Cios z ukrycia.

Forum wieści z Arkadii.

Zwiększenie obrażeń ciosu z ukrycia.

Tak
27
52%
Nie
12
23%
Tesh bym się napił
13
25%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Cios z ukrycia.

Post autor: Kerian »

Czy jesteś za zwiększeniem wychodzących obrażeń ciosu z ukrycia dla zawodów mysliwego, nozownika, partyzanta?

Kara za zgon zlikwidowana to można sobie balansować śmiertelnej...
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Zetu »

A mysliwy ubije krolika? :-) jak tak to nie.ma co balansowac :-)
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Adventicus »

Zetu pisze: 19 gru 2019 12:37 A mysliwy ubije krolika? :-) jak tak to nie.ma co balansowac :-)
Zdziwię cię ale zdarza się że niekoniecznie … Ten spec ma tak duży random zarówno w sile jak celności, iż nie można na nim polegać.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Tryggvi »

Jak chcecie zwiekszac sile ciosu z ukrycia to zmniejszcie spostrzegawczosc npcom na expowiskach, zebym mogl sie czaic po kilka godzin az ktos w koncu spadnie do ciezko.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Adventicus »

Tryggvi pisze: 19 gru 2019 16:56 Jak chcecie zwiekszac sile ciosu z ukrycia to zmniejszcie spostrzegawczosc npcom na expowiskach, zebym mogl sie czaic po kilka godzin az ktos w koncu spadnie do ciezko.

To może dajmy wszystkim specom siłę i random ataku z zaskoczenia myśliwego i obaczymy jak się to wszystkim spodoba. Nie wiem skąd bierze się mniemanie o tej wyjątkowej sile bojowej tego zawodu ale ogr na barbie bez stowa wymiata bardziej niż myśliwy półelf na pelnym zawodzie o poziom wyżej.
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Tryggvi »

Nie wiem o co ci wlasciwie chodzi, ale ja pisalem powaznie. Gralem przez lata wszystkimi zawodami z ukrywaniem i brakuje mi czasow kiedy siedzialem pod wroga gildia przyczajony, zeby tylko kogos pogonic. Dla mnie to byly zlote czasy arkadii.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Adventicus »

Tryggvi pisze: 20 gru 2019 09:48 Nie wiem o co ci wlasciwie chodzi, ale ja pisalem powaznie. Gralem przez lata wszystkimi zawodami z ukrywaniem i brakuje mi czasow kiedy siedzialem pod wroga gildia przyczajony, zeby tylko kogos pogonic. Dla mnie to byly zlote czasy arkadii.
A to przepraszam … mam szczerze dość tych co mi chcą w zawodzie mieszać a nigdy nim nie grail.
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Torgen »

I luki, koniecznie wprowadzic trzeba luki. I od razu wzmocnic ich sile z ukrycia! Wiadomo ze mysliwy z lukiem najlepiej strzela z ukrycia!
Plisko
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2016 09:57

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Plisko »

Adventicus pisze: 20 gru 2019 22:26
Tryggvi pisze: 20 gru 2019 09:48 Nie wiem o co ci wlasciwie chodzi, ale ja pisalem powaznie. Gralem przez lata wszystkimi zawodami z ukrywaniem i brakuje mi czasow kiedy siedzialem pod wroga gildia przyczajony, zeby tylko kogos pogonic. Dla mnie to byly zlote czasy arkadii.
A to przepraszam … mam szczerze dość tych co mi chcą w zawodzie mieszać a nigdy nim nie grail.
To trzeba miec mysliwego by sie wypowiadac?
Bzdury piszesz kolego, ze ogr barbarzynca gp wymiata a ty na full umach nie.Chyba ze w druzynie.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Cios z ukrycia.

Post autor: Adventicus »

Plisko pisze: 21 gru 2019 02:55
Adventicus pisze: 20 gru 2019 22:26
Tryggvi pisze: 20 gru 2019 09:48 Nie wiem o co ci wlasciwie chodzi, ale ja pisalem powaznie. Gralem przez lata wszystkimi zawodami z ukrywaniem i brakuje mi czasow kiedy siedzialem pod wroga gildia przyczajony, zeby tylko kogos pogonic. Dla mnie to byly zlote czasy arkadii.
A to przepraszam … mam szczerze dość tych co mi chcą w zawodzie mieszać a nigdy nim nie grail.
To trzeba miec mysliwego by sie wypowiadac?
Bzdury piszesz kolego, ze ogr barbarzynca gp wymiata a ty na full umach nie.Chyba ze w druzynie.
Przydałoby się przetestować zamiast powielać zasłyszane opinie … co do barba na ogrze wyobraź sobie testowałem więc mogę coś powiedzieć. Coby nie było przetestowałem też noża na halfie i pare innych kombinacji.
ODPOWIEDZ