Żale po Drakwaldzie

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Molu »

Pieter pisze:Jeśli radzeniem sobie nazywasz ganianie w kilku za kandydatami "wrogiej gildii" na niejedno bez zawodu to istotnie ogry są mistrzami arki.
Radzeniem sobie - nazywam to, ze potrafia zebrac sie w kilka osob i stracic czas, ktory moglyby poswiecic na exp/rpg czy co oni tam robia - na to, zeby poganiac kandydatow, czy stowarzyszone elfy/krasnoludy. A jesli takie elfy w stowarzyszeniu nie maja zawodu... Coz - to znaczy, ze sobie nie radza.
Pieter pisze: Za to lubiłem Drakwald, że był inny. Można było z nimi pójść po sprzęt, pogadać, pójść na expa chociaż się nie było elfem. O leśnych mogę powiedzieć tylko tyle że są. Gdyby ich skasowali nawet bym nie zauważył.
No wlasnie to zrobili. Skasowali polowe Lesnych Elfow. A Ty po tych rozmowach i wspolnych wyprawach nawet nie wiesz, ze oni byli Lesnymi... :P
I jeszcze inna rzecz - ja np. nie mialem stycznosci z Drakwaldem - i gdyby ich skasowali nawet bym nie zauwazyl.
Wiele zalezy od punktu widzenia...
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Goldfinger »

Aes... wieści wyraźnie mówią, że się pojawi. I jeśli miałaby to być bardzo daleka przyszłość to raczej nie odpinaliby obecnej krainy.
Sasuke
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2009 22:09

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Sasuke »

Xion pisze:Miałem się tu co prawda nie wypowiadać, ale ponieważ poziom umysłowy niektórych nie pozwala im na zrozumienie prostych dość wypowiedzi uściślę:


Dziękuje administracji za to, że nie pozwoliła zrobić ze stowarzyszenia, w które ja osobiście włożyłem przeszło 3 lata aktywnej gry, przystani dla secondów, elfów pocztowych i różnych dziwek gildiowych.


I wierzcie mi, płaczliwe misie, Wy wszyscy razem wzięci nie straciliście tyle pracy, ile straciły owe "wrogie" Wam osoby, tak bardzo zdeterminowane żeby zepsuć Wam zabawę w Loren2.


Tyle z mojej strony.


Sasuke niżej:
Elfy z Drakwaldu istniały wszystkiego 4 lata z małym haczykiem, ja spędziłem tam przeszło 3,5 roku aktywnej gry. Teraz jaśniej?
Zatem chyle czola, ze w tak krotkim czasie udalo Ci sie doprowadzic do kasacji nowej gildii. Nawet najwiekszym to sie nie udalo!
Rork

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Rork »

Dajcie ich shorty a ręką sprawiedliwości ich dosięgnie! :P
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Pieter »

Molu pisze: Radzeniem sobie - nazywam to, ze potrafia zebrac sie w kilka osob i stracic czas, ktory moglyby poswiecic na exp/rpg czy co oni tam robia - na to, zeby poganiac kandydatow, czy stowarzyszone elfy/krasnoludy. A jesli takie elfy w stowarzyszeniu nie maja zawodu... Coz - to znaczy, ze sobie nie radza.
Kandydaci nie są w stowarzyszeniu. Zresztą te radzące sobie ogry prześladowały głównie tych którzy w żadnym stowarzyszeniu nie byli i się nie starali. Takich którzy im nie mogli oddać. Taka profilaktyka. Za to spotykali się z taką "życzliwością" ze strony administracji i "sympatią" ze strony innych graczy. Nie tak dawno Bierdol i ktoś tam jeszcze dziwił się, że jest bity tylko dlatego że gra ogrem. Niech zapytają "radzących sobie" ogrów dlaczego.
Molu pisze: No wlasnie to zrobili. Skasowali polowe Lesnych Elfow. A Ty po tych rozmowach i wspolnych wyprawach nawet nie wiesz, ze oni byli Lesnymi... :P
I jeszcze inna rzecz - ja np. nie mialem stycznosci z Drakwaldem - i gdyby ich skasowali nawet bym nie zauwazyl.
Wiele zalezy od punktu widzenia...
Oni nie byli leśnymi. Jestem całkowicie pewny, że tych kilku nie było leśnymi. Jednego znam od żółtodzioba.

PS.
Pamiętam jedną szczególnie gorszącą "wojnę domową" w LE po której spora grupa odeszła i praktycznie z miejsca została przyjęta to gladów i tez do Drakwaldu. Może nawet tą masz namyśli. Nie przypominam sobie, żeby ktoś tych w gladach nazywał dziwkami gildiowymi.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Vicorin »

Molu pisze: Ponoc Siniaki rekrutuja... :)
:? :? :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Przepraszam nie moglem sie powstrzymac :D
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Buluar »

Pieter

Po twoich wypowiedziach widze, ze musielismy Cie bardzo skrzywidzic. Wybacz!
Nie chcemy dopuscic do tego, aby elfy czy krasnoludy lubily ogry i stad konieczna profilaktyka, o ktorej zreszta wspomniales.
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Pieter »

Nie skrzywdziliście mnie. Co najwyżej zirytowali. Wrzody na d....e są irytującą sprawą. Jeśli się trzy razy wybiera po jakąś rzecz i trzykrotnie jest się gonionym przez ogry którym się ubzdurało że rządzą połową imperium to jest to irytujące marnowanie mojego czasu, ale w końcu mud to tylko sposób na jego zabijanie. :)
Belhard
Posty: 19
Rejestracja: 05 wrz 2009 23:58

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Belhard »

cyt za Buluarem
Zamiast tych dwoch bubli mogly powstac stowarzyszenia o niebo bardziej porzadane, ktore po trzykroc lepiej pasowaly by w swiecie - dla przykladu jakas gildia w bretonii typu rycerzy sw. graala, nilfgaard lub mroczne elfy.
W pełni się zgodzę. Dla mnie jako szarego gracza różnice między Drakiem, a Loren były niemal niedostrzegalne. W każdym bądz razie istnienie Draku dla fabuly bylo praktycznie nieistotne. Czym innym zaś mógł być Nilfgaard czy Druchii.

pzdr.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Molu »

Pieter pisze:Kandydaci nie są w stowarzyszeniu. Zresztą te radzące sobie ogry prześladowały głównie tych którzy w żadnym stowarzyszeniu nie byli i się nie starali.
Pisalem o "niestowarzyszonych" i "stowarzyszonych z zawodem". Ale widze, ze masz problemy ze zrozumieniem prostych zdan. Sprobuje pisac jasniej nastepnym razem.
Poza tym omijajac niestowarzyszonych - chcesz porownania ile LE/KM stowarzyszonych (kolor dla Pietera) zginelo od OK, a ile odwrotnie?
Pieter pisze:
Molu pisze: No wlasnie to zrobili. Skasowali polowe Lesnych Elfow. A Ty po tych rozmowach i wspolnych wyprawach nawet nie wiesz, ze oni byli Lesnymi... :P
Oni nie byli leśnymi. Jestem całkowicie pewny, że tych kilku nie było leśnymi. Jednego znam od żółtodzioba.
Hehehe... To Ty g... wiesz o Drakwaldczykach :)
Tytuly "Stapajacy wsrod Listowia", "Serce Puszczy", " Kroczacy miedzy Drzewami", "Szept Lasu"... Kojarzy Ci sie to moze z czyms? :)
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Zablokowany