Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Większy timer niż tydzień... I do tego przez zakładany "tydzień" tej ekipie opłaca się iść realizować inny event, a ten zostawić innym. Więc jakie patologie?
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Gniot pisze:Nie bylo tak. Do zoltodzioba seria zgonow tez mozna bylo dociagnac mimo porobionych questow.
Ciekawe, pare dni przed zmiana sprawdzalem to dokladnie i nie bylem w stanie spasc ponizej pewnie stapa :geek:
Awatar użytkownika
Blob
Posty: 179
Rejestracja: 04 mar 2009 08:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Blob »

Patologie logowania sie jedynie dla zrobienia eventow. "bo poza tym nie ma po co".

PS. To ze gildia x nie ma bonusa z eventa nie oznacza ze nie moze zepsuc eventa wrogiej gildii y
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

To nie patologia przecież tylko wybór :D.
edit up: Może... Tak jak i teraz się dzieje, klepiąc NPC do zadań, wyjmując itemy konieczne do realizacji czegoś itp. Pytanie czy opłaca się iść coś psuć komuś (nie wiadomo komu) mając alternatywę zyskania więcej dla siebie gdzie indziej. Teraz to wsio ryba co się robi. I tak większa motywacja ponownego zaglądania na popsuty event, jeśli wiemy, że mamy pewność większej nagrody podczas jego w końcu udanej realizacji.
Goldfinger
Posty: 240
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Goldfinger »

Realizacje na mudzie potrzeby bycia dresiarzem
-- No tak, zapomniałem z kim gram.... w tekstówkę...

Wesprzeć kodowo w jakiejś części możliwość gry PvM, miast PvP i nie będzie pola do nadużyć, a i pracy związanej z rozpatrywaniem skarg gnębienia ubędzie.
Awatar użytkownika
Bierdol
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2010 00:29

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Bierdol »

Gold, od lat w to nie mogę uwierzyć ale tak. W nasza tekstówke graja tacy ;P
Nie rozumiem tylko stwierdzenia "Miszczunia", ze ogluszanie zwiększa pole do nadużyć w gnębieniu słabszych...
Czyż dla słabszego nie lepiej zostać ogłuszonym by nie wszedł gdzie nie trzeba czy zabitym ?
Kobito, siedmiokrotne zbliżenie może ci zapewnić jedynie luneta.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Werbat »

Odzyskałeś postać? Gratz.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Godar »

Było się nie kasować... Teraz już zabójcą nie zostaniesz :(
Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy w nagłym postanowieniu zerwania z nałogiem kasowali swoje postaci. Przecież i tak prędzej czy później się wraca :mrgreen:
Chociaż tyle, że teraz questów nie trzeba robić ;) Ale i tak najgorsze jest łowienie po nocach ryb na triggach, żeby mieć na umy. A później zrobienie zawodu. A elitarek już nie ma :P A ja bym się chyba pociął, gdybym miał teraz od nowa krasnalem brodę idlować...
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Usuniecie postaci z powodu braku aktywnosci przez jezdzca nie jest chyba rowne skasowaniu sie.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Bjoern
Posty: 58
Rejestracja: 19 maja 2009 16:32

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Bjoern »

Co do tego ogłuszania, to chyba jest w tym trochę racji, co Rafgart pisze. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że pewna część graczy namiętnie oddawałaby się przeróżnym grabieżom i gwałtom, głównie na doręczycielach i rybakach, co mogłoby im (grabieżcom) ujść niejako na sucho, bo w końcu nikogo by nie zabijali. Trzeba by zmieniać pewnie regulamin i stworzyć jakiś absurdalny paragraf, że nie można ogłuszać za dużo. A teraz obawa przed karą ze strony mg może nieco hamować różne mało fajne zapędy. Z drugiej strony jednak i ja myślę, że trochę szkoda, że nie ma zbyt dużego zaufania do graczy, i prawdziwi zbóje tudzież obrońcy różnych świętych miejsc itp. mają utrudnione zadanie.
ODPOWIEDZ