Tyg - o co chodzi ?

Forum wieści z Arkadii.
Olwur
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2019 11:49

Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Olwur »

Mam takie pytanko bo chyba czegoś nie rozumiem.

Skoro ostatnio Tyg publicznie przyznał się do korzystania z nielegalnych skryptów - bota, to dlaczego nie został skasowany ?
A właściwie sparafrazuje - dlaczego został skasowany ale chwilę póżniej przywrócony, co dodatkowo dało mu przewagę że dla niektórych osób (prawd. które zalogowały się w czasie jego 'nieistnienia') stał się anonimowy ?

Gracze potrafią być skasowani permanentnie za przekazanie między postaciami choćby 1 miedziaka, a tu mamy przykład chyba najgorszego pogwałcenia zasad i poza publiczną chłostą, obyło się bez konsekwencji ?

Bardzo bym prosił o wypowiedź 'góry' o jednoznaczne wyjaśnienie tej sytuacji i określenie dlaczego za te same 'przestępstwa' nakładane są tak skrajne kary ? Tak, aby nie pozostawić już jakiegokolwiek miejsca na niepożądane domysły itp.

dziękuje
Jabocka
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2013 08:42

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Jabocka »

Liczba postów: 55278 • Liczba tematów: 741 • Liczba użytkowników: 3996 • Ostatnio zarejestrowany użytkownik: Olwur

Gratuluje odwagi cywilnej :P
Trzeba bylo nowa postac zalozyc do tego posta?
Crer
Posty: 204
Rejestracja: 03 sty 2015 09:09

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Crer »

Jak zawsze loża ogrów zaczyna "odwracać kota ogonem".
Nie ma problemu, ja także zapytam o to samo.

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby Czarodzieje wypowiedzieli się na ten temat.
Kwestia równego traktowania wszystkich oraz równości wszystkich wobec prawa jest tu kluczowa.

Czy to jakaś nowa zasada dająca możliwość "ucieczki" przed karą przez zamieszczenie oficjalnych przeprosin?

Pozdrawiam!
Tulik
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2018 22:53

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Tulik »

a ja też powiem od siebie.
Tyg nie został skasowany ,a biedny (nieroztropny) Belgat tak.
Sprawiedliwość ? taka że on umie grać ,a on nie ?
To chyba nie tak powinno działać.
Ale co ja tam wiem jestem tylko głupim zt co ma przepasioną skórkę :P





(Orrgar) dodam perełkę dzięki, której była apoka
Tyg Nienazarty Oprawca z Ogrzej Kompanii, Lowca Swiezego Miesa, ogr.
Trzyma czarnoblekitny pulsujacy morgenstern w prawej rece oraz kruczoczarny misterny miecz w lewej
rece.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2019 14:50 przez Tulik, łącznie zmieniany 1 raz.
Orrgar
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2018 16:03

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Orrgar »

a moze zostal skasowany, tylko zalozyl nowa postac o tym samym imieniu?
Fakt ze zniknal z zapamietanych swiadczy o tym ze zostal skasowany.
A ze imie nie zostalo zablokowane to mogl go zalozyc na nowo.

heheh nie dosc ze juz dziekuja Ok za to ze zostali sfragowani to by zadac proste pytanie o tyga xD trzeba zakladac fikcyjne konto.

Prawie jak Yakuza czy Cosa nostra hyhyy.


by miec pewnosc co do waszych watpliwosci musielibyscie potwierdzic ze znow jest na legendzie a nie jakims wielce.
Minelo 2 tygodnie od kasacji w tym czasie wbic wielce mozna od zera
Pavlov
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2017 21:12

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Pavlov »

Bez cynizmu Orrgar, bo jeszcze pomyślę że jednak latasz ogrem tak jak zawsze otym głośno rozmyślałeś.

A żeby potwierdzić że Tyg otrzymał cofkę, to potwierdzam że np. moja postać o nim nie pamięta, ale inni pamiętają go wciąż.
Takie 'cyrki' tylko wychodzą podczas cofki. Gdyby założyl nową postać to byłby anonimem dla wszystkich.
Zresztą, widzę że Tulik powyżej wkleił to o czym mówię.

I ja również byłbym bardzo wdzięczny administracji Arkadii za oficjalne stanowisko w tej sprawie.
Awatar użytkownika
Wilibald
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2009 16:53

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Wilibald »

Ja tam Tygowi wybaczyłem, bo wiem, że to dobry chłopak. Zawsze dzień dobry mówi.
Orrgar
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2018 16:03

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Orrgar »

Pav, Tulik: to rzeczywiscie dziwne jesli czesci osob wrocil do kto.

Jest tylko jedna sluszna rasa na ktorej sie odnalazlem :). Ale fakt ogrami expi sie zacnie gorzej z erpegiem :F
Jakbym wrocil do gry gdziekolwiek kimkolwiek to dlugo mysle by to w tajemnicy sie nie utrzymalo. Taka to juz specyfika srodowiska arkadiowego.
Gunther
Posty: 26
Rejestracja: 31 gru 2014 05:36

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Gunther »

Mi "wielce" zajeło parę lat. Fakt że grałem z przerwami i bez zaciecia na expa. Ale dwa tygonie? My chyba w inna grę gramy.
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Tyg - o co chodzi ?

Post autor: Gritta »

W 2 tygodnie dało się wbić wielce od zera, teraz nie wiem, ale z 8 topowymi magikami na postaci i expiąc codziennie po ~12h raczej się da. I nie, to nie jest nienormalne, zakładając, że będziesz expić po 8h w pracy.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
ODPOWIEDZ