Żale po Drakwaldzie

Archiwum zamkniętych tematów.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Pieter »

Molu pisze: A i tak elfy nie daja sobie rady z takimi ogrami, od ktorych ciagle dostaja lomot i ktorych wcale nie jest tak wiele :)
Wiec moze wyjdzie to na plus? Jak Lesne sie polacza, to moze beda mialy wystarczajaca sile, zeby pokazac sie na bilansie po tej drugiej stronie :)
Jeśli radzeniem sobie nazywasz ganianie w kilku za kandydatami "wrogiej gildii" na niejedno bez zawodu to istotnie ogry są mistrzami arki. Chociaż według mnie to skrajnie żałosne.
Pokazywanie się na bilansie też według mnie nie jest radzeniem sobie. Za to lubiłem Drakwald, że był inny. Można było z nimi pójść po sprzęt, pogadać, pójść na expa chociaż się nie było elfem. O leśnych mogę powiedzieć tylko tyle że są. Gdyby ich skasowali nawet bym nie zauważył.
Awatar użytkownika
Xion
Posty: 180
Rejestracja: 12 lut 2009 21:10
Lokalizacja: Opole

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Xion »

Miałem się tu co prawda nie wypowiadać, ale ponieważ poziom umysłowy niektórych nie pozwala im na zrozumienie prostych dość wypowiedzi uściślę:


Dziękuje administracji za to, że nie pozwoliła zrobić ze stowarzyszenia, w które ja osobiście włożyłem przeszło 3 lata aktywnej gry, przystani dla secondów, elfów pocztowych i różnych dziwek gildiowych.


I wierzcie mi, płaczliwe misie, Wy wszyscy razem wzięci nie straciliście tyle pracy, ile straciły owe "wrogie" Wam osoby, tak bardzo zdeterminowane żeby zepsuć Wam zabawę w Loren2.


Tyle z mojej strony.


Sasuke niżej:
Elfy z Drakwaldu istniały wszystkiego 4 lata z małym haczykiem, ja spędziłem tam przeszło 3,5 roku aktywnej gry. Teraz jaśniej?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010 15:29 przez Xion, łącznie zmieniany 2 razy.
Życie jest sumą przypadków.
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Taja »

Kilvar pisze:Taja,

Ci wichrzyciele jak widac po podziekowaniach dla Wizow, sa raczej wdzieczni niz zasmuceni.
Ja tam widzę tylko jedną notkę i to nie podpisaną grupowo. Tak czy inaczej żal.
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Sasuke
Posty: 26
Rejestracja: 12 lut 2009 22:09

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Sasuke »

Xion pisze:Miałem się tu co prawda nie wypowiadać, ale ponieważ poziom umysłowy niektórych nie pozwala im na zrozumienie prostych dość wypowiedzi uściślę:


Dziękuje administracji za to, że nie pozwoliła zrobić ze stowarzyszenia, w które ja osobiście włożyłem przeszło 3 lata aktywnej gry, przystani dla secondów, elfów pocztowych i różnych dziwek gildiowych.


I wierzcie mi, płaczliwe misie, Wy wszyscy razem wzięci nie straciliście tyle pracy, ile straciły owe "wrogie" Wam osoby, tak bardzo zdeterminowane żeby zepsuć Wam zabawę w Loren2.


Tyle z mojej strony.
Wow 3 lata, normalnie dziadek sie znalazl :D
Przy okazji chcialem pozdrowic prawdziwego dziadka Nuke'a!
Awatar użytkownika
Gilanel
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2009 09:13

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Gilanel »

Naprawdę spodziewaliście się, że podnosząc taki krzyk na forum/arce/wszędzie skończy się to dobrze? Niby mówi się, że jest to całkiem skuteczna metoda na wymuszanie reakcji wizów. Jak widać - nawet wizowie mogą mieć dosyć.
'Pałka się przegięła' i skończyło się jak się skończyło.
Rozumiem, że nie mieliście innego wyjścia, ale od początku chyba było wiadomo, że ryzyko jest wysokie.
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Huggus »

I bardzo dobrze, nalezy ograniczac rezerwaty elfow by w koncu calkowicie unicestwic te rase :D
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Awatar użytkownika
Kilvar
Posty: 38
Rejestracja: 12 lut 2009 23:49
Lokalizacja: Bydzia

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Kilvar »

Xion pisze: Sasuke niżej:
Elfy z Drakwaldu istniały wszystkiego 4 lata z małym haczykiem, ja spędziłem tam przeszło 3,5 roku aktywnej gry. Teraz jaśniej?
To troche dziwne Xionie, pamietam poczatki tej gildi (w koncu bylem pierwszym przyjetym tam elfem) a jednak nie pamietam Cie z tamtych czasow.

Co wiecej, pamietam kto i dlaczego Cie przyjal. O ile sie nie myle, to mialo to zwiazek z pierwszym Buntem w Drakwaldzie i stosunkiem glosow przy glosowaniu do ktorego mialo dojsc. I nie bylo to 5 miesiecy po powstaniu gildii.

Tak, tak... ta historia, dla mnie przynajmniej ciagnie sie od poczatku Drakwaldu, jeszcze zanim pojawily sie tam Szczepy.

Co do twojego wkladu w gildie to prosze Cie, nie zalamuj mnie... przeciez od czasu jak dostaliscie razem z Rosse w spadku gildie od Lorelay i Firimara Wasz wklad tobylo albo namawiania innych do pracy albo silenie sie na zlosliwosci, ktorych zwyczajnie reszta miala dosc. Stad caly ten zamet. Przez Twoj charakter i podejscie.
One bone broken for every twig snapped underfoot!
Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 48
Rejestracja: 14 lut 2009 15:11

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Gabriel »

Zdaje sie, ze to przez Twoj charakter i podejscie dwie niezalezne wzgledem siebie wladze wyrzucily Cie z lasu. Potem zamelinowales sie w KG, gdzie odchodziles, wracales itd i znow Cie przyjeli od rekiw Draku. :D GITES.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010 15:43 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Goldfinger »

Mnie z kolei ciekawią tylko pytania:
- Kiedy i gdzie pojawi się nowy las?
- Czy pojawi się w nim Stowarzyszenie, jeśli tak to kto w nim będzie.

Samo zniknięcie lasu trudno komentować bez powyższej wiedzy. Mutantom też wpierw odpięto ZC nim pojawiło się nowe, a gryfom spalono garnizon.
Aesanel
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2010 10:13

Re: Żale po Drakwaldzie

Post autor: Aesanel »

Goldfinger pisze:Mnie z kolei ciekawią tylko pytania:
- Kiedy i gdzie pojawi się nowy las?
- Czy pojawi się w nim Stowarzyszenie, jeśli tak to kto w nim będzie.

Samo zniknięcie lasu trudno komentować bez powyższej wiedzy. Mutantom też wpierw odpięto ZC nim pojawiło się nowe, a gryfom spalono garnizon.
Pytanie w pierszym powinno byc nie kiedy tylko CZY sie pojawi.
Zablokowany