Komentarze do logow

Archiwum zamkniętych tematów.
Awatar użytkownika
Vinzt
Posty: 132
Rejestracja: 25 mar 2009 14:42

Re: Komentarze do logow

Post autor: Vinzt »

Deliony i tak znikają powoli, więc to chyba nie jest problemem, bo prędzej czy później to ziółko nie będzie miało już znaczenia (reforma zielarstwo-alchemia, która pewnie jest mniej lub bardziej teraz na ruszcie)
Gość

Re: Komentarze do logow

Post autor: Gość »

Ennyen: przepraszam jezeli odebrales mojego posta jako atak na wlasna osobe
zauwazylem tylko fakt, ze wypowiadasz sie wyjatkowo jednostronnie wedlug formuly inni maja lepiej niz ja (czy w tym przypadku lepiej niz moi koledzy LE) i to juz enty raz na tym forum
osobiscie nic do ciebie nie mam, nigdy przeciez nie mielismy ze soba nawet interakcji w grze

a co do znaczenia cech: tak z moich pobierznych obserwacji to bardzo zalezy od zawodu. faktycznie nozownik czy partyzant potrafia ostro przyspecowac (prawie) niezaleznie od sily, a w innych sila liczy sie bardziej (wlasnie mialem wrazenie, ze zboj tez do nich nalezy Gniocie).
ot widzimisie programisty :)
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Komentarze do logow

Post autor: Buluar »

Ennyen pisze:Czemu inna bajka, nie zauwazylem OD DAWNA skarg o nadmierny dmg tw... moze to jakas obiegowa opinia bez pokrycia? Mimo teoretycznie najsilniejszego speca, po obcieciu cech podczas reform, z elfimi statami przestalismy sie wychylac jakos wybitnie poza srednia. Moze tedy droga? Moze osoby o wybajerzonej sile wyskakuja z sila speca bardziej niz mnoznik to przewidywal, kto wie, na to naklada sie jakas magiczna bron... taki cios musi bolec.

Dol:
No sorry, ale nie mowimy o historii. 3 lata to szmat czasu. Nie przypominam sobie tez jakiejs spektakularnej akcji pobicia kogos specem. Powaznie. Wydaje mi sie ze zbalansowalismy sie idealnie wg zalozen systemu. Defens wielki minus spadek zreki, brak bonusu do zbroi, ofens spadek cech(elfich cech). Po to pisalem o sile, ze byc moze cos nie poszlo rownie sprawnie? Zauwaz, ze mnoznik cos mnozy, jesli to cos jest zawyzone to nizszy mnoznik daje wyzszy wynik...i odwrotnie.
Watpie czy potwierdzi. Ogry nie potwierdza;) Idzie im wyjatkowo dobrze. Ostatni co dostali od nas w skore to najemnicy, ale oni lazili bez zbroi to jak napisales sam inna bajka. Dzis narzekamy na spec ZT, ja pisalem o sile wiec szkoda offtpicu nt. tw.
Potwierdzam, Twoj spec jest przepakowany.
Nie trabimy o tym, bo ilez mozna walczyc z wiatrakami?
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do logow

Post autor: Ennyen »

Ty to jestes fanatyk nad fanatykami. Olac. Stanowisko okopane nie do ruszenia. Przekonales sie wczoraj. 5 celnych specow w buluara, buluar w dobrej. Nie ma o czym mowic. Przepakowane jak cholera :> Pewnych ludzi , mimo pojednawczych slow sie nie przekona.

Mimi: Cos Ci sie pomylilo, nigdy czegos takiego nie twierdzilem i tak nie uwazam. Jesli myslales(as?) inaczej to prosze to zrewiduj. Po prostu mamy inne spojrzenie na pewne podkreslam _ogolne_ rzeczy. Bronie nie swojej glidii tylko ogolnie potrzeby istnienia elitarek, bo taka byla moja ambicja, kierunek rozwoju i zdecydowal bym sie na takowa mimo jakichkolwiek trudnosci.
Zablokowany