Komentarze do Pytan

Forum wieści z Arkadii.
Gomil
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009 20:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gomil »

A wezmiecie z znaczkiem pocztowym?:]
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Musial by chodzic z gwozdziem w glowie z zawodem masowym miast elitarnego, to nieoplacalne.
Tipi
Posty: 232
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Tipi »

Einholt: Ucieklem juz nie raz szarzy , racja. Nie zmienia to jednak faktu ze spec ten jako spec jest poprostu chory. Blokowanie wyjscia jest o wiele razy mniej efektywne, a ile razy udalo sie przez to kogos zabic.
1,5 sekundy tworzy z tej gry pieprzona zrecznosciowke. I nie mowcie ze na expie sie nie idluje. 1,5 sekundy to nie idl. Nie mowiac o sytuacji:
X sarzuje na ciebie
Podazasz na poludnie
X przybywa
Lezysz nieprzytomny.
Szczerze mowiac nie wiem czy taka sytuacja moze miec miejsce(blok sie nie rozladowywuje po zmianie lokacji). Jesli moze to juz w ogole nie ma mowy o idlu. Przyklad Cirda jest dobry. Wiedzial ze jest zakon na zc, specjalnie do nich szedl, wystarczyla chwila laga

Nie ma co liczyc na rzeczowa dyskusje, bo pytanie zostanie usuniete jak wiele innych. Bo nie wolno zglaszac bledow we wrogich gildiach jak to mowil Rafgart(tylko kto ma je zglosic?)
Po drugie juz zaczelo przerzucanie sie tekstami o placz na forum.

Ja nie wiem jaka to przyjemnosc z takiego fraga. Dla mnie zadna.

Wizowie dosyc konsekwentnie pokazywali ze odchodza od gry w ktorej sekundy wystarcza do zgona.
Szkoda jednak ze sa jeszcze takie kwiatki.

Mysle, ze nikt z was by nie chcial miec takiego durnego speca na sobie.
Ale oczywiscie zli mutanci zasluzyli. Ahoj.


Chris oslaniajac sie kolista zdobiona tarcza rusza w twoim kierunku, szybko zmniejszajac dzielaca was odleglosc.
Muskularny energiczny krasnolud zerka sceptycznie na ciebie jakby oceniajac twoja osobe.
Chris dopada do ciebie i z fanatycznym blyskiem w oku uderza cie poteznie swa kolista zdobiona tarcza. Przymroczony tym uderzeniem czujesz jak nogi uginajac sie pod toba i zataczajac sie padasz na ziemie.
A wam co sie stalo, nagle zatrzymaliscie sie i kibicowaliscie? :)

Einholt pisze:Vorid jezeli mowisz o mnie to nie zmienilem pogladow.
Dalej mozesz powiedziec te same wulgaryzmy o zakonie co kiedys?
Ostatnio zmieniony 03 lis 2009 16:33 przez Tipi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Rafgart »

Zly Rafgart przyjdzie i usunie, a przeciez taka frajde sprawia walka na notki na forum...
Gomil
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2009 20:43

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gomil »

Prawie jak nieznaki!
Gość

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Gość »

Nie mam zamiaru z nikim wojowac na notki, tym bardziej odpisywac na madrosci zyciowe pro plejera Ghazara. Ciekaw jestem opinii administracji, w wypadku nie zauwazenia problemu nie widze sensu gry w arkadie. n czasu wydanego na exp za sprawa paru sekund i 6 mega elitarnych graczy poszlo na marne. A co ciekawe, nawet gdybym mial poziom kosmicznie wysoki, wielce, czy cos w okolicach, nie mialbym szans wyjsc z tej walki :)

pozdrawiam serdecznie
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

Gdybys mial poziom kosmicznie wysoki to szarza by spudlowala/ogluszyla na jakis ulamek sekundy i bys przezyl.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Zurwen »

Gdyby w mc były 3 postacie, nie, 2 postacie mające obecną to by dopiero były płacze. (słuszne płacze)
Coronius: z tego co kojarzę, parę b.dośwów (to już wysoki lvl, większy niż oczekiwany kawał świata) padło na tej szarży na ZC.

Zwyczajnie nie widzę ŻADNEGO powodu, żeby w świecie Arkadii istniała umiejętność tego rodzaju. Kiedyś jakiś wiz zakodował sobie szarżę (starą zakonną), trochę ta szarża pożyła, ale czas było zmienić ten przepakowany zawód na trochę mniej przepakowany. I żeby zakonnikom nie było smutno to im zakodowali obecną szarżę. Ja tak to widzę.

Ghazar: To ja chciałem do ZT, nie Gomil! Nadal chcę, ale chyba jesteście zamknięci, nie? :]
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Coronius »

A ja nie widze powodu dla ktorego tylko nozownik ma miec ograniczenia co do wagi ekwipunku, ale jednak tak jest.

Zakon jest elitarny i ma mckom spuszczac lomot. Imo jest dobrze.
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Komentarze do Pytan

Post autor: Ennyen »

Zurwen,
jakies uciskane ludki zaraz powiedza, ze nie widza powodu by istnialo mc.
Otworz oczy i spojrz po co powstaly elitarki. Przeciez, nie dlatego, ze jakis wiz w przyplywie nudow stwierdzil: "Ach dam swoim ziomalom ponadprzecietne umy".
Malo swobod ma mc jako jedyna masowa glidia pvp na arce?
Beztrosko lac kazdego i byc przez kazdego lanym bez zbednych polityk, w dowolnym czasie i konfiguracji, tym sie nikt nie moze inny pochwalic. Teraz placza, ze cos im zagraza na expie? Oni maja sie bac, ktos musi ich balansowac i trzymac w ryzach, to chyba oczywiste.
Ciekaw jestem opinii administracji, w wypadku nie zauwazenia problemu nie widze sensu gry w arkadie.
To chyba najbardziej samolubne i zadufane w sobie zdanie jakie moglo pasc w tej dyskusji... ostro pojechales, jak na czlonka 40 osobowej (tyle mignelo mi mc od zmian u was) glidii, napieprzajacej wszystko co sie rusza ;P
ODPOWIEDZ