Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Radgast »

Tak musialo być, na bank robota piratow ze Skellige! Potrzebowali drewna na drakkary!
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tuna »

Być może wydarzyło się to w Toscanii, tam po ulicach kręci się pracowita metalowa maszyna, która sprząta ulice, w tym zawartość wozów. Kiedyś zgłoszono to jako błąd, ale nie wiem, czy nie zostało to zignorowane. Niestety nie znam innych logicznych wytłumaczeń poza Toscanią.
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Chivasso »

Tuna pisze: 09 cze 2019 20:59 Niestety nie znam innych logicznych wytłumaczeń poza Toscanią.
Wiem, że rabowanie cudzej własności w pewnych kategoriach może być uznane za nielogiczne, ale jednak stawiałbym na to właśnie wyjaśnienie. Nieprzypadkiem doświadczeni podróżnicy radzą zostawiać wóz pod opieką miejscowej gwardii.
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Tuna »

Wiem, że rabowanie cudzej własności w pewnych kategoriach może być uznane za nielogiczne, ale jednak stawiałbym na to właśnie wyjaśnienie. Nieprzypadkiem doświadczeni podróżnicy radzą zostawiać wóz pod opieką miejscowej gwardii.
To już było rozważane przez Kerhenię i Radgasta, a ja pisałam, że, pomijając tamtą nieszczęsną maszynę, nie znam innych logicznych wytłumaczeń.
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Plisko
Posty: 25
Rejestracja: 05 maja 2016 09:57

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Plisko »

Drzewa znikaja z wozu same, ciala tez.

Chrust juz nie
Kruczyn
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019 17:48

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kruczyn »

Po wielu, wielu latach postanowiłem z ciekawości wrócić do mudów, założyłem postać na arkadii i jako nowiutka postać nie mogę brać przedmiotów z urny, dlaczego? To jest błąd czy o co chodzi?

Sala wotywna swiatyni Farnaga.
Jest tutaj jedno widoczne wyjscie: poludnie.
Urna ofiarna.
Lysy dostojny kaplan.
→ wez miecz z urny
Usilujesz zabrac matowy starozytny miecz z urny ofiarnej, jednak jeden z okolicznych kaplanow uniemozliwia ci to, tlumaczac, ze przedmioty te przeznaczone sa dla najbardziej potrzebujacych.

→ stan
Jestes fizycznie w swietnej kondycji, zas mentalnie w pelni sil.
Czujesz sie bezpiecznie i jestes w pelni wypoczety.
Chce ci sie pic i jestes bardzo najedzony.
Jestes trzezwy.
Ciezar twego ekwipunku wadzi ci troche.
Wiek: 1 godzina 8 minut 18 sekund.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Urny są przeznaczone dla całkowitych świeżynek z nowymi kontami. Jeśli na twoim koncie istniały postacie, które w sumie przegrały więcej niż ~120h, wtedy cóż wtedy korzystasz z doświadczenia i radzisz sobie sam. Jakoś tak wygląda to obecnie przy urnach.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rork »

Jeśli tak by było, to by nie wyświetlał się na pomarańczowo na forum?
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Rork pisze: 17 cze 2019 20:26 Jeśli tak by było, to by nie wyświetlał się na pomarańczowo na forum?
Też mnie to zastanawia. Dlatego zaznaczyłem, że tak to mniej więcej do niedawna funkcjonowało.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Feril
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2011 20:59

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Feril »

Hej,

czy jest dostepny gdzies jakis bardzo podstawowy konfig "dla ulomnych" pod dowolnego klienta?
Probowalem podazac za instrukcja zainstalowania Mudleta, ale otrzymuje bledy polaczenia i niesitniejacych katalogow, przy probie zainstalowania skryptow i mappera.

Jesli taki konfig bedzie mial podswietlone kondycje i spece, ocene broni oraz bedzie mozna w miare prosto tworzyc mapy w kliencie, w pelni im to wystarczy.

Zalezy mi na czyms plug&play - sciagnij, wpisz dwie komendy i uzywaj. Obecnie korzystam z archaicznego Zmuda lub oficjalnego klienta. Na Zmudzie nie dziala mi jednak wiekszosc podswietlan, a nie gram na tyle, by walczyc z tym od nowa.

Z gory dziekuje za pomoc.
ODPOWIEDZ