Reklama!

Forum wieści z Arkadii.
Awatar użytkownika
Gianna
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2015 11:23
Lokalizacja: Luccini

Re: Reklama!

Post autor: Gianna »

Plakat jest gotowy, załączam link do folderu, o tutaj. Jest w trzech rozdzielczościach na trzy popularne formaty, więc w razie gdyby ktoś chciał sobie wydrukować i powiesić w okolicy, to zapraszam!

Jeszcze raz wielkie dzięki za grafiki, Rafgart. :) Nie wiem, kto jest odpowiedzialny za stronę na FB, ale może dobrym pomysłem byłoby wrzucenie plakatu i tam, a nuż dotrze do kogoś więcej (o ile się zmieści, bo pliczek mały nie jest).

PS. Mam nadzieję, że postacie z loga (wziętego z forumowych Logów i Opowieści) nie obrażą się za wystąpienie na plakacie, może nawet ucieszą z odrobiny sławy. ;)
Maly zezowaty kurczak piszczy: Zostawilem Giannie dobre auto, ale zgubila.

"Najlepsza Gianna to martwa Gianna." Werbat

Obrazki
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Reklama!

Post autor: Werbat »

Otóż: mamy problem. Nie ma w ogóle możliwości wieszania plakatów na Pyrkonie, po prostu nigdzie żadnych nie będzie (bo MTP nazywają to z automatu 'dewastacją' - żadnej dewastacji nie ma, ale jeśli pracownik targów zauważy plakat, to już według umowy jest to pole do ściągnięcia z nas (Pyrkonu, nie nas-Arkadii) hajsu za rzekome 'naprawianie szkód'). Miejsce na plakaty jest jedno, więc wieszanie jednej sztuki to skórka za wyprawkę imho.

Możemy rozstawić rollupy w pawilonie 15.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Reklama!

Post autor: Artak »

Werbat pisze: 10 kwie 2019 12:18 Otóż: mamy problem. Nie ma w ogóle możliwości wieszania plakatów na Pyrkonie, po prostu nigdzie żadnych nie będzie (bo MTP nazywają to z automatu 'dewastacją' - żadnej dewastacji nie ma, ale jeśli pracownik targów zauważy plakat, to już według umowy jest to pole do ściągnięcia z nas (Pyrkonu, nie nas-Arkadii) hajsu za rzekome 'naprawianie szkód'). Miejsce na plakaty jest jedno, więc wieszanie jednej sztuki to skórka za wyprawkę imho.

Możemy rozstawić rollupy w pawilonie 15.
Koszulki i z 20-30 osób :) (taki luźny pomysł)
Awatar użytkownika
Sesill
Posty: 45
Rejestracja: 03 kwie 2015 04:33

Re: Reklama!

Post autor: Sesill »

Gianna pisze: 06 kwie 2019 11:44
PS. Mam nadzieję, że postacie z loga (wziętego z forumowych Logów i Opowieści) nie obrażą się za wystąpienie na plakacie, może nawet ucieszą z odrobiny sławy. ;)
<3
Exp? Po co nam exp? Przecież możemy erpegować! ;)
Sesill Vogel, Biedna Sierota, Ta Ktora Przynosi Swiatu Owoce, kobieta.
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Reklama!

Post autor: Aslinth »

Ja na Czekonie zostawiłem plakacik i trochę ulotek (posiadam jeszcze mały zapas z poprzedniej akcji reklamowej :P)

Co jakiś czas u siebie w mieście będę zostawiał takie ulotki w miejscach gdzie można znaleźć chętnych do gry :)
np w książce z tematyki fantasy wypożyczonej w bibliotece :D
Czas goni nas goni nas cały czas...
Tahira
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2017 20:29

Re: Reklama!

Post autor: Tahira »

Werbat pisze: 10 kwie 2019 12:18
Możemy rozstawić rollupy w pawilonie 15.
To zaś będzie dostarczony do zgrabnych dłoni Gianny.
"Żeby więcej expić, musisz więcej expić!"
"Ataman klaszcze w rytm wpierdolu."
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Reklama!

Post autor: Werbat »

Aslinth pisze: 15 kwie 2019 10:17 np w książce z tematyki fantasy wypożyczonej w bibliotece :D
Miałbym ochotę mordować znajdując spam w książce z biblioteki.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Jahir
Posty: 24
Rejestracja: 05 kwie 2017 09:23

Re: Reklama!

Post autor: Jahir »

Taka ulotka powinna być w formie zakładki do książki. Wtedy nie będzie to spam a bonus :)
Rengert
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2019 17:43

Re: Reklama!

Post autor: Rengert »

Slewhut pisze: 01 mar 2019 09:34 Reklama Arkadii: Wpierw widok klienta. Potem przebieg gry. To musi być dobrze opakowane. Bardzo łatwe w czytaniu. W spowolnionym tempie. Jak książka. Pod koniec: ekran lekko się przesuwa / oddala / albo po prostu pojawia się interface klienta www z kadrowaniem na pole do wprowadzania komend. Widać jak wpisywana jest kolejna komenda i jaka jest reakcja gry.

Cały filmik powinien być nakierowany na CEL GRY. Jaki jest jej cel? Stworzenie oryginalnej postaci RPG. Odgrywanie swojej roli, posiadanie różnych emocji, gestów, prowadzenie dialogów...

To powinno być pokazane, że można powiedzieć co się chce, że można beknąć, pierdnąć i zatańczyć.
To jest motyw jak z trailera Wiedźmina 3, który zresztą był bardzo fajnie zrobiony. W ostatniej scenie, jak Geralt jedzie na koniu, pojawia się powoli całe UI i efekt typu 'Ej, ale wiecie, że to cały czas pokazywaliśmy to była rozgrywka?".

https://www.youtube.com/watch?v=XHrskkHf958
Awatar użytkownika
Bromil
Posty: 11
Rejestracja: 14 paź 2018 18:22

Re: Reklama!

Post autor: Bromil »

Ja wydrukuje ten plakat w formacie a4 masowo i powywieszam w miejscach gdzie mogl by przyciagnac jakas uwage. Troche na dziko ale po miastach jest wywieszona masa takich malych plakatow np kapel metalowych i innych koncertow.
ODPOWIEDZ