadia.rpg.pl/ - ale niestety, nie moge sie tam dobic i podobno trzeba bardzo starych kompilatorow aby go uruchomic.

I teraz pytanie, jakie materialy/pomoce, mozecie mi polecic abym dzieki nim mogl POSTAWIC muda i chwile w nim funkcjonowac.

Pozdrawiam
Carhil
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2010 15:41

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Carhil »

Hej.Jestem kompletnie nowym uzytkownikiem.Przyznam ze pierwszy raz przychodzi mi grac w rozgrywke taka jak ta.
Skusiłem sie bo w mlodosci grywalem w Warhammera.
Mam problem.Czy istnieja jakies poczatkowe wskazowki dla graczy?
Czy na tym polega gra by przez 20 min myslec jaka zadac komende by wszystko zadziałalo?
Bedac w novigradzie nie potrafiłem sie o nic zaczepic.
ktos ma jakies szybkie vademecum na to jak rozpoczac gre?
Borys
Posty: 21
Rejestracja: 13 lut 2009 19:25

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Borys »

mudy.republika.pl
http://wikipedia.arkadia.rpg.pl

i komendy:

?zasady
?komendy
?przyslowki
?emocje
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Haern »

Arvak: Polecam zajrzec na forum http://www.twoj.net/viewforum.php?f=69 , tam gdzies byl topic o stawianiu muda -nie jest tak hop siup. O ten stary udostepniony kod Arkadii to moze napisz maila do wizow... Aktualny kod nie jest dostepny, nie byl udostepniany od tamtej wersji (z 1999? 2000?). No i do zabaw z mudami wymagana niezla znajomosc linuxa, powodzenia.
Morrid
Posty: 11
Rejestracja: 19 lut 2009 22:06

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Morrid »

Arvak: jesli zalezaloby Ci na jakimkolwiek mudzie polecam wygooglowanie mud creator, mozna znalezc bardzo proste windowe narzedzia do stawiania mudow bez skomplikowanych zabaw z linuxem
Arvak
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2010 13:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Arvak »

raczej chodzi mi o mechanike bardziej (szczegolnie walki), niz gotowe rozwiazanie do ktorego wklada sie opisy...
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Denea »

Glupia sprawa ale ni cholery nie pamietam jak cos powiedziec w innym jezyku niz wspolnym (zerrikanski przykladowo). W pomocy od pochodzeniowki nic nie ma a pomocy od jezykow tez brak... Ktos podpowie? :)
Ble... Ble? Ble!
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Visborg »

Denea pisze:Glupia sprawa ale ni cholery nie pamietam jak cos powiedziec w innym jezyku niz wspolnym (zerrikanski przykladowo). W pomocy od pochodzeniowki nic nie ma a pomocy od jezykow tez brak... Ktos podpowie? :)
justaw [nazwa jezyka]
jpowiedz [tekst]
Prum
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2010 22:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Prum »

Mam problem. Otoz zniknal mi z ekwipunku sztylet. Chcialem zglosic blad w obiekcie i mimo iz wpisywalem poprawna komende (zglos blad w zabkowanym zakrzywionym sztylecie) wiadomosc nie poszla. O co chodzi?
Zablokowany