Nowsze płacze na magów

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Ardberg
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2019 06:59

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Ardberg »

Rafgart pisze: 06 cze 2019 10:09 Trzeba sie przelogowac i powinny byc ok.
Szkoda
W tej chwili uwaga Mrocznych Poteg skupia sie wylacznie na tobie. Nie zawiedz...
Awatar użytkownika
Rork
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2019 11:53

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Rork »

Chciałem tylko podkreślić, że chciałem głównie zwrócić uwagę na to, by w większych ekipach też exp w miarę ładnie leciał. A niech się expi legendę 5 lat - fajnie by było gdyby można było to robić razem w większej drużynie. Bo co jak co, ale fajnie by było pograć razem :)
Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji!
Jakiś elf krzyczy z oddali: Mam malo zycia!
Vyrg
Posty: 59
Rejestracja: 10 paź 2018 14:17

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Vyrg »

Rafgart pisze: 06 cze 2019 10:09 Trzeba sie przelogowac i powinny byc ok.
To jak bardzo zmniejszyles wartosci cech Rafgarcie? :)
Zanizone lvl, znikajace miejsca mozliwych do zapamietania graczy, wieksze obciazenie, przyrost sily npcy. Wszystko to wyglada na sprytne oslabienie postaci graczy podczas gdy maska pozostala bez zmian:)
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Rafgart »

Zmieniamy sposob w jaki przedmioty magiczne wplywaja na cechy i umiejetnosci. W zwiazku z tym wszystko sie rozjechalo troche w gore i dol (tyle, ze w gore nikt nie zauwaza). Niedlugo bedzie Apokalipsa i mam nadzieje, ze wszystko bedzie jak wczesniej. A jak nie, to nalezy zglosic blad.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Kregan »

Niestety ale najłatwiej jest zauważyć to co niedomaga, a do czego się ktoś przyzwyczaił. Może Rafgarcie dałbyś tez jakieś wskazówki co gdzie mogło pójść nie tak w kwestii postaci i żeby zwrócić na to uwagę. Myślę że wtedy przynajmniej cześć z nas postara się to przepatrzeć i zgłosić ewentualne błędy, a cała ta zmiana przebiegnie sprawniej i mniej boleśnie bez akcji, że jakiś bug będzie wykorzystywany później. Sami wiecie, że zmiany w postaciach/oddziaływaniu świata to od zawsze drażliwy temat szczególnie jeśli dzieje się to nagle i na zasadzie "nikt nic nie wie", a nikt się nie spodziewał, ze to wynik zmian w magikach.
Po wczorajszej apoce nagle inaczej zacząłem widzieć opis wippera, a po tej koło południa nie udało mi się znaleźć drugiego, żeby sprawdzić czy to zmiana wynikła z podniesienia wiedzy czy też właśnie zmian w postaci czy coś. Zwyczajnie nie jest tak prosto cześć rzeczy sprawdzić z poziomu gracza gdy nie wie się czego szukać, to wymaga też czasu. Zatem dobrze by było udzielić jakiegoś info gdy pokończycie prace.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Zetu »

Nikt nikomu i niczego nie bedzie tlumaczyl. W laboratorium zaden naukowiec nie tlumaczy niczego szczurom doswiadczalnym. Przez 20 lat powinniscie sie nauczyc kim i dla kogo jestescie i nie piszczec tyle
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Tercoral »

I widzisz "kolego" troche sie mylisz, bo kazde badanie na zwierzetach musi miec swoje papiery w radzie etyki. Po postach widac, ze masz malo wspolnego z naukowcami. :)

Koncze OT i pozdrawiam z należytym szacunkiem.
Tęczowe serce... :oops:
Jabocka
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2013 08:42

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Jabocka »

Zaiste troszke boli fakt nieinformowania o zmianach, chociaz moze to sie zmieni - jak widac mozna poinformowac o zmianach ;).

Tercoral pisze: 08 cze 2019 16:00 I widzisz "kolego" troche sie mylisz, bo kazde badanie na zwierzetach musi miec swoje papiery w radzie etyki. Po postach widac, ze masz malo wspolnego z naukowcami. :)

Koncze OT i pozdrawiam z należytym szacunkiem.
Ale czy zwierzatka sa informowane? Czy ktos im to czyta?
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Zetu »

Podrzuccie linka tlumacza z ludzkiego na szczurzy, bo nie moge znalesc :-)

Jak juz ktos im odczyta to co naukowcy z nimi robia, dobrze zeby chociaz zrozumialy co i po co :-)

A wracajac do glownej zasady gry i regulaminu to ja nie moge sie doczekac,zeby wkoncu pojawil sie zapis w pkt 0= nie podoba sie to nie graj
Valdethruda
Posty: 112
Rejestracja: 28 mar 2015 21:52

Re: Nowsze płacze na magów

Post autor: Valdethruda »

Drodzy Czarodzieje,

chciałam serdecznie podziękować, za to że wreszcie na zakupach na mieście czuję, że jestem rzeźniczką tego miasta :twisted:

Teraz jeszcze poproszę o uciekające przede mną dzieci i kobiety oraz błagających o litość chłopów 8-)

V.
Zablokowany