Porady dla graczy.

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Miuosh
Posty: 408
Rejestracja: 16 maja 2009 18:31
Lokalizacja: JaworznoCity

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Miuosh »

Molu pisze:Niestety nie ma bonusow do niezrywalnosci.

Powiedzialbym nawet, ze jest odwrotnie - jesli ma sie zawod czy stowarzyszenie zwiazane z woda - to ma sie bonusy do zrywania.
Linka.
Linki?
Zawsze mam problemy z odmiana.


grubo :D
Ogre!
Andrei
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2010 00:08

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Andrei »

Hmm czy tylko ja nie moge sie lognac czy cala Arka lezy? ^^
Awatar użytkownika
Terb
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2009 21:15

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Terb »

Leży, leży...
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Urithair »

Lezy.

Pad Arkadii mozna poznac po stopniowym wzroscie odwiedzajacych to forum, ktory wreszcie osiaga pewien poziom, po czym spada o troszeczke i na tym mniejszym, ale ciaglym poziomie utrzymuje sie do momentu podniesienia Swiata :D
Deidre

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deidre »

Witam wszystkich:)
Wczoraj odpaliłam sobie Arkadię pierwszy raz od jakichś 9-10 lat. Wygląda na to, że dużo się zmieniło i że pozapominałam co i jak, ale nic to. Pochodzę, pobłądzę, pokombinuję i jakoś to będzie. W każdym razie wszystko wskzuje na to, że znów mnie wciągnie na dobre :D

Czy ktoś z Was zna może jakiegoś klienta MUDowego działającego pod Mac OS-em? Najlepiej jeszcze w języku polskim. Ściągnęłam sobie wczoraj Mudleta, ale jakoś średnio działa i trochę się wysypuje. Może znacie jakiś lepszy, sprawdzony program? Jak będzie po angielsku to przeżyję, ale wolałabym coś polskiego.
Z góry dziękuję za ewentualną pomoc:)
Awatar użytkownika
Redaan
Posty: 122
Rejestracja: 14 lut 2009 20:20

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Redaan »

Ostatnio Enefghar przypomnial linka w innym temacie. Ale prosze (a co mi tam):

Klient pod mac-a
Deidre

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deidre »

O, wielkie dzięki:) Do innych tematów jeszcze nie doszłam, na razie przejrzałam tylko porady dla graczy, a mało tego nie jest:) Dziękuję bardzo.
Deidre

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Deidre »

Dobra, to mam jeszcze jedno, być może głupie, pytanie. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie udało mi się znaleźć informacji na ten temat. Otóż tworząc wczoraj swoją postać wybrałam rasę elficką, ale po przemyśleniu sprawy doszłam do wniosku, że wolę jednak być krasnoludką. Nie żebym miała coś przeciwko elfom, po prostu wydaje mi się, że elfów jest w Arkadii dość dużo. Poza tym przy mojej pierwszej przygodzie z Arkadią byłam krasnoludką i mam sentyment do tej rasy:)

Do rzeczy - jak skasować swoją postać żeby stworzyć nową? Próbowałam już różnych komend, bez efektu. W pomocy nic na ten temat nie znalazłam. Nie chciałabym tracić imienia, więc wolę skasować postać i stworzyć nową o tym samym imieniu niż zakładać drugą, zresztą zdaje się, że to niedozwolone.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Rennz »

Napisać mail'a na adres arkadia@arkadia.rpg.pl z adresu, do którego jest przypisana postać z prośbą o kasację i czekać cierpliwie na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Porady dla graczy.

Post autor: Godar »

Nie musisz kasować postaci, możesz stworzyć nową na tym samym koncie.
Zablokowany