Tyg - o co chodzi ?

Forum wieści z Arkadii.
Maggio
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2018 07:52

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Maggio »

Przekomiczne ze tyle czasu uchowaly sie ogry expiace na saflocku (i na bocie) z 5 magikami z Drachen i zbroja z Bodrogu, przemieszczajace sie jak krety na speedzie swoimi tunelami z jednego konca imperium na drugie.

Rozumiem ze nie jest latwo balansowac gre online, ale jak jakas grupa graczy rosnie jak na drozdzach przez pare lat duzo szybciej niz cala reszta populacji, to nawet pierdola zapatrzona w kodowanie zwierzat pocztowych powinna to zauwazyc, nie?
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Vyrg »

Przez krotka chwile mialem wrazenie iz celem tego tematu jest unormowanie zbrodnii i kary, jak bardzo sie ludzilem.
Tulik
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2018 22:53

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Tulik »

Zachowujecie sie jak zjeby za przeproszeniem Vyrg ma tutaj racje o czym rozmawiamy badz staramy sie. Inna sprawa ,ze nikt z ciekawych osob sie tu nie wypowiada wiec po kiego cos tu piszecie i smiecicie setny raz o tym samym forum .Ogarnijcie sie masturbatory jedne. Jak tak wam szkoda to idzcie do kgks lub ok bedziecie to mieli
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Kvark »

Tulik pisze: 15 sie 2019 13:46 nikt z ciekawych osob sie tu nie wypowiada wiec po kiego cos tu piszecie
Ty się misiu wypowiedziałeś. Reszta jest nieciekawa? :cry:
Tulik
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2018 22:53

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Tulik »

Kvark pisze: 15 sie 2019 14:23
Tulik pisze: 15 sie 2019 13:46 nikt z ciekawych osob sie tu nie wypowiada wiec po kiego cos tu piszecie
Ty się misiu wypowiedziałeś. Reszta jest nieciekawa? :cry:
to sie mnie tez dotycyzlo ;)
mialem na mysli ani Tyg ani zaden z magow
Villon
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2016 20:00

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Villon »

Tulik
Skoro sam się zaliczyłeś do "nieciekawych" osób to idąc Twoim tokiem rozumowania Twoje zdanie w tym temacie jest delikatnie mówiąc "nieciekawe".

Vyrg pisze: 15 sie 2019 11:45 Przez krotka chwile mialem wrazenie iz celem tego tematu jest unormowanie zbrodnii i kary, jak bardzo sie ludzilem.
To musiała być bardzo krótka chwila. Nie udało mi się jej odnotować w Twoich postach.

Bam
Ograniczenia dotyczące rasy, gildii, jasnej czy ciemnej strony mocy możesz sam zniwelować choćby poprzez przystąpienie do danej gildii czy ostatecznie założenie nowej postaci.
Ja bym bardzo chciał wiedzieć co mam zrobić by móc korzystać z automatów wymienionych przez Tyga, bez narażania na kasacje postaci.
I szczerze - mam gdzieś to czy Tyg poniósł czy poniesie jakąkolwiek karę. Tu chodzi o zasady.
No chyba, że po zmianach na górze od teraz botowanie jest dozwolone. Hmm może to jakiś pomysł na spadek populacji Arkadii...
Torgen
Posty: 405
Rejestracja: 13 lut 2009 12:23

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Torgen »

re up
Botowanie zawsze bylo dozwolone. Do momentu az cie zlapia. Wtedy musisz tylko wszystkich przeprosic na forum i mozesz grac dalej. I botowac oczywiscie. :D
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Bam »

Lumen pisze: 15 sie 2019 07:29
Bam pisze: 15 sie 2019 00:17 Kurcze, albo trollujesz mało ogarniętych graczy, albo nie masz podstawowej wiedzy o mudzie.
Pomylił się raptem ze zmeczeniem, no i ilością expowisk - zapomnial dodac do listy jeszcze dwa. Z kolei Twoj wpis o Loren sugeruje, ze tych realnych 2h na probach tam nie spedziles. Ja spędziłam.

Z innymi rzeczami też się pomylił.
Spędziłem tam znacznie więcej czasu niż 2 h, ale szczęście mi nie dopisało.
Villon pisze: 15 sie 2019 22:39 Ja bym bardzo chciał wiedzieć co mam zrobić by móc korzystać z automatów wymienionych przez Tyga, bez narażania na kasacje postaci.
Napisz je umiejętnie.
Endless learning the basics...
Obrazek
Villon
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2016 20:00

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Villon »

Bam pisze: 18 sie 2019 19:18
Villon pisze: 15 sie 2019 22:39 Ja bym bardzo chciał wiedzieć co mam zrobić by móc korzystać z automatów wymienionych przez Tyga, bez narażania na kasacje postaci.
Napisz je umiejętnie.
A możesz wyjaśnić pojecie "umiejętnie"?. Bo rozumiem, że nie chodzi Ci o niewykrywalność.
ODPOWIEDZ