Pytania do czarodziei

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Gritta »

To ja poproszę jeszcze:
matczynie, kamiennie, niewzruszenie, bez wzruszenia, bez wyrazu, nijako, barbarzynsko, wielkopansko, wielkopaniensko, prowincjonalnie, stereotypowo, z animuszem, z klasa, gustownie

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Ered
Posty: 14
Rejestracja: 05 mar 2019 23:55

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Ered »

Tarael pisze: 22 wrz 2019 19:57
Ered pisze: 20 wrz 2019 20:46 - Czy jest szansa wprowadzenie przyslowka cnotliwie?
Tak, ale dopiero gdy dodawana będzie kolejna pula.
Ered pisze: 20 wrz 2019 20:46 - Czy sa plany otwarcia klubu wyznaniowego Pani Jeziora?
Otwarcie klubu jest w planach.
Na honor, bardzo dziękuje!
Ered
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Vyrg »

To whom it may concern.

Wyciagmay swiezutkie haslo, z marszu niedlugo po fakcie idziemy wprost do skarbca - ow jest zablokowany a haslo nieaktywne. Blad, wielblad, czy o co chodzi w koncu?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tuko
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2016 12:24

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Tuko »

Vyrg pisze: 02 paź 2019 18:23 To whom it may concern.

Wyciagmay swiezutkie haslo, z marszu niedlugo po fakcie idziemy wprost do skarbca - ow jest zablokowany a haslo nieaktywne. Blad, wielblad, czy o co chodzi w koncu?

Pozdrawiam.
Takie przypadki proszę zgłaszać w grze.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Adventicus »

Pozwole sobie zapytać czy w pryszłości można będzie doczekać się dostosowania maxymalnych poziomów posługiwania się jezykami dla półelfów? Jest to dość dziwne że półelf z Ishtar jest w stanie opanować starszą mowę tylko połowicznie (generalnie w młotku półelfy nie występują stąd nie czepiam się innych elfich języków).
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Stanno »

Dzień dobry. Niektórych to może zasmuci, ale po dłuższej przerwie wróciłem do w miarę regularnego grania. W międzyczasie pojawiły się niezbyt zrozumiałe przeze mnie zmiany, część niby na lepsze, a część w zasadzie nie wiadomo dlaczego. Pomijając te wszystkie dziwne "usprawnienia" z językami itp, dlaczego właściwie wyłączono widoczność poziomów doświadczenia? Jaki to miało w zasadzie cel? Rozumiem, że można nie chcieć ujawniać swojego poziomu, czy coś w tym rodzaju, ale żeby nie było możliwości sprawdzenia własnego? Rozumiem, że można go obliczyć oceniając cechy i podcechy, ale zauważyłem, że młodzi gracze nawet nie wiedzą, że coś takiego istnieje. Okazuje się, że nowi gracze są już jakiś czas w grze, dziwią się, że ich postać zabija byle wilk, a co gorsza nie mają pojęcia, że trzeba w ogóle "expić". Czy ktoś to w ogóle przewidział?
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Chivasso »

Postać widzi, że jest słaba, wątła itd. To informacja dokładniejsza, niż jakiś abstrakcyjny poziom ogólny. Kwestia przyzwyczajenia.
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Kerian »

Nie widzi bo cechy są wywindowane w gore...
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Kvark »

Ale problemy macie. Dla kogos, kto zaczyna Arkę brak widoczności poziomu jest ostatnim problemem. A jak Arkę choć trochę pozna, to nie będzie żadnym problemem tylko zaletą.
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Re: Pytania do czarodziei

Post autor: Dogid »

Ja jestem tradycjonalistą.
Jestem za przywróceniem tej linijki z opisem poziomu postacji.
Po co expić skoro nie można się pochwalić poziomem innym.

Przy okazji w ramach zmian.
Może dla poziomu 'epicka' dało by się jednak zrobić w czasie medytowania ocenę ile brakuje do tej nadludzkiej?
Przy braku utraty expa przy zgonie będzie naturalne, że ogólny poziom postaci ulegnie podniesieniu i te epiki staną się częstsze w grze.
Przynajmniej można by sprawdzać ile do tego nadludzia brakuje.
Zablokowany