Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Ormen
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2009 12:12

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Ormen »

Wszyscy o tym wiedzieli... Najbardziej widoczne było autoblokowanie wyjścia w momencie kiedy drużyna przebiegała przez lokację z wrogiem i była na niej krócej niż 0,1 sekundy. Ale kiedy mówiliśmy na arce, że Tyg jest oszustem, reszta ogrów bardzo dowcipnie sugerowała że potrzebujemy maści na ból dupy.
O kilku innych też wszyscy wiedzą, że są oszustami. Nawet jeśli teraz przestaną tego używać, to przewaga jaką uzyskali przez lata jest ogromna.
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Ulav »

Człowiek biega jak dureń na jakimś marnym wielce, bo nie chce mu się expic, a korko-ok nadal orają legendy na botach. Do śmieci z takimi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Bam »

Ormen pisze: 26 lip 2019 11:07 Najbardziej widoczne było autoblokowanie wyjścia w momencie kiedy drużyna przebiegała przez lokację z wrogiem i była na niej krócej niż 0,1 sekundy.
Poka loga, bo mimo, że gram tyle lat nie wiem zbytnio o czym piszesz.
Endless learning the basics...
Obrazek
Tulik
Posty: 17
Rejestracja: 04 sty 2018 22:53

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Tulik »

Bam jak grasz w cechu lub jako gpk to nie ma co się dziwić ;)
Ormen ma na myśli , że normalny człowiek tak szybko nie reaguje i komputer to robi za niego.
Jest takich sporo przypadków blok to jeden z nich
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Bam »

Tulik pisze: 26 lip 2019 13:26 Bam jak grasz w cechu lub jako gpk to nie ma co się dziwić ;)
Ormen ma na myśli , że normalny człowiek tak szybko nie reaguje i komputer to robi za niego.
Jest takich sporo przypadków blok to jeden z nich
Nawet, gdy grałem w Cechu i były tam osoby z maxem nożownika to nikt z nich nie był w stanie założyć bloka w 0,1 sekundy niezależnie od tego czy wróg przechodził przez lokację czy na niej stał.
Co do czasu reakcji jeśli bym dostał cynk oczywiście na arce, że na gobach pod Nuln expi elf to bym wpisał zabij elfa w linijce dowolnego klienta i prawą dłonią przechodził klawiaturą numeryczną lokacja po lokacji zaś lewą klikałbym przycisk Enter, który wysyłałby komendę zabij elfa. Nie jest to niedozwolony mechanizm, a czas od wejścia na lokacje z wrogiem do zaatakowania go byłby znacznie krótszy niż 0,1 sekundy. Jeśli jest prowadzący, to cała prowadzona drużyna może naciskać Enter czy to chcąc zabić czy to zablokować wroga.
Bez odpowiedniego loga naprawdę ciężko mówić o "niedozwolonych mechanizmach". Ale jeśli rzeczwyście taki log istnieje to chciałbym go zobaczyć, bo kiedyś trochę interesowałem się pk, więc byłaby to dla mnie nowość.
Endless learning the basics...
Obrazek
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 185
Rejestracja: 12 lut 2009 21:57

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Gunnar »

Bam pisze: 26 lip 2019 23:10
Nawet, gdy grałem w Cechu i były tam osoby z maxem nożownika to nikt z nich nie był w stanie założyć bloka w 0,1 sekundy niezależnie od tego czy wróg przechodził przez lokację czy na niej stał.
Co do czasu reakcji jeśli bym dostał cynk oczywiście na arce, że na gobach pod Nuln expi elf to bym wpisał zabij elfa w linijce dowolnego klienta i prawą dłonią przechodził klawiaturą numeryczną lokacja po lokacji zaś lewą klikałbym przycisk Enter, który wysyłałby komendę zabij elfa. Nie jest to niedozwolony mechanizm, a czas od wejścia na lokacje z wrogiem do zaatakowania go byłby znacznie krótszy niż 0,1 sekundy. Jeśli jest prowadzący, to cała prowadzona drużyna może naciskać Enter czy to chcąc zabić czy to zablokować wroga.
Bez odpowiedniego loga naprawdę ciężko mówić o "niedozwolonych mechanizmach". Ale jeśli rzeczwyście taki log istnieje to chciałbym go zobaczyć, bo kiedyś trochę interesowałem się pk, więc byłaby to dla mnie nowość.
Na zdrowy rozum chodzilo o samo podjecie proby zablokowania. A nie zalozenie go.
Awatar użytkownika
Bam
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2013 19:10

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Bam »

Gunnar pisze: 27 lip 2019 08:48
Bam pisze: 26 lip 2019 23:10
Nawet, gdy grałem w Cechu i były tam osoby z maxem nożownika to nikt z nich nie był w stanie założyć bloka w 0,1 sekundy niezależnie od tego czy wróg przechodził przez lokację czy na niej stał.
Co do czasu reakcji jeśli bym dostał cynk oczywiście na arce, że na gobach pod Nuln expi elf to bym wpisał zabij elfa w linijce dowolnego klienta i prawą dłonią przechodził klawiaturą numeryczną lokacja po lokacji zaś lewą klikałbym przycisk Enter, który wysyłałby komendę zabij elfa. Nie jest to niedozwolony mechanizm, a czas od wejścia na lokacje z wrogiem do zaatakowania go byłby znacznie krótszy niż 0,1 sekundy. Jeśli jest prowadzący, to cała prowadzona drużyna może naciskać Enter czy to chcąc zabić czy to zablokować wroga.
Bez odpowiedniego loga naprawdę ciężko mówić o "niedozwolonych mechanizmach". Ale jeśli rzeczwyście taki log istnieje to chciałbym go zobaczyć, bo kiedyś trochę interesowałem się pk, więc byłaby to dla mnie nowość.
Na zdrowy rozum chodzilo o samo podjecie proby zablokowania. A nie zalozenie go.
Jasne, ale użycie słowa "autoblokowanie" jest tak absurdalne, że aż mnie oczy pieką.
Myślę, że większość przez ostatnie dwadzieścia lat dojrzała do nie oskarżania się bez timelogów, bo jedyne do czego to prowadzi to do jałowych dyskusji.
Ulav pisze: 26 lip 2019 11:14 Człowiek biega jak dureń na jakimś marnym wielce, bo nie chce mu się expic, a korko-ok nadal orają legendy na botach. Do śmieci z takimi. Pozdrawiam.
Smuci mnie, że nadal istnieją gracze, którzy wezmą na poważnie to co napisałeś :(
Endless learning the basics...
Obrazek
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Zetu »

Nie ma to jak pewni gracze z pewnej gildii co laza duzo po isth na pk, i wala atak w 115 ms po weksciu na lokacje, nie wiedzac czy w okolicy kogos spotkaja :-)

Te krystalicznie szklane proppagandy :-)
Hyden
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2019 16:48

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Hyden »

Sama próba zabicia kogoś (lub też wykonania innej bojowej czynności) nieobecnego w danej lokacji, mogłaby wiązać się z konsekwencjami takiego czynu, np. upadkiem i nabiciem sobie guza, wzrostem zmęczenia etc. (coś podobnego do zmęczenia wskutek próby zejścia z traktu)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2019 12:40 przez Hyden, łącznie zmieniany 1 raz.
Spluwasz z pogarda pod nogi nienaturalnemu omszalemu glazowi.
Pavlov
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2017 21:12

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Pavlov »

Heh, mamy idealny obraz idiotyzmu calej gildii OK.

Z jednej strony mamy Tyga, który przyznaje się do stosowania bota ( choć oewnie na autowspieraniu to się nie kończylo) o którym i tak wszyscy wiedzieli i mają logi na choćby wspomniane autobloki (sam nawet gdzieś zrobiłem jednego).

A z drugiej Bama, który jak zwyke udaje że nic takiego nigdy nie miało miejsca i za pomoc ą techniki 'wyparcia' próbuje udawać, że złapani za ręke to nie ich ręka.

'Dindu Nuffin' OK edition

Żenada panowie, żenada.
Zablokowany