Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Gwadi
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2010 23:10

poczto-exp

Post autor: Gwadi »

Czy reputacja w urzedzie pocztowym spada, gdy sie dlugo nie loguje? Nie bylo mnie moze tydzien, max dwa i poleciala na leb na szyje.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Ej, przecież stronę temu jest link do twoj.net z odpowiedziami (moimi też, zresztą) o TF-ie. Po co dublować?

Używam Maków od kilku lat, nie ma sensu się próbować grzebać w cokolwiek innego, niż TF. Po przesiadce też wyszedłem z założenia, że skoro już ładny, klikalny OS, to może będzie jakiś klient z GUI, mapperem i innymi tego typu rzeczami. Niestety, nie ma klientów rozwijanych do dzisiaj, a w soft z 2002 roku jakoś niekoniecznie powinien nas fascynować ;-)

@Andrel: szukanie prekompilowanych paczek to gorszy wybór, pewnie są mocno nieaktualne. No i pomysł ze stawianiem emulowanego windowsa tylko po to, żeby odpalić zmuda/cmuda też brzmi zabawnie ;-) Wystarczy do tego crossover albo i nawet wine (chociażby w przygotowanej 'specjalnie' pod maki wersji - DarWine) - testowałem, działa.

@Vicorin: wklej jeszcze dłuższe rzeczy, co się będziesz patyczkował… Na twoj.net ostatnio przynajmniej dałeś do tych skryptów link na chomikuj.pl (już pomijam fakt, że były dziwacznie i 'niekoszernie' spakowane), czemu tutaj tego nie zrobisz, tylko bezsensownie wklejasz?

No i taka uwaga: jak się używa czyjegoś kodu, chociaż fragmentów (widzę, że kilka rzeczy jest ze skryptów Ingwara), wypada wpisać jakiekolwiek creditsy, szczególnie jeśli rozsyłasz dalej.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Keyn
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2009 08:55

Re: poczto-exp

Post autor: Keyn »

Reputacja spada.

Keyn.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vicorin »

A co to znaczy niekoszernie spakowane? Rozumiem, ze jakoś nie kompatybilnie z mackiem? No rara to chyba też, na czystym ubuntu nie rozpakujesz... (nie bić nie próbowałem:P) Wychodzę z założenia ze nie każdy szuka codziennie skryptów, oraz pamięta ze jest takie coś jak twoj.net. Komuś zawsze się przyda.

Wiec chyba powinno być podforum jakieś przyklejone i zamknięte tematy typu: Jak zrobić maca :P Najczęściej zadawane pytania, Kiedy to będzie po świętach i skrypty :P
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

Tam nie było rara, tam był tgz afair.

A co do tematu samego maca, to strasznie mnie bawi to, że piszesz, chociaż nie masz pojęcia.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Vicorin »

Co bym nie ściągał stricte linuksowego było w tgz albo tar.tgz no to chyba dobrze zrobiłem ze tak spakowałem...

No liczę ze są jakieś foldery w macu :P A w nich da się zrobić jakieś pliki które przeczyta tf. No cóż plus dla ciebie ze się znasz. Chociaż nie wiem czy minus dla mnie za probe pomocy :P
Andrei
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2010 00:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Andrei »

@Werbat
Jak bys przeczytal jeden post dalej, zobaczyl bys ze jest podana instalka TF'a z MacPort, czyli najnowsza z regoly wersja, akurat 5.08 z tego co pamietam.
Gotowa kompilacja, ma jeden plus, zadnej zabawy terminalem czy innych problemow przy instalacji.
Pozatym, opcje VB i paralles, nie sa smieszne. Znam naprawde duzo osob uzywajacych tego softu. Sam mam 5 dodatkowych systemu postawionych w ten sposob na lapie.Co prawda glownie do testowania wirusow w zamknietych srodowiskach i pol zamknietych, no i BT3/4 do sieci.
Winne jest X11, dzial oczywiscie, pytanie jak dziala.
Z CrossOver nie korzystalem, wolalem wykupic licencje na Paralles. Wiec sie tutaj nie wypowiadam.
Co do dubla z TN, wybacz, tam nawet nie zaglada, te fora zawsze byly wg. bagnem i wylegarnia postwhore, wiec nawet tam nie zaqgladam i nie obejrzalem tego topicu, moja wina.
Pozatym, nie wydaje mi sie niczym zlym przedstawianiem mozliwosci wyboru softu, nie kazdy ma takie prio jak ty czy ja przy doborze oprogramowania do gry jak mapper czy skrypty. No ale nvm.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Moze zalozcie nowy topic na takie gadania? Ostatnie pytanie gracza i porada do niego to pytanie o reputacje pocztyliona i odpowiedz, ktora miedzy waszymi jazgotami przepadla... Zostanmy juz przy tym, ze w tym topicu radzimy odnosnie samego Swiata... dobre bylo to, ze byly tu jasne pytania i klarowne odpowiedzi. ;).
A na soft mozna zawsze inny topic zalozyc.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Werbat »

@Andrel: jasne, Virtualbox/VMware/Parallels są mega wporzo, do sensownych zastosowań, sam używam. No ale dla zMuda? Proszę Cię ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Gość »

Serwus.

Mam pytanie: czy to teraz norma, ze w kazdym nowym graczu doszukuje sie sekondow? Z piec lat mnie tu nie bylo, wiec mam sie za dosc swiezego.

Pozdrowasy.
Zablokowany